Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed finiszuje na czele

54 postów w tym temacie

Assassin''s Creed pograł bym na X360 bo na Ps3 jest grafika wyblakła i nie ma tego efektu ostrych kolorków. Szkoda dwóch konsol to ja nie kupie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 12:57, Renchar napisał:

Assassin''s Creed pograł bym na X360 bo na Ps3 jest grafika wyblakła i nie ma tego efektu ostrych
kolorków.

Bzdura. Mam AC na PS3 i mogę ci powiedzieć że to jakaś bujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konował -> Mam i X360, i PS3. Osobiście posiadam AC na X-a, pożyczyłem od kumpla wersje na PS3 żeby porównać i fakt faktem, że chodzi i wygląda gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bodajże na onecie pojawił się rankking najpopularniejszych gier w Polsce. Nie muszę chyba mówić co w kategorii PC wygrało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, że liderem listy sprzedaży jest Assassins Creed - w końcu jest to pozycja, na którą czekały miliony fanów na całym świecie. Jak na razie gra jest na konsolach i sprzedaje się wyśmienicie :) Jak będzie na PC to chyba tak dobrze będzie sprzedawać się tylko w Polsce, bo na zachodzie większość ludzi ma konsole. Reszta rankingu OK, zasłużone 3 miejsce dla CoD 4, choć moim zdaniem mogłoby zabrać pozycję dla Fify.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO AC zasługuje na tak wysokie miejsce.A oprócz CoD4 jak zwykle w Wielkiej Brytanii reszta rankingu nieco dziwna...gdzie Orange Box?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa w ogóle nie zasługuje na to miejsce, tą pozycję mógłby zająć PES, który bije ją na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Assassina! Gra naprawdę zapracowała na status bestsellera. Szkoda tylko, że nie wydana została polska wersja, gdyż brak chociażby napisów po angielsku, w połączeniu z dziwnym akcentem bohaterów sprawia, że ciężko jest śledzić w 100% treść gry.

Tak czy inaczej Assassin to wielki tytuł jeżeli chodzi o elektroniczną rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Assasin Creed''s zajmie taką samą popularność w Polsce...Wielkim fanem "Fif"(XP) nie jestem i być, nie zamierzam...A co do CoD 4...Gram od jakiegoś tygodnia...Po wybornym pierwszym daniu jakie zaprezentował Single Player, doszedłem do wyśmienitego deseru, jakim jest Multi...Powiem jedno...Mój procesor będzie się grzał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze w GB na PC sie praktycznie nie grywa. Bedac tam przez 2 lata w sklepach jezeli juz byly to gry z przed roku albo i 2 , nowosci praktycznie brak.Zato gier na konsole od cholery w kazdym sklepie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 14:53, crypto.crk napisał:

Nie rozumiem czemu FIFA 08 jest na drugim...przeciez to jest taka slabiasta gra.

Marketing, reklama, tak działa EA... ;P

A PCtowcy czekają na wersję AC PC. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Grz3chu

Problem taki sam jak w prównaniu Windows - linux
W produkcie microsoftu włączasz i działa najlepiej jak może...
A u innych zazwyczaj trzeba się nakombinować...

Mam nadzieje że wersja PS3 wygląda choć trochę lepiej w końcu teroretycznie konsola 2 razy silniejsza ;)
BTW mam Xboxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować