Zaloguj się, aby obserwować  
krzys_2009

Nie mam książeczki z kodem instalacyjnym

7 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 21:06, krzys 2009 napisał:

Dostałem od znajomego gre Cesarz a nie było w niej książeczki z kodem instalacyjnym a on mówi
,że nie wie gdzie jest.
Prosze o podanie kody instalacyjnego do gry.


Lol. To pech znajomego ;p. Na pewno jest kod instalacyjny , dobrze poszukaj. Otwórz książeczkę i jak otworzysz , po lewej stronie powinien być , a jak tam nie będzie to na końcu , a jak na końcu nie będzie...to napisz do CD-PROJEKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:11, Budep napisał:

> Dostałem od znajomego gre Cesarz a nie było w niej książeczki z kodem instalacyjnym a
on mówi
> ,że nie wie gdzie jest.
> Prosze o podanie kody instalacyjnego do gry.

Lol. To pech znajomego ;p. Na pewno jest kod instalacyjny , dobrze poszukaj. Otwórz książeczkę
i jak otworzysz , po lewej stronie powinien być , a jak tam nie będzie to na końcu , a jak
na końcu nie będzie...to napisz do CD-PROJEKT.


Ale on właśnie nie ma chyba tej książeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:06, krzys 2009 napisał:

Dostałem od znajomego gre Cesarz a nie było w niej książeczki z kodem instalacyjnym a on mówi
,że nie wie gdzie jest.
Prosze o podanie kody instalacyjnego do gry.

Przecież nikt Ci nie poda swojego cd-key''a do gry :D Pachnie piractwem :) Jak nie ma książeczki a właśnie an niej był kod to niestety możesz tylko się do CDP zgłosić, ale tylko jeśli masz oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:06, krzys 2009 napisał:

Dostałem od znajomego gre Cesarz a nie było w niej książeczki z kodem instalacyjnym a on mówi
,że nie wie gdzie jest.
Prosze o podanie kody instalacyjnego do gry.

Wybacz, ale tak słabej podpuchy dawno nie uświadczyłem :P. No, ale powiedzmy, że ta sytuacją nią nie jest. Jeśli dysponujesz kartą rejestracyjną i paragonem, to pisz wtedy do CDPów: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kodow instalacyjnych sie nie udostepnia z kilku wzgledow (wymienionych w tym temacie) zatem ten temat zamkne.
Mozesz sprobowac napisac do CDP, ale to troche tak jakbys zgubil rame od roweru i chcial wydania nowej, wiec cudow nie oczekuj.

Zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować