Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Dzielenie się opłatkiem przez interet? Co o tym sądzicie?

66 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2007 o 11:09, PRINCE JANEK napisał:

Jak dla mnie symboliczne jest wysłanie kartki z życzeniami, a nie wysyłanie opłatka... wirtualnego
opłatka :/



Zgadzam sie ;/
Ludzie już przesadzają z życzeniami przez internet lub smsy ;/
Mogli by ruszyć 4 litery i iść na pocztę wysłąć kilka kartek ;/
Sam umieściłem na swoim sajcie życzenia bo nie należy o nikim zapomnieć a wszystkim z gram.pl kartek nie wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhmm pomysł całkiem niezły ktoś miał , nie jest to całkiem głupie bo jeśli np. osoba z która chcemy się podzielić nie może do nas przyjechać ani my do niej to taka strona myślę że jest świetnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 11:19, napster6 napisał:

Hhmm pomysł całkiem niezły ktoś miał , nie jest to całkiem głupie bo jeśli np. osoba z która
chcemy się podzielić nie może do nas przyjechać ani my do niej to taka strona myślę że jest
świetnym rozwiązaniem.

Słyszałeś o czymś takim jak pocztówka z życzeniami, albo telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, kogoś kompletnie p******o...
Co chwilę, dostaję linki do "czegoś" takiej - teraz już ich nawet nie otwieram.
Nie dość, że nie lubię dzielenia się opłatkiem - a co dopiero przez internet?
[Jak tak dalej pójdzie, to niedługo wszystko będziemy robić przez internet]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 11:21, Darkstar181 napisał:

Słyszałeś o czymś takim jak pocztówka z życzeniami, albo telefon?


Oczywiście ale to jest bardziej , że tak powiem efektowne :) Możne np. Wysłać taki link z wirtualnym opłatkiem a potem zadzwonić. Gdyby coś takiego nie miało sensu to po co ktoś robiłby ta stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oplatek przez internet?

Szczyt... Głupoty, i nie tylko. Sama tradycja i symbolika wymagają osobistego złożenia życzeń... Zgadzam się z balduranem2, ile jeszcze rzeczy mamy robić przez internet?!?

Choćby przez szacunek do tradycji, ale nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostałem tego linka przez gg... nacisnąłem na opłatek... ale nikomu nie wysłałem... następnych nie otwierałem... Ludzie popadają w paranoję... Na wielkanoc będziemy dzielić się jajkiem, kiełbasą i chlebem... a za rok na wigilie zasiądziemy przed kompem... litości... Opłatek przez internet? Ja wole przez real... ze swoimi życzeniami, z kontaktem wzrokowym widzianym uśmiechem... Ta strona to poprostu żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 18:25, PRINCE JANEK napisał:

Witam! Dzisiaj zauważyłem pewną stronkę na której to można podzielić się... opłatkiem ze znajomymi
:P
Oto link - http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/
Co o tym myślicie? Jak dla mnie to troszkę głupie, ponieważ po co dzielić się opłatkiem przez
internet? Czego to ludzie nie wymyśla, a Wy co o tym sądzicie?


Dzisiaj wszyscy do mnie to wysłali z gg. Myślę że dzielenie się opłatkiem przez internet staje się bardzie popularne niż
przy wigilijnym stole. Czy dobrze ? Nie wiem....... ale na pewno mniej efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 11:51, Tyraf napisał:

Kiedy dostałem tego linka przez gg... nacisnąłem na opłatek... ale nikomu nie wysłałem... następnych
nie otwierałem... Ludzie popadają w paranoję... Na wielkanoc będziemy dzielić się jajkiem,
kiełbasą i chlebem... a za rok na wigilie zasiądziemy przed kompem... litości... Opłatek przez
internet? Ja wole przez real... ze swoimi życzeniami, z kontaktem wzrokowym widzianym uśmiechem...
Ta strona to poprostu żenada...



Wiesz nie wszyscy tak myślą. Ludzie wysyłają sobie przez GG takie jakieś łańcuszki, myślę że to odmiana tego. Lecz łańcuszek moim zdaniem to żenada, manipulacja, ponieważ ludzie je wysyłają gdy nie potrafią sami nic napisać. Wtedy wymyślają coś typu jak nioe wyślesz tego do np: 20 osób będziesz nieszczęśliwy przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 12:08, Dodo1345 napisał:

Wiesz nie wszyscy tak myślą. Ludzie wysyłają sobie przez GG takie jakieś łańcuszki, myślę że
to odmiana tego. Lecz łańcuszek moim zdaniem to żenada, manipulacja, ponieważ ludzie je wysyłają
gdy nie potrafią sami nic napisać. Wtedy wymyślają coś typu jak nioe wyślesz tego do np: 20
osób będziesz nieszczęśliwy przez cały rok.


I według mnie ta strona tom również łańcuszek... ale świąteczny... Tak swoją drogą... przez łańcuszki powininem mieć już ze 1000 lat nieszczęścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupie bo najlepsze w dzieleniu się opłatkiem jest uściśnięcie dłoni i zjedzenia opłatka. A przez internet niestety tego nie zrobimy. Ale dobry sposób żeby podzielić się opłatkiem z np. gramowiczami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować