gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 16:53, Samildanach napisał:

wybacz i nie bierz tego do siebie ale coz...

Wybacza i ie iore dosiebie:)

Dnia 21.10.2007 o 16:53, Samildanach napisał:

w wieku 13 lat niezbyt powaznie sie podchodzi
do stosunkow

Doskonale tym wiem.

Dnia 21.10.2007 o 16:53, Samildanach napisał:

damsko-meskich (tu zaznaczam iz uogólniam). wiec akurat zbyt mnie t nie dziwi ze tak sie dzieje.
w podstawowce to sie tak chodzilo dziewczyna z chlopakiem dla "pochodzenia:. nic glebszego.

Być może, jednak zawsze są wyjątki.

Dnia 21.10.2007 o 16:53, Samildanach napisał:

wybacz ale nawet jesli ktos odbieral ta sytuacje inaczej to i tak nie na tym poziomie gdy juz
sie skonczy co najmniej gimnazjum. mowie co najmniej bo to nie jest regula. ale zazwyczaj
czlowiek w szkole wystarczajaco dojrzewa, powaznieje by myslec o "prawdziwym" zwiazku. mam
nadzieje ze zrozumiales o co mi chodzi...

Oczywiście.

Dnia 21.10.2007 o 16:53, Samildanach napisał:

i nie bierz tego absolutnie do siebie. sam kiedys mialem 13 lat i pamietam jak bylo. "chodzenie"
bylo "na topie" i tyle. cala filozofia. wiec pary sie zmienialy jak rekawiczki.

Osobiście rękawiczki zmieniam raz na sezon :)

PS: Ile Ty masz lat? Stawiam... hmmm... 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:59, rogoz94 napisał:

> > > damsko-meskich (tu zaznaczam iz uogólniam). wiec akurat zbyt mnie t nie dziwi ze tak sie
dzieje.
> w podstawowce to sie tak chodzilo dziewczyna z chlopakiem dla "pochodzenia:. nic glebszego.

Być może, jednak zawsze są wyjątki.

dlatego napisalem iz uogólniam:):):)

Dnia 21.10.2007 o 16:59, rogoz94 napisał:

Osobiście rękawiczki zmieniam raz na sezon :)

no coz ja nie nosze w oogole;p ale taki juz mam utarty slogan:):):)

Dnia 21.10.2007 o 16:59, rogoz94 napisał:

PS: Ile Ty masz lat? Stawiam... hmmm... 21?

nie no az tak stary tonie jestem:) klasa maturalna w liceum a wiec tylko 18 skonczone kilka miesiecy temu:):):)
mam nadzieje ze nie brzmialem zbytnio moralizatorsko i "dziadowsko" iz zasugerowaes taki wiek:) nie bylo w moich intencjach krytykowac i prowadzic kazan:) mysle iz od tego jest szkola i kosciol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 17:14, rogoz94 napisał:

A gdyby nie nick, ile byś mi dał, hę? :)

tez dalbym ci 13 bo zajrzalem na twojego gramsajta a tam jak byk napisane iz jestes 13letnim opolaninem:) hehe
a jesli chodzi o to jak pisales... no coz dalbym ci wiecej niz 13:) hehe:)
w kazdym badz razie znam dziewczyny starsze ode mnie co zmieniaja chlopakow jak rekawiczki... ale dla mnie to juz sa totalnie puste laseczki ktore robia z siebie platynowe boginki. czasami to wyglada tak iz trzeba by je nazwac troche dobitniej... by ocenic poprawnie sytuacje,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam problem bo do jednej z dziewczyn z mojej klasy poczulem cos wiekszego niz tylko lubienie i nie wiem jak to wyrazic bo sie boje ze mnie wysmieje i nie chce zeby kumple sie o tym dowiedzieli bo by sie ze mnie smiali do konca zycia ;(

HELP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:12, lancuch napisał:

wlasnie mam problem bo do jednej z dziewczyn z mojej klasy poczulem cos wiekszego niz tylko
lubienie i nie wiem jak to wyrazic bo sie boje ze mnie wysmieje i nie chce zeby kumple sie
o tym dowiedzieli bo by sie ze mnie smiali do konca zycia ;(

HELP !!!

Tez tak mialem.Powiedzialem o tym mojemu przyjacielowi,gadalem z nia na lekcjach przez karteczki np na poczatku:"Hej co tam??"zbity takie,potem wzialem numer kom i gg no i BUUUM..xD chodze.Tylko ze nici zabardzo,bo oboje sie wstydzimy siebie nawzajem no i gadamy ze soba tylko przez smsy :/.Przestalismy ze soba chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie możesz wiedzieć, jak to będzie gdy wyznasz komuś prawdę... zacznij bardziej się przyjaźnić z Tą dziewczyną, gadajcie dużo, a powinno samo jakoś wyjść, naturalnie. a jeśli nie jesteś pewien co do Jej uczuć to rzuć czasem jakimś komplementem czy czymś miłym, zaoferuj pomoc, albo co i obserwuj reakcje dziewczyny. tylko nie bądź nachalny! ; ) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:41, Darth Moul napisał:


no coz... sprawa jest niezbyt latwa. to duzy problem. ciezko jest by powstal zwiazek wewnatrz klasy, gdyz przykladowi chlopak i dziewczyna boja sie wlasnie smiechu, ewentualnych kpin i podobnych sytuacji. poza tym wynika tu problem taki iz w razie zerwania w klasie zazwyczaj tworza sie dwa stronnictwa. typowy rozlam. czesc za dziewczyna czesc za chloapakiem. i moga poleciec nawet ostre wyzwiska. a to juz mile nie jest. jednak zwiazek jesli jest pielegnowany przez obie strony przetrwa najgorsze. znam osoby ktore przetrwaly "probe czasu" i po szkole nadal sa razem. trzeba na poczatku byc pewnym swych uczuc... jesli sa one powazne to nic nie powinno juz stac na przeszkodzie. sklamalbym jakbym powiedzial ze nie bylem w takiej sytuacji... jednak. no coz ja swych uczu az tak pewnych nie bylem. moze bylem po prostu zauroczony kolezanka nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zdobyć dziewczynę, to musisz spełnić jeden wymóg - ograniczyć czas przy komputerze ;) Maksymalnie godzinka, nie więcej, bo PeCet zabiera w piździec życia. Po drugie - bądź sobą, nie udawaj nikogo innego. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:54, Darth Moul napisał:

Jak sie dowiedziec czy dziewczyna chce sie calowac??


O lol ale pytanie. To wychodzi spontanicznie - po prostu jest taka chwila kiedy wiesz,że Ty tego chcesz i ona tego chce.


A jak już prosimy o poradę -mam problem - spodobała mi się dziewczyna, która jest... kuzynką mojego najlepszego przyjaciela i mam dylemat moralno-etyczny jak postąpić :/ Próbować coś działać czy jednak spasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:54, Darth Moul napisał:

Jak sie dowiedziec czy dziewczyna chce sie calowac??


spróbować a jeśli da w pysk to odpowiedź masz :P
nie, bez żartów. nie wiem, no nie zapytasz wprost, bo to bez sensu. ale jakbyś Ją kiedyś odprowadzał czy coś, jakoś by się tak ciekawiej zrobiło to daj Jej buzi tak czulej ; )

dawidos170 -> to zależy raczej od stosunku do kuzyna. jeżeli Go uważasz za super gościa, to raczej nie, a jeśli (sor za określenie) za totalnego lamusa, to działaj! ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:58, dawidos170 napisał:

> Jak sie dowiedziec czy dziewczyna chce sie calowac??

O lol ale pytanie. To wychodzi spontanicznie - po prostu jest taka chwila kiedy wiesz,że Ty
tego chcesz i ona tego chce.


A jak już prosimy o poradę -mam problem - spodobała mi się dziewczyna, która jest... kuzynką
mojego najlepszego przyjaciela i mam dylemat moralno-etyczny jak postąpić :/ Próbować coś działać
czy jednak spasować?

To raczej nigdy z tego nie bedzie,bo nie jestem dobry w tych sprawach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:54, Darth Moul napisał:

Jak sie dowiedziec czy dziewczyna chce sie calowac??

oj nappczatku to trza dawac buzi w policzek na czesc i na baj baj a pozniej to bedzie wzrastac i bedzie twoje calowanko ziąąą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:01, Darth Moul napisał:

To raczej nigdy z tego nie bedzie,bo nie jestem dobry w tych sprawach :p


w tych czyli jakich? sprecyzuj jakoś te sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:54, Darth Moul napisał:

Jak sie dowiedziec czy dziewczyna chce sie calowac??

hmmm tego czlowiek sie nie dowiaduje tylko wie a raczej widzi. w czasie blizszego kontaktu jak widzisz ze gdy sie zblizasz ona nachyla sie ku tobie to wszystko jasne. a moze byc tak ze to ona bedzie sama sie "garnac" do ciebie.
to wszystko widac. z tym ze roznia sie jednym. niektore czekaja na twoja inicjatywe a niektore garna same... musisz wyczuc do ktorej grupy nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:03, lancuch napisał:

> Jak sie dowiedziec czy dziewczyna chce sie calowac??
oj nappczatku to trza dawac buzi w policzek na czesc i na baj baj a pozniej to bedzie wzrastac
i bedzie twoje calowanko ziąąą :P

Tylko nawet za ten policzek sie nie obrazila albo w morde dala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 18:58, dawidos170 napisał:

A jak już prosimy o poradę -mam problem - spodobała mi się dziewczyna, która jest... kuzynką
mojego najlepszego przyjaciela i mam dylemat moralno-etyczny jak postąpić :/ Próbować coś działać
czy jednak spasować?

no coz nie nalezy ten problem do dylematow etyczno-moralnych. to nic zlego. podobac moze ci sie kazdy... byle nie ktos w rodzinie bo to tabu;p
to twoj najlepszy kumpel wiec jesli wyjdzie ci z ta dziewczyna to bedzie jeszcze blizszymi kumplami. zwiazani "podwojnie". a jesli musisz to powiedz dla kumpla jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się