Zaloguj się, aby obserwować  
lis899

Rune - temat ogólny

2 posty w tym temacie

Zdziwilem się że nie ma jeszcze takeigo tematu. Postanowiłem zagrac w Rune, bo nie mam co robic, i jestem prawie na samym końcu, jednak mam pewien problem. Grałem w nią kiedyś i przeszedłem, i z tego co pamiętam nie miałem tam problemu. chodzi mi o sytuacje, gdy jest się w komnatach Lokiego, zaraz przed nim. Zabiłem wszystkie szkielety, które po wykąpaniu się w jego krwi stały się dużo silniejsze, ale dalej nic się nie dzieje. Podchodze pod zabarykadowane przejście i nic się nie dzieje. Próbowałem rozwalic ale nic. Z tego co pamiętam poprostu był filmik i tyle, a teraz to nie wiem co jest. Sorki że jakośc screena jest słaba, ale takie wychodziły. Myśle że ci co przeszli gre to wiedzą gdzie to jest

20080106112630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, niemal zapomniałem o tej gierce :) Jeżeli się nie mylę to wyszła w okolicach 2000 roku, i pamiętam jak kilka razy przechodziłem demo z CDA w oczekiwaniu na full wersję. Niestety czasy choć nieodległe, sytuacja finansowa wyglądała nieco inaczej (jakieś śmieszne kieszonkowe, nie to co teraz :) i nigdy nie było okazji. żeby sobie ją kupić. Bardzo ciepło wspominam jednak czas spędzony z tym tytułem i aż z ciekawości spojrzałem na aukcje... 20-30 zł nie wydaje mi się wygórowaną ceną za ten nieco zapomniany, ale jary tytuł. Tym bardziej, że jedna ze sprzedających osób jest z moich okolic, więc koszty przesyłki by odpadły ;) Nic, tylko odkopać płytkę z demem, przejść je po raz kolejny, czy aby nie wyrosłem z tych rzeczy i zapolować na pełną wersję (tak jak ostatnio udało mi się to z Drakan''em).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować