Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Do czego to już doszło żeby 28 MB ściągało się ponad pięć minut. ;) Pierwsza paczka do niczego mi się nie przydała , bo już od dawna mam te mapy w swojej kolekcji. :) To jutro jak dobrze pójdzie to sobie pogram , a w tych mapach jest taka ze śniegiem i bałwankami ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 23:19, Ecko09 napisał:

>
> > Mi te mapy przy necie 4 mb ściągało z prędkością 4 kb/s:P
>
> OMG... to ile te mapy w końcu zajmują ? Jak Tobie z takim netem ściągało tak wolno
to
> u mnie prędkość będzie się wahać w granicach 1-2 kb/s. Masakra... xD
>

Trzymaj
http://rapidshare.com/files/135313298/mapy_FEAR.rar
A tu 2 paczka
http://rapidshare.com/files/135614723/Mapy_TDM_FEAR_multi.rar



Ściągajcie jak najwiecej^^ Nabijacie mi pkt w RapidsharexD 30k punktów i mam konto premium=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy polecilibyście mi kupno F.E.A.R-a? Tzn. chodzi mi o to czy tryb single starcza na dlugo , a jesli tak to na ile? Mówię tu oczywiście tylko o podstawce ale jeśli możecie to powiedzcie na ile starcza dodatek bo zastanawiam sie czy kupic podstawkę tylko czy tez dodatek. Proszę o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 11:00, Tieru napisał:

Witam czy polecilibyście mi kupno F.E.A.R-a? Tzn. chodzi mi o to czy tryb single starcza
na dlugo , a jesli tak to na ile? Mówię tu oczywiście tylko o podstawce ale jeśli możecie
to powiedzcie na ile starcza dodatek bo zastanawiam sie czy kupic podstawkę tylko czy
tez dodatek. Proszę o wasze opinie


Podstawka to zabawa długości 8-9 godzin a dodatek na 3 godziny:P Nie wiem ile kosztuje teraz FEAR ale jeśli cena samego FEAR nie odbiega aż tak bardzo od FEAR z EXP z dodatkiem. Będziesz miał większe rozeznanie w fabule w Project Origin(2 cześc FEAR która wyjdzie w Listopadzier:)] Sama gra jest godna polecenia^^ Świetna grafa, klimat jak z horroru, cieka.... nie historia nie jest za ciekawa i niedorobiona:PxD Ale warto zakupić żeby6 przeżyć kilka najstraszniejszych momentów w życiu. No i mamy jeszcze multi;] Ktorę polega na świetnej zasadzie "ZABIJ wszystko co sie rusza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale mnie nastraszyłeś tą prędkością 4 kb/s , mi się ściągało bez najmniejszych problemów 80-90 kb/s. :) A tak poza tym to ile już sobie nabiłeś tych punktów w Rapidshare ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:24, Sebat1 napisał:


Ale mnie nastraszyłeś tą prędkością 4 kb/s , mi się ściągało bez najmniejszych problemów
80-90 kb/s. :) A tak poza tym to ile już sobie nabiłeś tych punktów w Rapidshare ?
:P


eee ale gdzie ci się ściągało? Chyba nie na moim serwie dzisiaj, bo mapy ostatnio wyłączyłem po ciągłych narzekaniach ze strony innych graczy, ale jak co to mogę je w każdej chwili wrzucić, tylko radze Ci ściągnąć z rapidshare, połączysz przyjemne z pożytecznym dla Marcina xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:42, Mixon1988 napisał:

eee ale gdzie ci się ściągało? Chyba nie na moim serwie dzisiaj, bo mapy ostatnio wyłączyłem
po ciągłych narzekaniach ze strony innych graczy, ale jak co to mogę je w każdej chwili
wrzucić, tylko radze Ci ściągnąć z rapidshare, połączysz przyjemne z pożytecznym dla
Marcina xD


Ściągnęłam z tych linków co mi je Ecko podał. A tak poza tym to ściągałem wczoraj , a nie dzisiaj. :) A jakie dokładnie mapy wchodzą w skład tego Twojego zestawu mapek i czemu właściwie je wyłączyłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 16:22, Sebat1 napisał:

> eee ale gdzie ci się ściągało? Chyba nie na moim serwie dzisiaj, bo mapy ostatnio
wyłączyłem
> po ciągłych narzekaniach ze strony innych graczy, ale jak co to mogę je w każdej
chwili
> wrzucić, tylko radze Ci ściągnąć z rapidshare, połączysz przyjemne z pożytecznym
dla
> Marcina xD

Ściągnęłam z tych linków co mi je Ecko podał. A tak poza tym to ściągałem wczoraj , a
nie dzisiaj. :) A jakie dokładnie mapy wchodzą w skład tego Twojego zestawu mapek i
czemu właściwie je wyłączyłeś ?


No właśnie w skład tego jego zestawu wchodzą te mapy, co ci do nich linki dałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:24, Sebat1 napisał:


Ale mnie nastraszyłeś tą prędkością 4 kb/s , mi się ściągało bez najmniejszych problemów
80-90 kb/s. :) A tak poza tym to ile już sobie nabiłeś tych punktów w Rapidshare ?
:P


z Rapidshare to mi sciąga z prędkoscia 450kb/s. Jak ściągam w trakcie podłączania sie do serwera to mi z prędkością 4kb/s sciąga:P

A punktów mam koło 30:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 16:22, Sebat1 napisał:

A jakie dokładnie mapy wchodzą w skład tego Twojego zestawu mapek i
czemu właściwie je wyłączyłeś ?


Jest 6 nowych map (nie licząc tych 2 które już znałeś), te 6 wybierałem spośród wielu, a chodziło mi o to, żeby były to lokacje podobne do tych oryginalnych map, stworzonych przez twórców.

A wyłączyłem je oczywiście, bo większości osób się oczywiście nie podobały, lub tak jak Patryk nie potrafili ich ściągnąć żadnych ze znanych mi sposobów, więc zostałem ja i Ecko, a we 2 nie było sensu grać, tym bardziej że większość map jest dosyc duża ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 17:23, marcinshinoda napisał:

z Rapidshare to mi sciąga z prędkoscia 450kb/s. Jak ściągam w trakcie podłączania sie
do serwera to mi z prędkością 4kb/s sciąga:P


Aha , no to teraz już wiem o co chodziło. ;P Ale tak jak wspomniałem wcześniej , prędkość ściągania można ustawić , widocznie na serwerze prędkość ściągania była ustawiona na minimum i dlatego tak wolno ściągało.

Ecko09

OMG... Łał , naprawdę ? W życiu bym na to nie wpadł... Tylko że same nazwy plików zupełnie mi nic nie mówią.

Mixon1988

We trójkę to też nie ma co grać , więc zostaje nam grać tylko na standardowych mapach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 19:03, Mixon1988 napisał:

> A jakie dokładnie mapy wchodzą w skład tego Twojego zestawu mapek i
> czemu właściwie je wyłączyłeś ?

Jest 6 nowych map (nie licząc tych 2 które już znałeś), te 6 wybierałem spośród wielu,
a chodziło mi o to, żeby były to lokacje podobne do tych oryginalnych map, stworzonych
przez twórców.

A wyłączyłem je oczywiście, bo większości osób się oczywiście nie podobały, lub tak jak
Patryk nie potrafili ich ściągnąć żadnych ze znanych mi sposobów, więc zostałem ja i
Ecko, a we 2 nie było sensu grać, tym bardziej że większość map jest dosyc duża ;]


Dla mnie nie muszą być podobne do tych oficjalnych, mogą być zupełnie inne, byle tylko wyglądały bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:21, marcinshinoda napisał:

Zapraszam do rozwiązania krótkiego quizu z znajomości FEAR podstawki^^ Made by me. Pytania
łatwiutkie;]

http://feartest.funtest.pl/


fajny test, myślałem że się ośmiesze ale miałem 14/28 pkt. Nie wyszedłęm najgorzej. Narazie jestem drugi naliście.. w sumie powinienem być pierwszy bo ty nie powinieneś brać w nim udziału skoro znałeś wszystkie pytania. Kiedy zamknięcie ? Jestem ciekaw własnych błędów.
Widze że inni też mieli dużo błędów, co oznacza że fabuła w F.E.A.R. jest naprawdę zakręcona :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sie zastanawialiśmy skąd sie wzięła mała Alma i duża. Mała to była wspomnienie a duża Alma urodziła Fettela kiedy miała 15 lat. Umysły almy i nasze były połączone. My mogliśmy zaglądać w umysł Almy a ona w nasz nie. Dlatego mieliśmy wizje.Te zjawy co sie pokazywały to były koszmary co ją trapiły.


Co do testu to chciałem sprawdzić czy wszystko działa i dlatego sam rozwiązałem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:21, marcinshinoda napisał:

Zapraszam do rozwiązania krótkiego quizu z znajomości FEAR podstawki^^ Made by me. Pytania
łatwiutkie;]

http://feartest.funtest.pl/


14/28 zdobyłem, ale nic dziwnego, w fEAR grałem w poprzednie wakacje na singlu, tylko ten jeden jedyny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować