Zaloguj się, aby obserwować  
deif33

Euro Truck Simulator, czyli 18 Wheels o Steel w Europie

50 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 18:44, PEACE22 napisał:

Mam pytanie.
Czy byście chcieli żeby była Polska ze wszystkim oryginalne jak w rzeczywistości??? Bo
ja by bardzo chciał.

Pewnie, że tak! Tylko, że jest to trochę nie możliwe, ale poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 18:44, PEACE22 napisał:

Mam pytanie.
Czy byście chcieli żeby była Polska ze wszystkim oryginalne jak w rzeczywistości??? Bo
ja by bardzo chciał.

Może nie ze wszystkim, bo dziurawe drogi, sprawdzanie tachografu i wypełnianie licencji na przewóz materiałów niebezpiecznych (kilka dni to minimum :)) zabiłyby 50% przyjemności z gry. Dopuszczam drobne uproszczenia.

P.S. Mam obawy co do odwzorowań pojazdów. Popatrzcie na ten ciągnik Volvo. Ukośna listwa powinna być raczej w drugą stronę :) A może tak ma być (wszak to brytyjski model, czy tam nawet ta słynna listwa jest tam odwrotnie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha! Mam kulawy angielski, ale nie na tyle, żeby na oficjalnej stronie nie przeczytać odwzorowania modeli ciężarówek... brak licencji! (jak dramatycznie opisali próby jej zdobycia :P) W każdym razie z Mercedesami, Volvo czy Scaniami możemy się pożegnać, nazwy modeli będą co najmniej poprzekręcane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 13:50, HELMOOT1 napisał:

Aha! Mam kulawy angielski, ale nie na tyle, żeby na oficjalnej stronie nie przeczytać
odwzorowania modeli ciężarówek... brak licencji! (jak dramatycznie opisali próby jej
zdobycia :P) W każdym razie z Mercedesami, Volvo czy Scaniami możemy się pożegnać, nazwy
modeli będą co najmniej poprzekręcane :(


Proponuję takie nazwy: VoVol, Sedesmer i Saniac.

Co myślisz o takich nazwach ciężarówek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 13:59, PEACE22 napisał:

Proponuję takie nazwy: VoVol, Sedesmer i Saniac.

Co myślisz o takich nazwach ciężarówek???


A może by tak Ovlov czy CSania? :) O ostatniej nazwie się nie wypowiem, po moim awatarze widać co myślę o przekręcaniu nazwy Mercedes ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:05, HELMOOT1 napisał:

A może by tak Ovlov czy CSania? :) O ostatniej nazwie się nie wypowiem, po moim awatarze
widać co myślę o przekręcaniu nazwy Mercedes ;))


LOOOOOOOOOOOLLLLL. Kurcze, mało nie padłem ze śmiechu XD.
A tak w ogóle jestem ciekawy, jak będzie wyglądać EUS przez neta, co tam w ogóle będzie się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 14:08, PEACE22 napisał:

LOOOOOOOOOOOLLLLL. Kurcze, mało nie padłem ze śmiechu XD.
A tak w ogóle jestem ciekawy, jak będzie wyglądać EUS przez neta, co tam w ogóle będzie
się robić.

Pewnie na tym samym co w singlu, choć sądzę, że wsadzą w to multi coś jak VS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu macie pewien cytat o E.T.S.:

A niżej okładka :D

Postanowiłem zebrać w kolejnym newsie dalszą porcję najświeższych informacji o długo oczekiwanym przez wszystkich miłośników symulatorów ciężarówek tytule Euro Truck Simulator.

Pierwszą nowością jest okładka, którą możecie podziwiać po lewej stronie. Opublikował ją portal play.com i taką okładkę będzie najprawdopodobniej miała wersja gry wydana w Wielkiej Brytanii. Jak będzie wyglądać opakowanie ETS w Polsce? Tego niestety jeszcze nie wiemy.

Po drugie na łamach portalu TruckPol pojawiła się kolejna porcja zdjęć. Możecie je znaleźć: tutaj

Ponadto Pavel Sebor specjalnie dla TruckPol znów uchylił rąbka tajemnicy. Zapowiedział, że SCS pracuje obecnie nad stworzeniem trzech nowych miast, zlokalizowanych na wyspach brytyjskich. Dodatkowe miasta mają się ukazać na jesieni wraz z patchem, który zostanie wydany do Euro Truck Simulator.

Otrzymałem także informację od polskiego wydawcy gry - firmy TopWare Poland. Zgodnie z zapowiedziami TopWare, Euro Truck Simulator będzie miał swoją premierę na rynku polskim na przełomie sierpnia-września, najpóźniej w drugiej połowie września. Ponadto rozpoczęły się prace nad tworzeniem okładki gry, a w przyszłym tygodniu ruszają prace nad polonizacją symulatora. Obecnie gra jest w fazie testów. Jak więc widzimy praca idzie pełną parą i wkrótce po światowej premierze, ETS trafi także na półki polskich sklepów.

20080713221610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem tę grę. Szczerze powiem, nie lubię symulatorów i gier ekonomicznych, a ETS na takową wygląda, ale ma to coś, pewnie to, że kierownica obraca się 3 razy, co ja uwielbiam ^^ Nie no, grafika jest na bardzo przyzwoitym poziomie, i ba, miasta są znakomicie odwzorowane. W Warszawie znajdziemy Pałac Kultury i Nauki i parę wieżowców (np. Warsaw Trade Tower, Hotel Marriott o ile się nie mylę, a nawet Intraco ^^) co na prawdę jest olbrzymim plusem, szkoda, że nie ma studia CDProjekt, uhm, może dałoby radę jakoś je zrobić ;P Ciężarówek jest wystarczająco, a sama jazda sprawia olbrzymią przyjemność, no i eee, koniec, kupcie tę grę, polecam. Ocena 8/10 (jednak brakuje mi paru wieżowców ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 14:39, Jaki Ganh1 napisał:

Właśnie dostałem tę grę. Szczerze powiem, nie lubię symulatorów i gier ekonomicznych,
a ETS na takową wygląda, ale ma to coś, pewnie to, że kierownica obraca się 3 razy, co
ja uwielbiam ^^ Nie no, grafika jest na bardzo przyzwoitym poziomie, i ba, miasta są
znakomicie odwzorowane. W Warszawie znajdziemy Pałac Kultury i Nauki i parę wieżowców
(np. Warsaw Trade Tower, Hotel Marriott o ile się nie mylę, a nawet Intraco ^^) co na
prawdę jest olbrzymim plusem, szkoda, że nie ma studia CDProjekt, uhm, może dałoby radę
jakoś je zrobić ;P Ciężarówek jest wystarczająco, a sama jazda sprawia olbrzymią przyjemność,
no i eee, koniec, kupcie tę grę, polecam. Ocena 8/10 (jednak brakuje mi paru wieżowców
^^)


A jest muza(radio do włączenia muzy)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czemu jak robię fotkę w ets i chcę ją zobaczyć w moich dokumentach to jest tylko szare pole i nic nie widać .proszę o szybką odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować