Zaloguj się, aby obserwować  
Borsh

ASG-AIR SOFT GUN

6 postów w tym temacie

Poprzedni temat podumarł więc podejmuje sie założenia nowego.PROSZE O JEGO NIE USUWANIE.

Piszcie o wszystkim co związane z naszym hobby,ja na rozpoczęcie napisze coś od siebie.
Zamówiłem wczoraj na gunfire.pl HK 416 w wersji SF w wyjątkowej promocyjnej cenie,mam nadizeje że jutro będe mógł napisać o nim coś więcej.
Mam polski mundur wz.67 niestety bez spodni hełm i uprząż,myśle że kupie jednak mundur BW Flacktran na vest.pl

A co do ludzi zainteresowanych ASG,to wcale nie musi być strasznie kosztowne,mundur(bluza,spodnie,czapka,uprząż z ładownicami) z demobili wraz z goglami można spokojnie kupić za około 200 zł,jak dobrze poszukć przyzwoity aeg można dostac za około 400,potem tuning albo zmiana na lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w starym temacie juz sie chyba nic nie ruszy,od miesiaca tam chyban nikt nic nie pisze wiec po dopisaniu sie tam stwierdzilem ze lepiej bedzie zalozyc nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat i tak zostanie zamknięty, ponieważ istnieje już taki sam... Poza tym jego założenie nic Ci nie da, bo skoro w tamtym temacie nikt Ci nie odpowiedział, to znaczy, iż albo nikt nie wie, albo nie chce mu się, albo ma jeszcze inny powód.... :] Pozostaje cierpliwie czekać, nie każdy czyha tylko, aby ktoś dopisał się do tematu i żeby zaraz odpowiedzieć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 22:15, Borsh napisał:

po dopisaniu sie tam stwierdzilem ze lepiej bedzie zalozyc nowy temat.


Ja niestety jestem całkiem innego zdania :P
Jak chcesz rozmawiać o ASG to rób to proszę w tamtym temacie, dubla nie trzeba zakładać.
Zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować