Zaloguj się, aby obserwować  
deif33

Euro Truck Simulator, czyli 18 Wheels o Steel w Europie

50 postów w tym temacie

Ostatnio gdy siedziałem w necie znalazłem na jakiejś stronie ciekawego newsa. Zapewne większość z was słyszała o grze 18 Wheels o Steel. Gra, o której mówię, czyli Euro Truck Simulator przeniesie nas na szosy Europy. Wreszcie nie
będziemy jeździć po trasach USA i Kanady tylko po ulicach naszego kontynentu! Oprócz nas na szosach jeździć będą samochody znanych nam marek, czyli Skoda, Audi czy Volkswagen. Gra na screenach wygląda bardzo ładnie. Poniżej kilka screenów. Zapowiada się ciekawie!!!

20080122181603

20080122181615

20080122181626

20080122181703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 18:17, deif33 napisał:

Ostatnio gdy siedziałem w necie znalazłem na jakiejś stronie ciekawego newsa. Zapewne większość
z was słyszała o grze 18 Wheels o Steel. Gra, o której mówię, czyli Euro Truck Simulator przeniesie
nas na szosy Europy. Wreszcie nie
będziemy jeździć po trasach USA i Kanady tylko po ulicach naszego kontynentu! Oprócz nas na
szosach jeździć będą samochody znanych nam marek, czyli Skoda, Audi czy Volkswagen. Gra na
screenach wygląda bardzo ładnie. Poniżej kilka screenów. Zapowiada się ciekawie!!!



Wiesz coś o premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 18:28, Mroczny Joga napisał:

Fajne fajne tylko szkoda że w tymi osobówkami nikt nie kieruje :D
Budep co do premiery to pewnie cos na stronie gry pisz :D

Premiera 15 lutego, czyli już niedługo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 20:07, Mroczny Joga napisał:

No 15 lutego ale to tylko na PC nie :D?

Tylko i wyłącznie na PC ;). Zresztą wszystkie 18 WoS były na PC więc to też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 20:05, galaus napisał:

Zapowiada sie fajnie xD a propo Hard Trucka w HT: King Of The Road jeździ sie Europejskimi
TIRami np. Volvo, Scania, Daf ;)

W King of the road mogłeś nawet jeździć bmw m5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie Europa :) Zapowiada się ciekawie, tylko... Hm... przecież całej Europy nie dadzą do "użytku" bo:

1) Gra musiałaby zajmować z 50GB i musiałaby się cholernie często wczytywać lub wymagałaby 4GB RAM na pokładzie PieCa do działania...

2) Jeśli twórcy gry chcieliby nawet odwzorować całą Europę to albo:

- zrobiliby to byle jak (brak połowy istniejących miast np. w Polsce odwzorowany tylko Gdańsk, Warszawa i Kraków)

- ograniczyłyby ich możliwości dzisiejszego sprzętu. przeniesienie z dużą dokładnością całej europy do gry wymagałoby chyba kilkudziesięcu Terabajtów i podobnej ilości RAM`u w PC.

Więc jestem ciekaw jak to rozegrają. Fakt faktem, że gra Microsoft Flight Simulator 2004 oddała graczowi do dyspozycji całą kulę ziemską (!) lecz zrobili to tak, że 90% miast była podobna do siebie a tereny pozamiejskie to podobne tekstury - Polska to w zasadzie tylko powtarzające sie tekstury -lasy, pola uprawne, nitki dróg...

Lecz jak to zrobią w tej grze... Interesujace... Tak czy inaczej czekam na tą grę. :)

Ps. 18 Wheels of Steel: Haulin jest w najnowszym Komputer Swiecie gry :) Sam kupiłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten facet za kierownicą... przypomina mi tego z ostatniego hard truck''a... Mam nadzieję, że tylko to będzie podobne w stosunku do ht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 16:32, deif33 napisał:

Mam złą wiadomość dla czekających na grę. Ukarze się ona dopiero w czerwcu. :(


E tam. Poczeka się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 16:32, deif33 napisał:

Mam złą wiadomość dla czekających na grę. Ukarze się ona dopiero w czerwcu. :(

Tego roku??? Jeśli tak, to super ;]!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać. Stanie kilka dni na granicy polsko Ukraińskiej, Uciekanie przed polską policją ,łamanie wszelkich przepisów drogowych, zatrzymywanie się na tirówki ,jeżdżenie na środkach psychokatywnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra zapowiada się fajnie ale pewnie całej europy tam nie wsadzą pewnie kraj producentów jeżeli są z Europy albo coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:29, Black Monday napisał:

Nie mogę się doczekać. Stanie kilka dni na granicy polsko Ukraińskiej, Uciekanie przed
polską policją ,łamanie wszelkich przepisów drogowych, zatrzymywanie się na tirówki ,jeżdżenie
na środkach psychokatywnych...

Aż tak fajnie to raczej nie będzie, bo grę robia ta sama firma co 18 Wheels of Steel, więc tak dobrze nie będzie. Mam wiadomość dla czekających na grę: jej premiera światowa została ogłoszina na 15 czerwca, natomiast polska jest jeszcze nie ogłoszona. Po więcej informacji odsyłam tu: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie Polska, jeśli tak, to ciekawe też czy będzie moje miasto Słupsk, a w ogóle też jestem ciekawy wymagań tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować