GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 16:31, mroczny mrok napisał:

Kiedy zostało robione to zdjęcie i ile masz lat?? Wyglada na to, że jesteś młody wiekiem gramowiczem.:D

To zdjęcie archiwalne ale tak śmiszne, że musiałem je tu zamieścić ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dzisiejszego nieporozumienia na gg. Wysłałem Ci link do fotek, ale wiadomość z linkiem nie doszła (nie wyświetliła się?), ze względu na zabezpieczenie przed botami rozsyłającymi linki do wirusów. Zdziwiło mnie, że o tym nie słyszałeś, tym bardziej, że plaga botów znów zaatakowała i to całkiem niedawno, bo święta. Dlatego mówiłem żebyś dodał mnie do znajomych, bo w tedy wiadomość z linkiem nie jest blokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:27, Vaxinar napisał:

Eh, nie wyrabiam jak widzę taki tekst, a jak ktoś ma 17 lat to już co jest? Stary? :) Ludzie...
litości bo wpadam w kompleksy. Idę ostatnio ubrany w garnitur, goście ode mnie z 7 lat młodsi
grają w piłkę, piłką podleciała do mnie i a ten mi mówi "czy może pan podać?" -_-"

powiem tak...przyzwyczajaj sie, bo niedlugo 18, przyjdzie troche lazenia po urzedach, woju, zalatwiania roznych spraw, to bedziesz juz tylko per pan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 19:01, Thor napisał:

powiem tak...przyzwyczajaj sie, bo niedlugo 18, przyjdzie troche lazenia po urzedach, woju,
zalatwiania roznych spraw, to bedziesz juz tylko per pan:)


Już o tym pisałem, że w urzędzie to jest normalne, czy tam w sklepie, ale nie wydało mi się normalne gdy to powiedział ten dzieciak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 19:03, Vaxinar napisał:

Już o tym pisałem, że w urzędzie to jest normalne, czy tam w sklepie, ale nie wydało mi się
normalne gdy to powiedział ten dzieciak. :)

Eee tam. Miałem już tak parę razy.
Tyle tylko że faktycznie akurat wtedy miałem na sobie garnitur. Te bachory muszą go widzieć,aby czuć respekt...bo inaczej tego chyba nie wytłumaczę.

Przecież nie wyglądam na 30-latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 23:15, piero92 napisał:

Widzę, że lubisz przechadzki po lesie :)
Ps Ile masz lat??


Mam 15 lat, a co do lasu to tak się jakoś złożyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:53, Draxvoxdor napisał:

Głupotą jest pokazywanie kim sie jest! Głupotą! Już nie wspomnę jak można wykorzystać takie
zdjęcie!

Co?? To ty głupoty gadasz... :/ Jak nie masz ochoty nie zamieszczaj tu swojego zdjęcia i nie wchodź do tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się