Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Club - zapowiedź

27 postów w tym temacie

Hakken

Wartka akcja, efektowne strzelaniny, ładna oprawa audiowizualna i brak czasu na myślenie – to wszystko, czego oczekuje się od dobrych strzelanin. Właśnie dlatego gra The Club ma szanse stać się przebojem. Mamy tu wszystko wyżej wymienione i jeszcze trochę nowości, które mogą wpłynąć na podniesienie jej grywalności. Zresztą przeczytajcie sami.

Przeczytaj cały tekst "The Club - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie świetna już nie mogę się doczekać premiery natychmiast będe kupywał bez namysłu czeka nas dobra strzelaninka ciekawe kiedy będą pre-ordery na gram pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy ta gra wyjdzie ja już muszę w to zagrać bo nie wytrzymam "łobosze" ta gra będzie efekciarska i efektowna a do tego będzie się w niej wymiatało i jeszcze.... dużo gadać trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wyjdzie takowy następny BoS, to już będzie w porządku, chociaż boję się o te 8 postaci, żeby nie były tylko innymi skinami naszego alter ego....... :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakim polskim mieście będzie rozgrywała się jedna z "tras"?:)
Sama gra zapowiada się dobrze, system punktowania przypomina ten z THPS a perspektywa jak z BoSa. O ile pierwsza gra jest świetna to już druga jest sprawą dyskusyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na rozgrywkę jest bardzo ciekawy, mam tylko nadzieję, że gra okaże się równie dobra, piszą o niej zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:35, Spector 109948 napisał:

Ciekawe w jakim polskim mieście będzie rozgrywała się jedna z "tras"?:)


AFAIR takie zegary z logo Plusa są w Krakowie - ale może mi się coś mieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że The Club zapowiada się niezwykle wyśmienicie :)
Sporo akcji, ciekawie ułożona fabuła oraz niezwykle ładnie prezentująca się grafika to na pewno będzie część argumentów do kupna tej gry. Mam nadzieję, że producent nas nie zawiedzie i wyda świetną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedną z plansz na spotkaniu z wydawcą, rywalizowaliśmy na punkty o małą nagrodę :). Wygrać nie wygrałem, ale zabawa była świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie szbkie łupucuputrach! Jak ktoślubi efektowne rozwałki to pewnie mu się spodoba. Ciekawe czy będzie można niszcyć wiele obiektów. Fajna byłaby gra, w której można by znaszczyć cała mapę - wszystkie domy płoty... Wątpię żeby w The CLub tak było, ale gra zapowida się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil, to się nazywa interakcja. Fajnie by było? Lecisz sobie z M4, a tu nagle Ci siębudynek na głowę wali, bo jakiś kamper z końca mapy wystrzelił rakiety? Zresztą gra ma parę minusów. Przede wszystkim wielkie lokacje, a więc pełno kamperów i to ma być szybka rozgrywka? Nie sądzę. Do tego będzie wielki chaos, bo każdy będzie strzelał na oślep żeby kogoś zabić i mieć jak najwięcej pkt. No, ale w końcu jest to DeathMatch, więc czego można było się spodziewać. Jeżeli to będzie jedyny tryb w grze OnLine, to także będzie kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować