• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Janusz21

Gothic II NK problem

Pytanie

Zainstalowałem w zasadzie niedawno G2 NK na moim komputerze (windows 2K) i działał poprawnie pózniej cos mi wpęzło na kompa i musiałem zrobic format zainstalowałem g2 Nk znowu i uruchomiłem poigrałem zapisałem i uruchamiam jeszcze raz i przez chwilke (jakaś 1 sek) jest czarny ekran i gra się wyłącza, odinstalowałem i zainstalowałem znowu ale teraz nawet 1 raz nie mogę uruchomić. Co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.01.2006 o 15:55, Janusz21 napisał:

Zainstalowałem w zasadzie niedawno G2 NK na moim komputerze (windows 2K) i działał poprawnie
pózniej cos mi wpęzło na kompa i musiałem zrobic format zainstalowałem g2 Nk znowu i uruchomiłem
poigrałem zapisałem i uruchamiam jeszcze raz i przez chwilke (jakaś 1 sek) jest czarny ekran
i gra się wyłącza, odinstalowałem i zainstalowałem znowu ale teraz nawet 1 raz nie mogę uruchomić.
Co mam zrobić ??

Miałem ten sam problem. Musisz usunąć grę. Pousuwać wszystkie kluczy rejestru z Gothic 2 i zainstalować go z powrotem. Jeśli nie potrafisz działać w rejestrze to pogadaj z informatykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hehe Usunąłem wszystko z rejestru o gothicu zrestartowałem zainstalowałem i nadal nie chce odpalic, niedługo zmienie system to powinno chodzic ale co mam zrobic zeby mi tez teraz działało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2006 o 20:23, Janusz21 napisał:

hehe Usunąłem wszystko z rejestru o gothicu zrestartowałem zainstalowałem i nadal nie chce
odpalic, niedługo zmienie system to powinno chodzic ale co mam zrobic zeby mi tez teraz działało
???

A czy przypadkiem nie włączasz NK z autostartu? Bo wtedy kiełbasi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2006 o 15:55, Janusz21 napisał:

Zainstalowałem w zasadzie niedawno G2 NK na moim komputerze (windows 2K) i działał poprawnie
pózniej cos mi wpęzło na kompa i musiałem zrobic format zainstalowałem g2 Nk znowu i uruchomiłem
poigrałem zapisałem i uruchamiam jeszcze raz i przez chwilke (jakaś 1 sek) jest czarny ekran
i gra się wyłącza, odinstalowałem i zainstalowałem znowu ale teraz nawet 1 raz nie mogę uruchomić.
Co mam zrobić ??


już gdzieś była odpowiedź na Twoje pytanie, ale co tam: nie uruchamiaj NK z autostartu, korzystaj z ikonki na pulpicie, albo menu start - jak już uruchomiłeś z autostartu to musisz reinstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2006 o 20:23, Janusz21 napisał:

hehe Usunąłem wszystko z rejestru o gothicu zrestartowałem zainstalowałem i nadal nie chce
odpalic, niedługo zmienie system to powinno chodzic ale co mam zrobic zeby mi tez teraz działało
???

Odinstaluj grę i zainstaluj ponownie. Otwórz katalog z grą i przekopiuj do Aktówki dwa pliki: Vdfs.cfg i Vdfs.dmp.
Jak później znów przypadkiem uruchomisz grę z autostartu, to otwórz katalog z grą, wykasuj te dwa pliki i na ich miejsce wgraj te z Aktówki. Pozamykaj wszystko i uruchom grę, tylko nie z autostartu! Jak włożysz płytę do napędu i pojawi się menu, to kliknij "wyjdź" i uruchom grę ze skrótu na pulpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2006 o 15:55, Janusz21 napisał:

Zainstalowałem w zasadzie niedawno G2 NK na moim komputerze (windows 2K) i działał poprawnie
pózniej cos mi wpęzło na kompa i musiałem zrobic format zainstalowałem g2 Nk znowu i uruchomiłem
poigrałem zapisałem i uruchamiam jeszcze raz i przez chwilke (jakaś 1 sek) jest czarny ekran
i gra się wyłącza, odinstalowałem i zainstalowałem znowu ale teraz nawet 1 raz nie mogę uruchomić.
Co mam zrobić ??


tez to kiedys mialem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować