Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW uratował dwójkę dzieci?

177 postów w tym temacie

Ojej (lub jak kto woli jajajajajajaj) panie Draxvoxdor ales jest madry jak ten los chyba. KAZDE DZIKIE ZWIERZE ZOSTAWI NIERUSZAJACEGO SIE CZLOWIEKA NAWET JAK GO CZUJE (twoja wypowiedz bardziej mnie rozwalila niz ta historia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

afrowiewioor
łoś mógł stratować tego chłopca nawet jeżeli by go nie zaatakował to raz
a 2 czy lew czy hiena zostawiła by takiego chłopaka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł się wzorować na czym innym i wyciągnąć dwuręczny miecz i grzmotnąć mu w...

Spoko, spoko młody!

A tak na serio trzeba będzie dokładnie przestudiować WoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką reklamę to mu Blizzard powinien darować przez rok abonament. To ciekawe że nie trąbią o tym zdarzeniu tak jak o wszelakich negatywnych skutkach "pogrywania". Swoją drogą to myślę że większość z nas dzięki grom mogłaby spokojnie dowodzić oddziałem komandosów, kolumną grenadierów, czy eskadrą myśliwców. Gry uczą. Nawet taki WoW jak się okazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie w lesie napadły wilki i użyłem technik z Mortal Kombat - (przyznam że Chuck Norris mi trochę pomagał ) ale dałem rade xD

tak na serio to każdy może powiedzieć że to zagrywka z jakiejś gry
mnie jakbym napadli i mym im ryje zjechał t o bum powiedizał że nauczyłem sie tego w Mortal Kombat - byłoby ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile mu zapłacili żeby tak powiedział, coś wydaje mi sie że wypowiedź tego dzieciaka daleka jest od rzeczywistości a ci co przeprowadzali z nim wywiad sypneli mu pare koron żeby zmodyfikował kilka faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko równie dobrze mógł użyć nano-kombinezonu i stać się niewidzialny xD
Hmmmm co można się nauczyć z gier...oprócz tego, że wróg jest niebezpieczny dopóki żyje? xD
Oczywiście techniki zabijania w Dead Space i rzucania czarów leczenia z WoW''a czy Tibii mogą się przydać przy walce z rozwscieczonym łosiem, ale gdyby takowy Cię stratował gdy leżysz na ziemi to nawet "Exura"(czy jak to ta miało xD) Ci nie pomoże :P No chyba, że masz uzbrojenie na miarę Solid Snake''a czy zawsze niezawdnego klucza hydraulicznego Mario xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować