Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 15:34, shinoda napisał:

Nie no ja też spróbuje sił z wami. Ściągnę tylko FEAR(powinno zając z jakieś 1 h) i
mogę wieczorem zagrać.


Heh dobrze jest mieć szybkiego neta, do moich rejonów jeszcze taka technologia nie dotarła ;p

To może zrobisz serwer bo chyba nikt lepszego neta nie ma, chyba że wejdziemy gdzieś na publica ale chyba lepiej pograć we własnym gronie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 15:52, Wszystkozajete napisał:

> Nie no ja też spróbuje sił z wami. Ściągnę tylko FEAR(powinno zając z jakieś 1 h)
i
> mogę wieczorem zagrać.

Heh dobrze jest mieć szybkiego neta, do moich rejonów jeszcze taka technologia nie dotarła
;p


W końcu stolica^^

Dnia 02.01.2010 o 15:52, Wszystkozajete napisał:

To może zrobisz serwer bo chyba nikt lepszego neta nie ma, chyba że wejdziemy gdzieś
na publica ale chyba lepiej pograć we własnym gronie ;]


Historia pokazała, że szybki net nie gwarantuje płynnego działa serwera... Jak ja robiłem serwer zawsze mieliście jakieś zawiechy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 15:57, shinoda napisał:

Historia pokazała, że szybki net nie gwarantuje płynnego działa serwera... Jak ja robiłem
serwer zawsze mieliście jakieś zawiechy:/


Szybki net powoduje że na serwerze jest niższy ping i gracze nie lagują, ale z tego co zauważyłem (to tylko takie moje domniemania) to wypada mieć jeszcze w miarę dobrego kompa. Jeśli postawi się serwer na słabym kompie z szybkim netem to gra nie laguje ale tak jakoś dziwnie ścina i tak się właśnie działo jak stawiałeś serwer na początku (bo sam mówiłeś wtedy z tego co pamiętam, że gra ci tnie jak jest jakieś większe zamieszanie). Ale później chyba ulepszyłeś kompa bo ostatni raz jak stawiałeś serwa to wydaje mi się że grało się ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 18:20, Ecko09 napisał:

No nie wierze, stara ekipa się zebrała, myślałem, ze nigdy do tego nie dojdzie :D

Team F.E.A.R nie umarł tylko poszedł na zasłużony urlop :p Teraz tylko napierdzielać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ;p Tylko teraz nie będziemy chyba aż tak często sie zbierać jak kiedyś. Przynajmniej ja, liga w GoWiebędzie trwać jeszcze jakieś 4 i 5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 18:24, Ecko09 napisał:

Taa ;p Tylko teraz nie będziemy chyba aż tak często sie zbierać jak kiedyś. Przynajmniej
ja, liga w GoWiebędzie trwać jeszcze jakieś 4 i 5 tyg.


Ty sie martwisz ligą GoW, a ja mam sesje przed sobą(pierwszy egzamin w środe). Jeśli nie zalicze, będę musiał bulić 5 tysięcy na studia zaoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 18:24, Ecko09 napisał:

Taa ;p Tylko teraz nie będziemy chyba aż tak często sie zbierać jak kiedyś. Przynajmniej
ja, liga w GoWiebędzie trwać jeszcze jakieś 4 i 5 tyg.

Pyf będziemy grali bez ciebie :p Oczywiście przy ówczesnym trzymaniu kciuków za dobry twój występ w lidze GoW :)
shinoda
Zdasz nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2010 o 19:13, shinoda napisał:

Mi dzisiaj pasuje 20 do 23.

Czyli tak: Ty zakładasz, tryb TDM, nazwą serwa może być gram.pl, start godzin a 20. Zgadza się?
A hasełko to nam tutaj podasz. :)

@Pernia
Jak to mówią - ostatni będą pierwszymi. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a myślałem, że to się nigdy nie stanie. :D Dobry początek nowego roku. :)
Dzisiaj nie dam rady z wami zagrać, ale będę znowu na bieżąco zaglądał do tego tematu, i obiecuję, że następnym razem do was dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktoś szybko adres strony, skąd mogę sciągnąc aktualizacje do Combat do 1.08? Automatyczna aktualizacja nie działa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować