Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis na PS3, bez wersji na X360?

118 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 15:08, ma5b napisał:

Co do możliwości X360 czy PS3 - są one bardzo zbliżone. Te internetowe ''mity'' o nie wiadomo
jakiej mocy ps3 można włożyć między bajki. Co więcej: większość gier opublikowanych na x360
i ps3 jednocześnie, ma na konsoli ms lepszą grafike - i to są fakty.

Wątpie żeby ewentualne wydanie crysisa tylko na ps3 związane było z możliwościam którejkolwiek
z konsol.


1. Błąd potencjał ps3 jest większy, aktualna moc jaką można wykorzystać w obydwu jest zbliżona, problem jest w tym że tylko pan Bóg wie jak pisać gry na 6 rdzeni ;)
2. Prawda :]

@Tomek1120

Oczywiście ze uciągnie :]
Jakby się postarali to X360 też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:18, Tomek1120 napisał:

PS3 nie uciągnie takiej grafy

Hahahah umarłem
Dobrze sie czujesz?
Amadi2-> wyluzuj bo jeszcze dostaniesz bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:27, Amadi2 napisał:

ty z tym trolem przestan dziwko uposledzona jak nie masz co robic to idz gwałcic koty za rogiem
ty to nawet masz blisko idiotko


Człowieku takie teksty to do mamusi sobie odpalaj a nie na tym forum. Trochę szacunku się naucz dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bede marnowal czasu z takimi ludżmi.Ja mam taki sprzet potrzebny nie tylko do gier ale tez do pracy.A jak mi zazdrościcie to nie moja sprawa.Aha po pierwsze nie jestem polakiem jestem z USA.Pare jezyków znam i bardzo smiesznie sie pisze z takimi ludżmi jak by byli bardziej dorosli to moze by było tu lepiej ale ja nic na to nie poradze wolałbym zebyście sie leczyli jak byście wiedzieli jakie wy glópoty tu piszecie.NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja czytam za głupoty... Po pierwsze nie ma czegoś takiego, że X360 nie uciągnie tej gry a PS3... Wszystko zalezy od optymalizacji kodu. Gdyby CRYTEK chciało to by skonwertowało tą grę też na X''a... Po drugie PC dalej będzie w najlepszej pozycji, bo na max detalach tej gry nie będzie można porównać do odpowiednika z konsol... W końcu ceny podzespołów spadają, a konsole to zamknięte architekturki :) Po trzecie wieje mi tu marketnigiem ze strony Nvidia... Przecież układ graficzny w PS3 robiła Nvidia, a CRYSIS powstawał właśnie pod karty marki roku wg Forbes''a... A jeśli chodzi o exclusive''y to już naprawdę się kończą... Gears of War na PC, CRYSIS na PS3, Guitar Hero III na PC... Jedynie gry typu Singstar, czy The Getaway są exclusive''ami... Cała reszta to uzależenienie od kasy. Dlatego wielu wciąż wierzy w GTA IV na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:27, Amadi2 napisał:

ty z tym trolem przestan dziwko uposledzona jak nie masz co robic to idz gwałcic koty za rogiem
ty to nawet masz blisko idiotko

>

Dnia 18.01.2008 o 15:27, Amadi2 napisał:

aha jeszcze jedno po pierwsze jestem informatykiem i po pierwsze pracuje w ubisoft jako grafik dekle


Po pierwsze Proszę Pana moderatora o zrobienie porządku z tym koleszką a po drugie, ehh szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem przejść obojętnie obok tych komentarzy xD genialne po prostu, karmcie go dalej, ciekawe co wyrośnie :D
i pierwsze słyszę o 18letnim informatyku/grafiku ubisoftu :D

ale wracając do tematu, plotka jak plotka, też mogę powołać się na moje źródło i powiedzieć, że crysis 2 będzie tylko na xboxa360, albo tylko na ps4 czy coś takiego, moim zdaniem umieszczanie plotek to jakaś paranoja jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:21, Little Maggot napisał:

> Co do możliwości X360 czy PS3 - są one bardzo zbliżone. Te internetowe ''mity'' o nie
wiadomo
> jakiej mocy ps3 można włożyć między bajki. Co więcej: większość gier opublikowanych na
x360
> i ps3 jednocześnie, ma na konsoli ms lepszą grafike - i to są fakty.
>
> Wątpie żeby ewentualne wydanie crysisa tylko na ps3 związane było z możliwościam którejkolwiek

> z konsol.

1. Błąd potencjał ps3 jest większy, aktualna moc jaką można wykorzystać w obydwu jest zbliżona,
problem jest w tym że tylko pan Bóg wie jak pisać gry na 6 rdzeni ;)
2. Prawda :]

@Tomek1120

Oczywiście ze uciągnie :]
Jakby się postarali to X360 też


Pamiętaj że PS3 ma 8 rdzeni. 6 rdzeni jest do gier, 1 do menu i ostatni jest nieakwtywny. Myślę że uaktywnią go za kilka lat jakąś aktualizacją. Wtedy to będzie moc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:40, SKIL napisał:

Pamiętaj że PS3 ma 8 rdzeni. 6 rdzeni jest do gier, 1 do menu i ostatni jest nieakwtywny. Myślę
że uaktywnią go za kilka lat jakąś aktualizacją. Wtedy to będzie moc:D


Ej tam, Wii uciągnęło Far Cry, to czemu X ma nie obskoczyć Crysisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:40, SKIL napisał:

Pamiętaj że PS3 ma 8 rdzeni. 6 rdzeni jest do gier, 1 do menu i ostatni jest nieakwtywny. Myślę
że uaktywnią go za kilka lat jakąś aktualizacją. Wtedy to będzie moc:D


nie wiem czy to co piszesz o liczbie rdzeni to prawda, no ale nie ważne... jakie kilka lat, technika tak zapiernicza szybko, że to potrwa góra do 2009, no może połowy 2009, ale to kwestia roku jest, jeśli nie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:40, SKIL napisał:

Pamiętaj że PS3 ma 8 rdzeni. 6 rdzeni jest do gier, 1 do menu i ostatni jest nieakwtywny. Myślę
że uaktywnią go za kilka lat jakąś aktualizacją. Wtedy to będzie moc:D


Nic tam nie będą uaktywniać. Cell ma 8 rdzeni tylko, że ten 1 jest rezerwowy gdyby któryś z pozostałych był walnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:36, TNukem napisał:

Cóż ja czytam za głupoty... Po pierwsze nie ma czegoś takiego, że X360 nie uciągnie tej gry
a PS3... Wszystko zalezy od optymalizacji kodu.


Czyli negujesz, jakoby PS3 miało większe możliwości od X360? Śmiech... Pamiętaj, że do tej pory gry multiplatformowe ps3/x360 to były konwersje z x360, nie widzi mi się Havenly Sword, albo Uncharted na x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:33, Scaro napisał:

A i ciekawe, który mądry fan konsol dalej będzie twierdził po tym, że konsole są lepsze niż
PC i oferują większą moc obliczeniową i tak dalej.


Wyłącz pecetowe myślenie. Konsole są lepsze nie dlatego, że mają wyższą moc obliczeniową, kto ci to powiedział? Poczciwa PS2 jest lepsza od każdego PC bo ma lepsze gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej bill gates miał 16 lat i pracował w microsoft a ja pracuje jako grafik w ubisoft i co wam do tego bo wy jestescie dziecmi piszacymi za monitorami.ja mam kase mam super chate i super sprzet a wy co macie wy nawet nie macie czym piernac. jestescie smarkami których trzeba sie pozbyć.ja wiem ze jestescie uposledzeni i bardzo załuje ale lepiej uwazajcie mówie wam.Mam dosyc was i tyle jestescie zbyt zazdrosni bo ja mam awy nie popierwsze ciezko na to wszystko pracowałem zeby sie teraz marnowało.jestem bogaty a wy o przepraszam poco sie wysilam do takich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jak to będzie wyglądać na PS3...
powiedziałbym jednak że równie pięknie co na PC to nie będzie.

Amadi2 : jesteś dorosły a zachowujesz się jak 10-latek z ADHD :]
i nie obrażaj innych

kase to może i masz ale rozumu za grosz :P
jakoś ci nie wierzę że jesteś grafikiem w UBISOFT

a skoro masz nas dość to po jakiego grzyba jeszcze tu piszesz i czytasz te posty? spadaj dzieciaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować