Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout: Paradise - zapowiedź

45 postów w tym temacie

muahaa dobra gierka ostro sie jechało na xboxie w starsze wersje ;p jedyna samochodówka która mi sie nie nudzi po pewnym czasie jak reszta ... no może wyjątki to test drive u. i kilka nfs ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test Drive : Tak ta gra wyjdzie na X0 i PS3. JA kupię ją nie od razu ale poczekam aż stanieje do powiedzmy....150-170 zł i wtedy kupię : D Czuję, że będzie nieźle. teraz zagrywam się w NFS PS na PS3 cud, miód : P Superowa gierka mam 46 % ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Burnout: Revenge na PS2 i sądzę, że gra jest świetna. Nie wiem jak to naprawdę będzie z Burnout: Paradise, ale uważam, że także od tej gry nie będę mógł się oderwać :) Szkoda tylko, że wychodzi na konsole nowej generacji, a wersji na "czarnulkę" nie stworzą, ale to także może być pretekstem do zakupu np. PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:32, RX-8 napisał:

Tak? Ciekawe, bo Traffic Check działa. Nie jest tak hardkorowy jak w revenge, ale nadal istnieje
i nikt nie broni go używać. Jeśli Ci się to nie podoba, w pełniaku będzie możliwość wyłączenia
Traffic Check, ale nadal on istnieje..



Heh nawet nie wiesz jak rzadką miałem minę jak rozpędziłem się wrrrrr....Wzium....
Widze jakiś samochód mówie "No to jazda! ^^". Przywalam a tu animacja wypadku...
Szczęka na podłodze i po chwili głośne "co?!?!?!"
Tak jak pisałem chciałem żeby było jeszcze bardziej arcadowo (o ile to było możliwe).
A tu niestety raczej trzeba wymijać bo zrobienie chaecka będzie troche ryzykowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi ta struktura otwartego miasta do Burnouta zbytnio nie pasuje, zresztą przez takie spokojne dojazdy na miejsce wyścigu gra straci na dynamizmie... ale co mnie to właściwie obchodzi, nie mam PS3 ani X360 więc mogą Paradise''a nawet całkowicie spartolić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw czy tę część Wydadzą jako pierwszą na PCta, bo poza Flatoutem 1, 2 i Crashdayem to zabardzo nie mamy gier tego typu, chyba że jakieś rozruby samochodowe przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko posiadał X- klocka 360 to kupowałbym w ciemno. A że potężnego klocka nie posiadam, muszę się zadowolić FlatOutem na PC i Burnoutem Revengee na PS2. Ale B: Paradise zapowiada się genialnie, pewnie jak wyjdzie pójdę do kafejki internetowej pograć (mają tam Xboxa 360!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się "must have" dla posiadaczy Playstation 3 i X360.
Już wiele osób z gram.pl miało okazję zagrać w demo Burnouta Paradise i ich zdaniem jest to prawdziwy hicior. Moim zdaniem też, ale niestety mogę to wywnioskować tylko opisach i filmikach ;) Nie mniej jednak, gdy kiedyś będę miał konsolę to na pewno skuszę się na ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem zaszczyt zagrać w demo - o jasna cholera, może to być najlepsza część! Ale...
Podczas testowania trochę się gubiłem w mieście (a raczej w odcinku miasta :P ) w poszukiwaniu eventów do rozegrania. Nie wiem, może w pełniaku na mapce będą wyświetlone punkty misji. Poza tym ta część jest już wczesną symulacją w serii, w porównaniu do poprzedników, ślizgi nie są już tak łatwe do wykonania (no i nie wyglądają tak nierealnie (ale to przecież c-arcade, więc to nie jest minus)), zatem na pewno będzie trudniej.
Szkoda również, że i tym razem nie ma licencji na wozy, no ale się nie dziwię koncernom samochodów, sam do takiej gry bym marki nie opylił. :P
Natomiast spodobało mi się, że nie zawsze karksa kończy się restartem, często można jeszcze dalej prowadzić jazdę, ale już ciężko zdezelowanym wózkiem. ;]
No i system zniszczeń, a w szczególności ujęcia bullet time - bajka...! :D
Ocena wstępna - 10-/10. Minus za to, że jeszcze tej gry nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Burnout''a 3na ps2 gierka super. Szkoda ze nie ma konwersji na pc:((
A po tej recenzji widzę ze BURNOUT : PARADISE to niewątpliwe najlepsza część z całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować