Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mniej i bardziej popularne utwory z gry Rock Band

14 postów w tym temacie

pepsi

Użytkownicy gry Rock Band ściągnęli już łącznie 2,5 miliona plików z dodatkowymi utworami do niej. Największą popularnością cieszy się zestaw piosenek zespołu Metallica, w którego skład wchodzą "Ride The Lightning", "Blackened" i "And Justice For All".

Przeczytaj cały tekst "Mniej i bardziej popularne utwory z gry Rock Band" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetnie, że powstają tego typu gry. Jeżeli choć mały ułamek procenta z ludzi, którzy po tę grę sięgną i "nawrócą się" na Rock to wielki szacun dla ludzi, którzy to stworzyli. Ten koment tyczy się też GH III...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:17, Gofer31 napisał:

Bo Metallica wymiata! :)

Kto jedzie do Chorzowa w maju na koncert?:>


ja jadę ;P

kurde, nie źle się zapowiada, i do tego perkusja ;) a metallica była pewna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to rozumiem. Metallica na topie. :) Aż dziw. W końcu gra wydawana przez MTV Games, więc od razu wydaje się, że takie staruchy jak Metallica, czy Black Sabbath są z góry skreślone, a tu niespodzianka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:27, Azuredragon napisał:

No to rozumiem. Metallica na topie. :) Aż dziw. W końcu gra wydawana przez MTV Games, więc
od razu wydaje się, że takie staruchy jak Metallica, czy Black Sabbath są z góry skreślone,
a tu niespodzianka. ;)


Czy ja wiem, czy to takie dziwne? W końcu Metallica 4 lata temu dostała nagrodę MTVIcon, więc...

No i, oczywiście, ja też jadę \m/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Azuredragon: Klasyka nigdy nie umiera zwłaszcza w obecnych czasach gdzie wszystko ulega spłyceniu.
A i czy to nie są utwory z płyty od której Metallica zerwała z trashem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:45, Spector 109948 napisał:

A i czy to nie są utwory z płyty od której Metallica zerwała z trashem?


Ride The Lightning jest z płyty o tym samym tytule. Dwa pozostałe są z ...And Justice For All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dio can you hear me, I am lost and so alone. I''m asking for your guidance, could you come down from your throne..." Tenacious D :) z szacunkiem do "staruchów":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować