Zaloguj się, aby obserwować  
seraphe

Czego Wam brakuje w Internecie?

37 postów w tym temacie

Witam.

Przeprowadzam małą ankietę, której pytanie brzmi:

Stron o jakiej tematyce brakuje Wam w polskim (i nie tylko) Internecie?

Z góry bardzo dziękuję za udzielone odpowiedzi. Mam rowniez nadzieję, że wątek ten nie łamie w żaden sposób regulaminu gramowego.

Pozdrawiam - Seraphe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POLSKIM internecie?

1. Brakuje mi ogromnego portalu-kombajnu na wzór IGN czy Gamespot w których to możemy tworzyć profile (które prezentują się ekhm... Toszkę lepiej od Gramsajtów:), tworzyć kluby, unie, rozmawiać na forach (każda gra ma własne podforum). Do tego rozbudowany system rang itp. Oczywiście przydałaby się także możliwość dodawania bardzo rozbudowanych recenzji (pod względem "formy" ofcorz). Po prostu kombajn nastawiony na community (+ portale o muzyce i filmach korzystające z "tych samych" profili).

2. Porządnego serwisu o Anime i Mandze. Coś na wzór http://myanimelist.net/panel.php - MyAnimeList - które też jest nastawione na community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:46, Zyzio Ziom napisał:

Mi najbardziej brakuje profesjonalnego serwisu traktującego o zastosowaniu naturalnych olejów
roślinnych przy rozłupywaniu głazów w kamieniołomach.


Zamilcz jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 15:38, Abomek napisał:

Mnie brakuje kultury w polskim internecie.


Hej, hej, pytanie brzmi Stron o jakiej tematyce Wam brakuje, a nie czego Wam brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:54, KrisK91 napisał:

POLSKIM internecie?

1. Brakuje mi ogromnego portalu-kombajnu na wzór IGN czy Gamespot w których to możemy tworzyć
profile (które prezentują się ekhm... Toszkę lepiej od Gramsajtów:), tworzyć kluby, unie,
rozmawiać na forach (każda gra ma własne podforum). Do tego rozbudowany system rang itp. Oczywiście
przydałaby się także możliwość dodawania bardzo rozbudowanych recenzji (pod względem "formy"
ofcorz). Po prostu kombajn nastawiony na community (+ portale o muzyce i filmach korzystające
z "tych samych" profili).

2. Porządnego serwisu o Anime i Mandze. Coś na wzór http://myanimelist.net/panel.php - MyAnimeList
- które też jest nastawione na community.

Masz GOL który jest bogaty przy większości polskich portali ale przy ign czy gamespocie jest więcej niż biedny...


Czego mi brakuje w polskim necie ? hmm w sumie nic . Może za mała różnorodność jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znów nie rozumiesz pytania a fakt że nie jesteś anonimowy jest bardzo dobry bo trzeba ludzi odpowiedzialności za głupotę uczyć... A wracając do tematu to chyba takiego portalu o jakim mówił Kris91 czyli takiego kombajnu na którym można pogadać o wszystkim. No i jeszcze kasyna w którym grało by się za free i wygrywało żywą gotówkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi brakuje serwisu poświęconego rajdom WRC, trochę tego niby jest ale są na nich szczątkowe informacje i przeważnie maja strasznie nieczytelne szaty... na dodatek jeszcze poszukuje specyfikacji samochodów rajdowych, ale to chyba nie wychodzi po za stajnie, więc tego sie nie czepiam :P no i to chyba tyle... jak coś mi się jeszcze przypomni to może dopisze :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje portalu o wszystkim , w którym wystarczy mieć jedno konto na kilka stron poświęconym różnym dziedzinom. Bo dla mnie niezbyt wygodne jest to , że do każdej strony trzeba mieć osobny profil. A do każdego profilu inne hasło. I trzeba te hasła i loginy pamiętać(albo sobie zapisywać ,najbezpieczniej chyba na kartce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie jako zasobach nie brakuje mi niczego. Za to brak kultury i wszechobecne chamstwo są porażające. Do tego analfabeci nie potrafiący napisać jednego zdania bez trzech błędów. Wiem, że jest takie coś jak dysortografia, ale niestety wielu ludzi się tylko tym wykręca, a zaświadczenia do szkoły zbyt łatwo na to zdobyć... Jeśli kogoś uraziłem, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Polskiej Wikipedii o Andromedzie (serialu)
2. Pożądanej strony o Andromedzie (serialu)
3. Obszernego całkowicie darmowego portalu o grach
4. Stron z solucjami do gier na GBA
5. Strony z napisami do fanfilmów Star wars (które są całkowicie legalne)
6. www.napisy.org :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować