Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube #25

29 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 04:12, Domek napisał:

> E tam, po prostu nie będę się z nim spierał. Ja tu tylko filmy wrzucam ;)

*Zieeeeew*

A ja obejrzałem Między słowami po raz, tak na oko, 5694857643, więc tym bardziej nie
jestem w nastroju do sprzeczek. Peace.

Tak tak jasne nie udawaj wiemy że boisz się Spaykiego :P (kurde czy musiał mieć taki trudny nick ? :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie pytanie co jest w paczce od Sepha co miałeś ją odebrać w recepcji CDP? Mówił że się ''chłopina'' ucieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm..aż mi sie przypomniały czasy kiedy na psx grałem w gran turismo 2 to była gra grałem w nia chyba ze 2 lata bez przerwy jakbym miał ps3 to czekał bym z niecierpliwością na ta gre ale że nie mam to nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie mam żadnych zastrzeżeń co do wyboru gramowego wideo tygodnia :)

Gran Turismo 5 Prolouge jak najbardziej na to zasługuje. Oglądałem dosłownie wszystkie trailery i gameplaye z tej gry :) Ta gra jest po prostu świetna, a nowoczesny engine graficzny generuje wręcz wyśmienitą grafikę :) Kiedyś, jak będę miał konsolę to w 100% kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, seria GranTurismo zawsze miała świetne intra do gier. Nie inaczej jest w tym przypadku.
Ta grafika, te auta, ta muzyka... Ja chcę PS3! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GT5 to kąsek, na który naprawdę warto czekać. Sam spędzałem długie wieczory przy poprzedniku i z tego co wiem, że Sony łączy z tytułem wielkie nadzieje. Super bryki, grafika, dźwięk i tory... mmm. Ale X360 ma PGR4, który także wymiata:) Już teraz z czystym sercem mogę polecić obie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 04:12, Domek napisał:

A ja obejrzałem Między słowami po raz, tak na oko, 5694857643, więc tym bardziej nie
jestem w nastroju do sprzeczek. Peace.


Okej, to Cię usprawiedliwia. Ale pamiętaj - obserwuję Cię ;p

dulak > no coś mi się o uszy obiło, ale kurcze jestem aktualnie poza biurem i nie mogę sprawdzić cóż to jest. Ale tak czy inaczej spędza mi to sen z powiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować