Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - patch 1.9 już dzisiaj!

91 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 14:53, Ciechan napisał:

A usunęli w końcu możliwość wall-walkingu?
*Players should no longer be able to walk on steep terrain.

ja wczoraj na stojąco bez gryfa latałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do otwarcia wrot to nie ma sily zeby je otworzyc szybciej niz w 2 tygodnie . samych runecloth bandadge trzeba uzbierac 400000? a do tego potrzeba wiel wiele innych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten post znalazlem przed chwila na oficjalnej stronia WOW-a
Hello,

All World of Warcraft realms will be brought down for scheduled maintenance today (04/01/2006) at 03:00 AM to 11:00 AM.


14:40 CET - Update:
The following Realms will be unavailable for a bit longer:
Balnazzar
Genjuros
Hellscream
Laughing Skull
Magtheridon
Nordrassil

We expect these to be back up at the latest 16:00 CET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sedno laga lezy w TP SA... i nie wazne tu czy macie Aster, Chello, czy cos innego, bo i tak prawie wszyscy nasi ISP i tak musza wykozystac lacza TP SA do wyjscia na swiat....

Ich serwery potrafia zgubic nawet 100 % pakietow jakie sie do nich wysyla... Sciagnijcie sobie jakis program to sledzenia sciezki np TraceRoute, albo WinMTR i zobaczcie...

Host % Sent Recv Best Avrg Wrst Last
lodz-ru1.neo.tpnet.pl 0 100 100 20 30 171 30
ge-1-2-1.lodz-r2.tpnet.pl 28 100 72 20 31 190 30
so-0-1-0.war-r3.tpnet.pl 69 100 31 20 33 130 40
ge-5-0-0.war-tr4.tpnet.pl 82 100 18 20 29 30 30
war-b3-pos2-0-0.telia.net 0 100 91 20 32 71 20
war-b4-pos7-0-0.telia.net 0 100 100 20 34 90 80
ffm-bb1-pos6-3-2.telia.net 0 100 100 50 53 90 70
ffm-b2-pos10-0.telia.net 0 100 100 50 62 241 60
ffm-k88-ks53-geth0-1.telia.net 0 100 100 50 53 130 50
ffm-k88-ks52-geth0-10.telia.net 0 100 100 50 54 130 50
No response from host 100 100 0 0 0 0 0

Widac czarno na bialym ze to wina TP SA :P Na serwerach Teli tez sie czasem male problemy zdaza ale tylko sporadycznie. Zeby bylo smieszniej to nie mozna zglosic problemu ani pod 0-800-102-102, Telepunkcie and na Blekitnej Linii :P I jak to sie nie #$%#$@.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 16:55, pres1990 napisał:

Ja gram na Serwerach US i na złą organizacje serwerów nie nażekam =)


Za to my (w kazdym razie ja) naRZekamy na problemy z ortografia niektorych forumowiczow. A co do patcha, to narazie zauwazylem ze mi ping podskoczyl, z ponizej setki na okolo 280. Aha i podobo palladyni wymiataja na WSG (gram Horda), ale nie wiem bo sam nie odczulem, slyszalem to tylko od ludzi z gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ja mam problem z znalezniniem grupy do instanców. Minimum 6 godzina jednak robi swoje =(. Ale musze pochwilic sie że jusz pierwsze surowce zostały zebrane, a zabawy z tym mnustwo bo dostaje się w nagrode duz fajnych rzeczy =) więc życze miłego zbierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 18:35, Snake_GMC napisał:

Jakim cudem ta gra jest tak popularna przy takim nieduactwie Blizzarda? Nie da się grać! Żądam
zwrotu gotówki! :/


Wiesz kiedyś grało sie bez problemów.. Pierwsze problemy odczułem w październiku a gram od maja.. Następnie teraz.. Ale ostatnie czasy coś knocą.. I w większości problemy dotyczą tych co korzystają z łącz TPSA..;( Może to TPSA wina a nie blizza! Ba i najlepsze że problem dotyczy praktycznie tylko serwów postawionych w Niemczech.. czyli tych nowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie to nie jest wina BLizza ze macie takie lagi, ja tez od 2 dni mam lagi nawet dochodzace do 100k^^ na wszystkich serwerach. Niestety jestem szczesliwym posiadaczem neostrady :(. TYLKO Polacy maja takie problemy z lagami.

Wniosek: Wina TPS-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie wszyscy Polacy grajacy w gry online maja takie lagi... nawet ci z TPsa :D niektorzy lagow nie maja, chyba ze pojawia sie bitwa na sniezki... :D albo ktos ma Favor of Gods :D :D :D Serio to fajnie macie z tymi nowymi obszarami, jak sie lagi skoncza to bedziecie mieli sporo zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie bedziemy mieli jesli wogole sie zalogujemy na konta w grze bo sporo osob z mojej gildii nie moze sie wbic na serwer. A i podzielam zdanie jednego z ludzi ktory napisal ze to nie jest juz World of Warcraft tylko World of Laqgraft i to jest prawda w 100% bo od tyg mam latency miedzy1000-5000 i to nie tylko ja tak mam wiec niech blizzard sie wkoncu wezmie do roboty a nie jakies glupie patche robi zamiast zabrac sie za to co juz jest i zeby utrzymac komfort na serverach bo przez to ta gra jest mniej interesujaca od sapera z wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da sie zalogowac. od 3 dni mam lag 4000ms! nigdy wczesniej tak nie bylo. mam neostrade.

Czy CDProjekt ma zamiar interweniowac u Blizzarda? Problemy z polaczeniem ma spora czesc Waszych klientow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to sie dzieje ale od prawie dwoch tygodni nie da sie grac w WOW. Zadne zaklecia nie pomagaja, zeby bylo smieszniej w godzinach od 23 gdzies do 12-13 mozna grac, moze powienienem rzucic prace albo co, ciekawe co na na to szanowny polski dystrybutor......Moze jestescie w stanie dac jakies info na temat tych problemow, czyli gdzie lezy pies pogrzebany i kiedy problem z logowanie do gry zostanie usuniety....bo dopoki tak bedzie sprzedaz WOW w Polsce to najzwyczajniej w swiecie kuriozum jakich malo....jak widac nie tylko ja mam podobny problem z graniem w WOW....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po świętach (a może i w święta, nie wiem, nie było mnie w domu) większość serwerów padała (a dokładniej miała ogromne lagi, przynajmniej dla niektórych ludzi, głównie klientów TP SA) od 12 do 23, nawet punktualnie. :) W tym oczywiście mój kochany Shadowsong, który pada przy każdej okazji. Od przedwczoraj bodajże te same lagi, dla tych samych ludzi występują od 16 do ok. 23 z tymże na wszystkich serwerach. I jak tu grać i cieszyć się z mutli kolejek? ;P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować