Zaloguj się, aby obserwować  
Chris119

rFactor

20 postów w tym temacie

Hmm ,ciekawi mnie co mysla o tej gierce Ci ktorzy w nia graja ...
A najbardziej METODA na granie w multi przez internet .. ,bo mnie juz troche zniecheca :( ,bo nie dosc ,ze w gierce wymyslone nazwy aut (no moze poza F1 BMW Sauber) to jak chce sie dolaczyc do jakiejs gry to czasami w informacjach o sesji podane jakies dziwne-wymyslne auta i ja takich nie moge wybrac(znalezc?) .. :(( - nie to co w bardzo podobnych i z licencjami aut GTR2, Race WTCC ,GT Legend !
No i tak wogole jak oceniacie ta gre na tle konkurencji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktos grywa w te wyscigi czy wszyscy tylko w NFSprostreeta czy TDUnlimited? ;)
Jesli Ktos gra to jak robi by dolaczyc do jakiegos wyscigu sieciowego ,bo mnie ciagle wywala ,ze a to niewlasciwe auto czy tor czy nawet bez podania przyczyny z napisem : JOIN TIMED OUT - o co tu chodzi ? :(
Oczywiscie staralem sie laczyc z grami w wer 2.55 (czy jakos podobnie -wydanie pudelkowe z Cenegi w wersji PL i po patchu sciagnietym ze stronki Cenegi)
Czy moze ta gra jest tak MAKSYMALNIE zMODOWANA ,ze nie tak latwo "znalezc" sieciowe wyscigi kompatybilne z wydaniem pudelkowym Cenegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:18, lord52 napisał:

Grałem, ale mi sie osobiście nie podoba.

i mi tez defacto przestala sie podobac .. :( , i jesli juz mam chec zagrac w "cos" na kierownicy ;) to pogrywam w GTR2 ,TDU i od niedawna w Dirta , ... ale ostatnio malo ,bo "wrocilem" do swojej pasji (poza autami) -latania ... a wiec "odkurzylem" FSX-a ..szczegolnie ,ze Microsoft wydal na dniach SP2 (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- słyszałem, że można ściągnąć klienta i kupić cd-keya sms''em na oficjalnej stronie. Więc zacząłem ściągać ale teraz nie wiem jak kupić tego cd-keya sms''em, a nie kartą, bo nie mam takowej. Może mi ktoś pomóć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 18:55, trombocylek napisał:

Mam pytanie- słyszałem, że można ściągnąć klienta i kupić cd-keya sms''em na oficjalnej stronie.
Więc zacząłem ściągać ale teraz nie wiem jak kupić tego cd-keya sms''em, a nie kartą, bo nie
mam takowej. Może mi ktoś pomóć?

Jesli sa problemy z zakupem "sieciowym" lepiej przejsc sie do np. Media-Markt-u i kupic pelna wersje Pl za 59zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mody znajdziecie na www.rfactorcentral.com trzeba się tam zarejestrować :P

Znajdziecie tam full modów np. F1 1979 , F1 1955 lub współczesne, WTCC, Nascar''y itp. Są też tam trasy, setupy- chociaż polecam robienie własnych setupów bo te z neta często są słabe... :)

Co do wgrywania modów : po ściągnięciu moda i jego wypakowaniu podmieniasz foldery modu z folderami w katalogu głównym rF :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć, w jaki sposób mógłbym zagrać w F1 w tą grę? To, co mnie spotkało baaardzo mnie zdenerwowało.
Z góry dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, gra owszem fajna jak nic

np Taki mod BMW M1 Procar cudny :P

http://www.victorygames.eu/Lexus-IS-F-Track-Time tu macie grę darmówkę na Enginie Rfactora.

Jedynie co mnie wkurza to brak dłoni na kierownicy, no wiecie nie lubię zbytnio gier co kierownica sama się rusza jakby nią wiatr poruszał, teraz katuję mod Formula BMW i F1 1988.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moderatorzy uznają ten posta za niestosowny to proszę go usunąć.

Chciałbym po prostu zaprosić do wspólnej jazdy w lidze rFDrive na modzie CTDP 2006. Mile widziani kierowcy doświadczeni jak i osoby dopiero uczące się jazdy. Pomagamy początkującym w uzyskaniu wysokiego poziomu.
Wyścigi odbywają się zgodnie z kalendarzem FIA na rok 2006 o godzinie 20.00 w niedziele.
www.rFDrive.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować