Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - patch 1.9 już dzisiaj!

91 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 12:53, Michal R napisał:

-----> Barnabra

Spokojnie - po prostu wszystkie serwery leżą - wstaną pewnie około 16:00


Naprawde???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laguje ostatnio w Polsce i to strasznie. Połowa mojej gildii praktycznie może zapomnieć o rozgrywce. Pisaliśmy do Blizzarda w tej sprawie, nawet dostaliśmy odpowiedź - to nie jest wina ani Blizzarda, ani Telii. Niestety wszystkie scieżki prowadzą do Chello... Ja mam w pracy Neostradę 6Mb, w domu e-Wro i nie mam żadnych lagów... Ale inni już myślą o rezygnacji z WoW, w tym główny tank gildii :O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 12:55, Crolug napisał:

Laguje ostatnio w Polsce i to strasznie. Połowa mojej gildii praktycznie może zapomnieć o rozgrywce.
Pisaliśmy do Blizzarda w tej sprawie, nawet dostaliśmy odpowiedź - to nie jest wina ani Blizzarda,
ani Telii. Niestety wszystkie scieżki prowadzą do Chello... Ja mam w pracy Neostradę 6Mb, w
domu e-Wro i nie mam żadnych lagów... Ale inni już myślą o rezygnacji z WoW, w tym główny tank
gildii :O!


Jam mam neta z Chello i musze powiedziec, ze czasy mam mniej niz 100ms, wiec nie narzekam w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam neo 128 i jakos tez nie mam lagow chyba ze sie cos u nich zwali...

a takie opuznienia sa zawsze przy kazdym pokaznym paczu...

zreszta najdalej jutro wyjdzie 1.9.1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laguje zarówno tych z Chello, Aster,TPSA .... wiec raczej nie wina chelo.
Ja mam Astera i ostatnio bywa naprawde bardzo różnie z pingiem/lagiem ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neo 1Mb
ping 200-4000
wczoraj na kilka sekund gra stawala nic sie nie dzialo
a na koniec disconnect i o 24 dopiero moglem sie polaczyc :|

generalnie od swiat jest padaka straszna
w css mam lepsze pingi na serwerach w niemczech holandi szwecji
niz w wow na ravencrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziec, dlaczego jezeli wlaczam gre, to pokazuje mi sie sugerowany REALM i nie moge miec tego, ktory mialem wczesniej (Khadgar)... co z moja postacia? Zgnilela??!?!?!?!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->mihauu


wejdz w realm list i se wybierz...czasami sie tak robi jak nie wykryje twoich postaci z powodu przepelnienia labo cos

no chyba ze nie pamietasz na jakim serwie postac zakladales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mihauu - widocznie serwer Khadgar jest wylaczony, musisz poczekac az go wlacza z powrotem... a co do postaci to sie nie martw, zyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 13:24, WolT napisał:

mihauu - widocznie serwer Khadgar jest wylaczony, musisz poczekac az go wlacza z powrotem...
a co do postaci to sie nie martw, zyja...


Dzieki... bo sie przestraszylem... czyli nawet nie wchodze do nowego serwera, bo jeszcze cos napsuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się popłączyć z stroną www.wow-europe.com/en/ ?:P
Ponieważ ja na prykład nie moge a patch się ściąga całkiem szybko, ostatnio niemiałem zbyt dużo lagów ale zapewne po patchu się zacznie, minimalne lagi po 2-5 sekundy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 13:49, Kunkryst napisał:

Czy ktoś może się popłączyć z stroną www.wow-europe.com/en/ ?:P
Ponieważ ja na prykład nie moge a patch się ściąga całkiem szybko, ostatnio niemiałem zbyt
dużo lagów ale zapewne po patchu się zacznie, minimalne lagi po 2-5 sekundy...


ja nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do J.a.k-a: No nie wiem, mnie np. w ogóle nie interesuje nowa lokacja, a 1) Łaczone AH, 2) Możliwość wybrania kilku kolejek do bg. To się nazywa patch. Nowe lokacje itp. mogą wychodzić w dodatkach. Dla każdego coś miłego. W kwestii lagów. Mam Chello i w ogóle nie odczuwam lagów. Od kiedy gram w WoW (coś ponad rok z kilkumiesięczną przerwą w środku) miałem może 2 problemy z latency. Problemy zlaeżne są pewnie od 100K czynników, które niekoniecznie muszą leżeć po stronie Blizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mi sie sciagnelo i zaczyna paczowac... jak sie logne na serwer to sprawdze bo jak tak to zycie stanie sie trudniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować