gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 13:08, lukase napisał:

Macie jakieś sposoby żeby się "odkochać" ?


Pewnie znajdz sobie inna dziewczyne nie koniecznie na dlugi okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:52, MLODY2K6 napisał:

> Macie jakieś sposoby żeby się "odkochać" ?

Pewnie znajdz sobie inna dziewczyne nie koniecznie na dlugi okres....


To raczej nie jest zbyt dobra rada W takich szpadkach czas załatwia wszystko Nowa panna na nie szczęśliwą Miłość to raz jest nie fer wobec siebie wobec tej nowej i na dłuższą metę nie załatwia sprawy tylko powoduje komplikacje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no zgodze sie ze czas jest najlepszy ale nikt nie mowi np o szukaniu dziewczyny do jakiegos zwiazku mozna sobie pojechac nad wode razem gdzies wyjsc to do niczego nie zobowiazywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 13:08, lukase napisał:

Macie jakieś sposoby żeby się "odkochać" ?


Przestań o niej myśleć, unikaj kontaktów z nią. Po jakimś czasie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:21, MLODY2K6 napisał:

Nie myl zakochania z zauroczeniem

Eh, to miałbyć tylko taki lekki dowcip. Pozatym skąd wiesz, że to prawdziwa miłość? Może za dzień, tydzień czy miesiąc wszystko by się rozpadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:21, MLODY2K6 napisał:

Nie myl zakochania z zauroczeniem


Dokładnie- niestety nie da się ot tak na zawołanie odkochać, zacząć unikać i w końcu zapomnieć. Dlatego może warto powalczyć o tą miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dlatego pierwsze kroki na pocatku kazdego zwiazku mozna nazwac zauroczeniem dopiero pozniej pojawia sie cos takioego jak milosc ludzie sie poznaja utozsamiaja z ta druga osoba zyja jej problemami itd...

Lillith

Ale tego musza chciec 2 strony nie tylko jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:16, MLODY2K6 napisał:

Nie no zgodze sie ze czas jest najlepszy ale nikt nie mowi np o szukaniu dziewczyny do
jakiegos zwiazku mozna sobie pojechac nad wode razem gdzies wyjsc to do niczego nie zobowiazywuje


I tu się zgodzę wystarczyło to to sprecyzować że nie chodzi o inny związek Ale czy wyjście ze znajoma na spacer pozwoli ci zapomnieć o miłości nie sadze Często bywa tak że jak sie kogoś bardzo kocha a nie może sie z ta osoba być to doszukujemy się tej właśnie osoby w innych a skutki takiego postępowania bywają opłakane bo wszystkie inne kobiety "mężczyźni" wydaja sie wtedy mizernymi parodiami naszej ukochanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 13:08, lukase napisał:

Macie jakieś sposoby żeby się "odkochać" ?

Szczerze mówiąc bardzo wiele osób sie mnie już pytało o to (choć nie pytasz się teraz bezpośrednio mnie:)), że nigdy nie wiem co doradzić zbytnio. Cóż, zależy od Ciebie co wybierzesz z tych rad, które tutaj posyłamy albo innych. Pewnym rozwiązaniem może być spędzanie jak najwięcej czasu z przyjaciółmi (teraz jest na to dobra okazja póki są wakacje). Wspólne wypady do kina, nad jezioro czy gdzieś... i to nie tylko z kolegami. Koleżankami też, ale raczej unikaj tej w której sie chcesz odkochać. Jeśli nie jest to sposób dla Ciebie to może weź jednego przyjaciela i wyżal się? Niby ktoś powie, że mało męskie, ale mnie sie przyjaciele żalili często :) Wiesz jest też jeszcze taki sposób, który osobiście nie uważam za zbyt dobry, choć mi nieco pomógł - otóż jak rozstałam się z chłopakiem (z jego decyzji, ja byłam gotowa walczyć) to początkowo wcale nie myślałam o tym jak mi było z nim fajnie itd... choć te myśli nasuwały mi się na myśl. Starałam sobie na pierwszy plan wywieźć jego wady, to, co mi w nim przeszkadzało. I tak trwałam aż poznałam kogoś innego... ale co tam będę streszczać swoje życie ;P Powiem tyle, że dziś już mogę spokojnie rozmawiać o tamtym związku - i to w takich pozytywnych aspektach np. mogę spokojnie powiedzieć, że byłam szczęśliwa wtedy. No ale co Ci pomoże to już nie wiem... każdy jest inny. To tyle ode mnie ;) Pozdrawiam

@@@DevilQ
Wiesz to, że szufladkujemy ludzi to nie jest jeszcze najgorsze. Wg mnie najgorsze jest to, że jak już komuś przykleimy jakąś "etykietkę" to w zasadzie jej się trzymamy. Wydaje mi się, że to działa jakoś w naszej podświadomości. Prawie każdy, choć niekoniecznie się do tego przyznaje woli porozmawiać z kimś zadbanym, przystojnym, modnie ubranym niż z "flejtuchem" z piwem w dłoni. Choć niekoniecznie ten zadbany ma więcej w głowie. To, że ktoś uważa dziewczyny przesadnie wystrojone za puste jest jego opinią, choć nie można powiedzieć, że wszystkie takie są. Dlatego ja sie staram unikać słów "większość" "mniejszość" - nie znam wszystkich ludzi i nie wiem jakie mają zdanie i jacy są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:28, Lillith napisał:

> Nie myl zakochania z zauroczeniem

Dokładnie- niestety nie da się ot tak na zawołanie odkochać, zacząć unikać i w końcu
zapomnieć. Dlatego może warto powalczyć o tą miłość?


Z walczeniem tez nie jest sprawa taka prosta Sztuka rozkochania jakiejś osoby w sobie jest niezmiernie trudna i często nie do opanowania Wiec myślę w takim przypadku powinniśmy zadać pytanie dlaczego on chce sie odkochać i dlaczego z ta osoba nie jest Jeżeli ona po prostu go nie akceptuje takim jaki on jest to niech sobie uświadomi że nie jest jego warta A jeżeli są przyjaciółmi, znajomymi i nie jest w stanie go pokochać no to cuż karma A czas leczy rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz kilka postow nizej napisalem ze dala mi kosza 2 razy i mowila że chce być singlem. Probowalem z nia byc ale ona mnie odrzuciła. Dlatego nie walcze.
Edit:
Kontakt utrzymuje tylko przez gg :) nie wytrzymuje musze porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:11, lukase napisał:

Popatrz kilka postow nizej napisalem ze dala mi kosza 2 razy i mowila że chce być singlem.
Probowalem z nia byc ale ona mnie odrzuciła. Dlatego nie walcze.

Kiedyś już dyskutowaliśmy i "wydało się" (:P) wtedy, że masz około 14 lat. A może 13? Nie każda dziewczyna (jeśli ona jest mniej więcej w Twoim wieku) chce mieć chłopaka, co wydaje się paradoksem zwłaszcza, że jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że bywa, że dziewczyny w tym wieku chcą mieć kogoś dla pochwalenia... no ale wracając do tematu - skoro chce być singlem to odpuść. Może być tak, że mówi prawdę a może być też tak, ze nie może czegoś w Tobie zaakceptować i wymija się w taki sposób. A co do wad - wydaje mi się, że tutaj to nie zadziała bo po prostu z nią nie byłeś przez dłuższy czas. Proponuję starać się o tym nie myśleć no i te wypady z przyjaciółmi mogłyby pomóc... Jeśli ta dziewczyna chce być singlem to jej decyzja. Radzę nie próbować przez jakiś czas bo może to odebrać jako nacisk na swoją osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:05, MLODY2K6 napisał:

No rozumiem ze opisujesz tutaj swoje doznania. W moim przypadku bylo inaczej i zachowalem
sie tak jak to opisalem wczesniej.



W tym zagadnieniu niema chyba jednoznacznej metody Na pewno było by łatwiej gdybyśmy potrafili odróżnić i uzasadnić miłość i zakochanie ale czy ktoś to potrafi Zdecydowanie jedno jest pewno wypad w gronie znajomych przyjaciół jest lekarstwem na wszystko choćby na krótka metę zawsze to coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:11, lukase napisał:

Popatrz kilka postow nizej napisalem ze dala mi kosza 2 razy i mowila że chce być singlem.
Probowalem z nia byc ale ona mnie odrzuciła. Dlatego nie walcze.
Edit:
Kontakt utrzymuje tylko przez gg :) nie wytrzymuje musze porozmawiać.


Jesteś młody jeszcze dużo przed tobą uczucia niosą ze sobą tez dużo bólu i niepewności zajmij sie czymś wyjdź gdzieś z kumplami postaraj sie o niej nie myśleć i lepszej rady nic te które tu dostałeś już chyba nie dostaniesz bo nikt niezależnie od wieku i doświadczenia nie jest wstanie pojąć i zrozumieć zagadnień związanych z uczuciami Kto wie może pewnego dnia to ona będzie zabiegać o twoje względy Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się