Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepszy sprzęt roku 2007 zdaniem bit-tech

27 postów w tym temacie

jakto nie na polaka kieszen ? Ludzie taki komp kosztuje obecnie kolo ~3500 zl to drogo ? Za najnowsze technologie to drogo ?:> Nie znosze takiego gadania w stylu lis889.. i wielu innych osob. Najlepiej zeby za darmo rozdawali nie ? Ktos zarabia to bez problemu takiego kompa sobie moze kupic..... nawet na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 00:35, wwwariat napisał:

jakto nie na polaka kieszen ? Ludzie taki komp kosztuje obecnie kolo ~3500 zl to drogo ? Za
najnowsze technologie to drogo ?:> Nie znosze takiego gadania w stylu lis889.. i wielu innych
osob. Najlepiej zeby za darmo rozdawali nie ? Ktos zarabia to bez problemu takiego kompa sobie
moze kupic..... nawet na raty


Wiesz,nawet w ~ to nie do końca 3,5 tyś. Poza tym modernizowanie kompa co pół roku to chyba lekka przesada. Wydałem pół roku temu na pudło 3,2 tyś. pln i co? Dziś już kartę GF GTS 320 mam za słabą na Crysisa w high detalach. Procka AMD X2 4600 brakuje w Supremie, tylko 2gb ram w sam raz - och nie , sorry Vista go wpierdziela przecież :) Nie ma co się szarpać bo za chwilę znowu wejdzie coś nowego co rozwali dzisiejszych liderów. Myślę, że salomonowe rozwiązanie to spokojne i ekonomiczne podejscie do modernizacji - nie skakać na nowinki technologiczne tylko wyczekać na dobry moment. Dziś kupiłbym na pewno GF GTS 512 a nie GT, Procka quada oblałbym natomiast ciepłym moczem, tjaaa.
Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na kupowanie komputera co pół roku za choćby i 3,5 tysiąca, wiesz? Dla niektórych to 2 miesięczne pensje, a mają jeszcze innych ludzików/ inne rzeczy do utrzymania/ wykarmienia :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haryjesion a kto CI kaze zmieniac kompa co pol roku ? Ja siedze na C2D E6750 GA-P35C-DS3R 4 GB ramu i EN7900 GS i nie narzekam wszystkie gry mi chodza na full niektore z zmniejszonym AA,\. Co do Crysisa to wole sie niewypowiadac bo gra jest naprawde zenujaca ot taki motorek na to zeby ludzie zaczeli modernizowac sprzety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno: Drogo to jest wtedy kiedy karta sugerowana cene producenta ma na poziomie ~1000 zl a w niektorych sklepach sprzedaja za 1400-1700zl To jest poprostu zwykla kradziez. ALE znowu sie tutaj powolam na haryjesiona. Kupil bys nowego GTS ? a nie lepiej kupic 8800 GT Sonic+ Od palita za 950 zl ? Bo z GTSy nowe kosztuja o wiele wiecej a wydajnosciowo nie sa o wiele lepsze. Zycie to sztuka wyboru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile trzeba by był zainwestować kasy aby kupić cały ten wyróżniony sprzet, na pewno kilka gróbych tysięcy złotych ale gry na takim kompie śmigałyby aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować