GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Czy mógłbym się dowiedzieć co to za miejsce na 3 fotografii ?
Podzudza by sobie pokontemplować. Jak będzie gdzieś niedaleko Krakowa to się zaraz tam wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 10:13, Rebal napisał:

Czy mógłbym się dowiedzieć co to za miejsce na 3 fotografii ?
Podzudza by sobie pokontemplować. Jak będzie gdzieś niedaleko Krakowa to się zaraz tam
wybiore.



Olsztyn koło Częstochowy, szlak Orlich Gniazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooooooo!!! Uwielbiam szlak orlich gniazd ale nie wiedziałem że gdzieś wśród niego jest takie cóś :)
I nie wiedziałem, że jest drugi Olsztyn.


Koniec języka za przewodnika. Co mam mówić gdy będę pytał o to miejsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 16:02, nightfaler napisał:

Paczka chusteczek na biurku bezcen! xD

Chyba nie wątpiłeś, że ktoś to przeoczy co?;p


Kurde, co za czasy, wstyd chusteczki na biurku stawiać :D:D
U mnie też stoją. Zawsze ;) Bo:
albo katar, albo kawa/piwsko/sok/popiół jest do usunięcia z biurka/klawiatury/myszy. A wy zaraz, że chusteczki to tylko do fapingu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx
zdjęcia z wódstocku 2013
1. znalazłem jakiegoś kuco kota który się przyczepił o odkleić nie może
2. grupowe z futrzakami i kucami
3. grupowe w poniedziałek 5.08 kiedy już nie było prawie nic poza śmieciami - swoją drogą w nocy takie opuszczone pole miała wręcz nieziemski klimat, prawie taka zona
4. bonus dla was z waszymi ulubionymi barwami (już nie należę do tego ugrupowania :P)

20130814125031

20130814125107

20130814125435

20130814125812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie muszą, jak to zawsze. Butelki sprzątali, bo budowali ''Największego Woodstockowicza''
Za to na takim Open''erze za ileś tam przyniesionych plastikowych kubeczków mozna było wymienić je na fajowskie gadżety, kapelusze, maty, torby etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 14:05, Zajanski napisał:

Odnoście tego, co w tle zdjęć 3 i 4 - dlaczego ludzie na Przystanku Woodstock po prostu
po sobie nie posprzątają - tak normalnie, po ludzku?

bo ludzie to brudasy? nie wiem my mieliśmy własny zorganizowany obóz, plandeki na podłogę i dach/cień, prąd, internet, do tego porządek itp, jak ktoś by stawiał fochy wypad z obozu. no ale woodstock jest darmowy, i jest tam więcej ludzi.
Kirabaxior
w tym roku też można było wymieniać kubki carlsberga na jakieś fanty ale chyba tylko to.
Perry_Cox
zdjęcie specjalnie dla gramowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 14:47, kindziukxxx napisał:

prąd
internet


O.o

Serio? Teoretycznie wypas, w praktyce chyba czasami warto się od tego oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 15:27, LESZ3u napisał:

> prąd
> internet

O.o

Serio? Teoretycznie wypas, w praktyce chyba czasami warto się od tego oderwać.

szczerze, prąd się przydał na oświetlanie miejsca halogenami tak do 2-3 w nocy, oraz ładowanie telefonów i czajnik z wodą, z internetu chyba nikt nie korzystał. a ładowanie telefonów było baardzo potrzebne, bo pierwsza grupa była już 29 lipca i trzeba było pokazywać drogę przyjezdnym, a wiadomo jak to z bateriami w obecnych telefonach jest, a tak to faktycznie super się oderwać od cywilizacji, no i widok na niebo na wsi jest nieziemski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kucyki? Dunno wtf is this ...

Już nie w PO? A co się stało? Bo chyba nie zmieniłeś peoków na pisiorki czy inne palikoctwo ...

Śmieci? Dajcie spokój ...

Wracając ... prąd jeszcze kumam [ ale tak swoją drogą skąd go wzięliście? ] bo wiem, że po ładowanie telefonów są tam masakryczne kolejki ale ... net? To już mi się wydaje cokolwiek dziwne. Mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 16:12, Tyler_D napisał:

Kucyki? Dunno wtf is this ...

zwykłe kuce ;p

Dnia 15.08.2013 o 16:12, Tyler_D napisał:

Już nie w PO? A co się stało? Bo chyba nie zmieniłeś peoków na pisiorki czy inne palikoctwo
...

ogólnie to brak czasu, aby się zaangażować w politykę trzeba się temu poświęcić, a ja nie widzę swojej przyszłości jako polityk jakiegokolwiek ugrupowania, a im jestem starszy tym dostrzegam coraz większe braki czasu na cokolwiek, więc priorytety się zmieniły

Dnia 15.08.2013 o 16:12, Tyler_D napisał:

Wracając ... prąd jeszcze kumam [ ale tak swoją drogą skąd go wzięliście? ] bo wiem,
że po ładowanie telefonów są tam masakryczne kolejki ale ... net? To już mi się wydaje
cokolwiek dziwne. Mimo wszystko.

net był dodatkiem, jednak jakby ktoś chciał (w dobie internetu w telefonach) to mógł użyć. w tym roku o dziwo nie puszczaliśmy filmów na rzutniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 16:51, kindziukxxx napisał:

ogólnie to brak czasu, aby się zaangażować w politykę trzeba się temu poświęcić, a ja
nie widzę swojej przyszłości jako polityk jakiegokolwiek ugrupowania, a im jestem starszy
tym dostrzegam coraz większe braki czasu na cokolwiek, więc priorytety się zmieniły

Aha. Mnie to właściwie dziwiło co tacy ludzie jak ty [ nie tylko o wiek mi chodzi ] chcą robić w ''bojówkach'' politycznych a tym bardziej peowskich.
>w tym roku o dziwo nie puszczaliśmy filmów na rzutniku.
Lol. Ja wiem że Woodstock ma swoje prawa i dzieją się tam rzeczy naprawdę przeróżne ale filmy? Na rzutniku? Przecież to tak jakby brać lodówkę na spływ kajakowy. No ale spoko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się