Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyjątkowo pokojowo nastawiony użytkownik WoW-a

73 postów w tym temacie

Hmmm dziwne.. Jeśli osiągnął to nie zabijając innych graczy to przecież to pikuś:P Ale jeśli chodzi o moby.. To niemożliwe. Więc jeśli dobił 2 postaciami nie zabijając nikogo z innych graczy to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się podniecać. Na serverach Normal oraz RP to żaden problem wbić 70lvl bez zabijania nikogo.

Ej to w takim razie też dajcie mnie do newsa >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samego newsa to to żaden wyczyn pod warunkiem, że komuś się chce wywalać kasę non stop na grę i siedzieć przy niej 3/4 dnia.
Zapewne robił jakieś proste questy aż do znudzenia, które polegały dajmy na to, na zbieraniu jakiś ziół itp. albo zrobił to metodą TAXI, a to już żaden wyczyn bo można w dwa dni naciągnąć maks poziom jeśli dobrze pamiętam.

@Rokuto

Zrobiłem dziś 67 fragów w CoD4 w trybie Hardcore na TDM... czy to czyni mnie super uber pro? Nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, pierwsze co się ciśnie na usta to: o wow! chciałbym gościa wypytać, skąd motywacja do takiej gry... totalny no life <joke> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 19:06, Lord Joker napisał:

Co do samego newsa to to żaden wyczyn pod warunkiem, że komuś się chce wywalać kasę non stop
na grę i siedzieć przy niej 3/4 dnia.
Zapewne robił jakieś proste questy aż do znudzenia, które polegały dajmy na to, na zbieraniu
jakiś ziół itp. albo zrobił to metodą TAXI, a to już żaden wyczyn bo można w dwa dni naciągnąć
maks poziom jeśli dobrze pamiętam.


Widać, że orientujesz się w świecie WoWa jak nic. Ja nabiłem trzema postaciami 70lvl to znaczy, że jestem nolajfem i że siedzę 3/4 dnia przed kompem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:49, Graffis napisał:

No cóż mi chodzi o to, ze facet oparł swoje postacie na kimś spoza gry i w ten sposób zrobił
coś wyjątkowego na tle reszty świata gry. A czy nie ma czym się chwalić? Jeśli standard rozrywki
polega na wycinaniu kolejnych mobów i ciągłej walce to osiągnięcie czegoś inną metodą zawsze
dodaje grze wartości i powinno być pokazane.


Ale nadal to zaden wyczyn. Bez problemu znajdziesz ludzi, ktorzy swoje postacie oparli na kimstam (szczegolnie na RP). A co do standardow to widac, ze nie wiesz co to WoW. Standardem jest owszem klepanie mobow (inaczej sie nie da, i ten koles tez musial je lac) ale ciagla walka to tylko na wlasne zyczenie. Nie ma sensu tutaj pokazywac innych metod bo to jest ogolne zalozenie samej gry. O ile w EVE PvE nie ma wiekszego sensu tak WoW swietnie dzieli sie na PvE i PvP. Ktos kto nie lubi PvP nie uczestniczy w nim. I to wszystko. Dlatego tez pisanie, ze ktos byl super mega imba extra full wypas kolesiem bo nie zabil innego gracza jest kompletnie bez sensu. Nie wnosi zadnej wartosci bo takich ludzi jest cala masa. Tylko sie z tym nie afiszuja bo to zaden wyczyn. To tak jakbys w EVE chwalil sie wszystkim na okolo, ze nigdy nie byles w lowsecu. I news dali o tym, jak to Graffis nigdy nie byl w lowsecu. Normalnie IMBA kolo i nolife. Mniej wiecej tyle samo ma wartosci ten news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, rzeczywiście pomysł na te postacie to ta osoba miała oryginalny ;-)
No ale w sumie każdy robi to co chcę, a że akurat on nawiązał swoje postacie mniej więcej do osób z 2 WŚ to już inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wiecej, czy ktos znalazl w Armory (zarowno amerykanskim jak i europejskim) gnoma o nazwie Noor posiadajacego 70 level? Bo ja nie. Jakos dziwnie to pachnie. Jak kaczka dziennikarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że chodzi o to, że nie zabił żadnego gracza "frakcji przeciwnej" umyślnie...heh...czyt. grał na serwie PVE i nie...no właśnie, i co? Grał jak wszyscy, więc nie rozumiem tego newsa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zlapalem za zrodlo czyli WoW Insidera i oto co nastepuje. Zadna z tych dwoch postaci nie ma 70 levelu. Gnom jest na 29-tym a nieumarly na 16-tym.

Po drugie. Faktycznie chodzi tutaj o nie zabijanie czegokolwiek ("anything") czyli rowniez mobow ale stawiam skrzynke piwa, kazdemu kto mi wytlumaczy co znaczy "nieumyslne" zabijanie mobow. Czyli, ze co, stal i czekal az one zaatakuja jego bo przeciez musial jakos robic questy. Ten news jest jakims jednym wielkim kurjozum. To moze od dzisiaj nie bede wogole zabijal Niedzwiedzi to napisza o mnie news jako obroncy tych stworzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to działa całkiem jak z tymi grami w stylu JADE EMPIRE - można być dobry lub złym. Facet z natury jest łagodny i miły i stara się ukazać tak w WoW.

"Dobra, zlapalem za zrodlo czyli WoW Insidera i oto co nastepuje. Zadna z tych dwoch postaci nie ma 70 levelu. Gnom jest na 29-tym a nieumarly na 16-tym.

Po drugie. Faktycznie chodzi tutaj o nie zabijanie czegokolwiek ("anything") czyli rowniez mobow ale stawiam skrzynke piwa, kazdemu kto mi wytlumaczy co znaczy "nieumyslne" zabijanie mobow. Czyli, ze co, stal i czekal az one zaatakuja jego bo przeciez musial jakos robic questy. Ten news jest jakims jednym wielkim kurjozum. To moze od dzisiaj nie bede wogole zabijal Niedzwiedzi to napisza o mnie news jako obroncy tych stworzen."

Trzeba jednak zgodzić się z Jesterem - to jest nierealne żeby gostek zdobył takie lvl bez zabijania ( i mówią, że to ja bredzę ).

P.S. Piszę, co myślę - nie czepiać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 19:59, Jester napisał:

A co do standardow to widac, ze nie wiesz co to WoW.

Cóż grałem bardzo krótko, szybko miałem dość. Brrr... :)

Dnia 10.01.2008 o 19:59, Jester napisał:

O ile w EVE PvE nie ma wiekszego sensu tak WoW swietnie dzieli sie na PvE i PvP.

No w EVE PvE ma sens po wprowadzeniu eksploracji i zmianach w Loyalty Pointach. Jest może nudne, ale daje sporo kasy i ciekawe moduły. Chociaż eksploracji nudną się raczej nazwać nie da.

Dnia 10.01.2008 o 19:59, Jester napisał:

Dlatego tez pisanie, ze ktos byl super mega imba extra full wypas kolesiem bo nie zabil innego gracza jest
kompletnie bez sensu.

Cóż w pierwszej chwili zrozumiałem, że ten osobnik zapracował sobie na to co osiągnął właśnie nie walcząc, a skupiając sie na nie-wojennych aspektach gry (których istnienie i opłacalność niejednokrotnie różni gracze WoW''a mi przedstawiali między innymi i na tym forum). Jeśli nie, to cóż... słabe to osiągnięcie.

Dnia 10.01.2008 o 19:59, Jester napisał:

I news dali o tym, jak to Graffis nigdy nie byl w lowsecu. Normalnie IMBA kolo i nolife.

Co? Ja nie byłem w low-secu!? Ja!?!? ;P
A no-life też nie jestem... prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować