GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

/.../
No pewnie,ze można wiedzieć:P
Jest to PENTAGRAM Vanquish FM R 512MB

PS. Zdjęcie było robione jesienią,i dlatego takie STALKERowskie klimaty:P

PS 2. Może trzeba by zawołać tutaj kogoś ważniejszego z CDP,mieliby dobrą reklamę Stalkera:P,chętnie odsprzedam to zdjęcie :DD

Pozdrawiam
Kryszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:28, Stwór napisał:

> (sorki za kiepską jakość)

Ciebie czy zdjęcia?:) :P ;P ;P

Ja jestem najlepszej jakości wykonany z najlepszych materiałów to proszę mi tu nie insynuować (tylko mózg z ruskiego bazaru czasami trochę niedomaga, ale to szczegół XD) a co do zdjęcia to było zrobione aparatem "komórkowym", to diabelstwo praktycznie nigdy nie robi dobrych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:05, Budo napisał:

Czy przypięty post naprawdę nie jest widoczny?

Tak się zastanawiałem, czy to tu napisać, czy nie, ale w gruncie rzeczy nie ma chyba lepszego wątku, więc świadomie sobie raz przyspamię ;P A więc - przypięty post, owszem, jest widoczny, ale ten temat to nie jedyny, w którym ktoś pisze coś pogrubioną czcionką, dlatego nie każdy musi na to zwracać uwagę. Mało tego - to forum, całe szczęście, nie wymaga od swoich użytkowników, by czytali oni każdy post, jaki się na nim znajdzie. Z tego powodu proponuję zastosować jedno z dwóch rozwiązań - albo nie zwracać uwagi na sytuację, w której ktoś zapomina o ksywce, w końcu to jego zdjęć nie będzie sią dało wyszukać, albo też informację o konieczności wpisania w poście swojej ksywki zawrzeć w nazwie tematu, myślę, że wtedy będzie ona częściej zauważana. A że tę propozycję uważam za dość istotną, sam również pozwolę sobie na bolda, w celach naukowych - zobaczymy, ile osób zauważy mojego posta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem i sądzę podobnie, ale zapewne gdybym wstawił tera zdjęcie twój post zostałby pominięty - również jakby zrobiłaby to każda inna osoba - takie czasy - liczy się teraźniejszość, a o przeszłości już mało kto myśli, a po to są zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:01, zaxx napisał:

a to ja

Nie wiem jak inni ale dla mnie to mało śmieszny spam... Aczkolwiek możliwe, że panowie coś mają z postaci z obrazka...albo przynajmniej by chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:59, ufo344 napisał:

to jestem ja


Miałeś ostrzeżenia, więc -1 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:01, zaxx napisał:

a to ja


Ponieważ jesteś nowy i mogłeś sie zasugerować postem powyżej obędzie sie bez konsekwencji, ale przypominam- to temat z naszymi zdjęciami, a nie awatarami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś to napisać w jednym poście...

@Hubi Koshi
Fajna fotka, zdaje się (po fotce), że twoją ulubioną postacią z One Piece jest Zoro^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 20:27, Lucas016 napisał:

Mogłeś to napisać w jednym poście...


Po pierwsze nie mogłem, bo zaraz byłyby pretensje że użytkownik "x" nie zauważył swojego ostrzeżenia/degrada, już to przerabiałem. Jak mam 2-3 warny albo degrady to robię to w osobnych postach, tak aby każdy miał odpowiedź. Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:58, WIelbiciel DSII napisał:

12:)a co?:D

Nieee nic, jak 12 to nic do ciebie nie mam też mam 12(w zasadzie to już 13)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:34, Baal Namib napisał:

Mi chodziło o to że o ile ty to zrobiłeś ;P A to że to twój skarbeniek to wiem ;)

A, o to Ci chodziło... Tak, robiłem to sam.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:23, Abi Dalzim napisał:

/.../

W pierwszej chwili myślałem, że dziecko przekształci się w zombie albo innego potwora, a tu zonk. ;) Gratuluję syna i inwencji twórczej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się