Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Asus przedstawia Radeona HD 3870 X2 w wersji R.O.G.

29 postów w tym temacie

ATI zaczyna piąć się w górę :-) oby tak dalej. Jak za 4 miesiace bede modernizował pc to pewnie skuszę sie na jedną z och nowych kart graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorza

O ATI Radeonie HD 3870 X2 zostało powiedziane już chyba wszystko. Premiera na dniach, emocje związane z pierwszymi benchmarkami spore, a gracze czekają z wypiekami na twarzy jak na Gwiazdkę. Pozostaje pytanie, którą wersję wybrać.

Przeczytaj cały tekst "Asus przedstawia Radeona HD 3870 X2 w wersji R.O.G." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat kwestia wyglądu nie jest dla mnie ważna (co nie zmienia faktu, że produkt prezentuje się świetnie) - bardziej interesuje mnie specyfikacja techniczna tej karty. Jeśli o ten aspekt chodzi, jest bardzo dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne, fajne... podoba mi się, na pewno kupię podobny ( bo nie jestem pewien czy inny, jeszcze trochę czasu mam na to). Wygląd mi się podoba, chociaż to ważne nie jest bo i tak w kompie za obudową będzie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholernie ciekawe:D gdyby nie to że nie zamierzam kupować w najbliższym czasie karty (do przyszłego roku myślę że mój GF 7900GS mi wystarczy) to bym już odkładał na jakiś model HD3870 X2 (i dobry zasilacz 600W przy okazji...) bo prezentuje się na prawdę smacznie:D poza tym to w końcu Król Wydajności;) a te cztery złącza DVI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z 2000zł będzie za takie cudeńko, ale pewnie jeszcze więcej...... ;P

A lepiej poczekać na coś od Sapphire lub PowerColor, tam to powinno być wymiatacze..... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie 4 Crysis''y tylko jednego ale za to na 4 monitorach :) No albo można odpalić Autocada i pracować na 4 monitorach:) A karta od Asusa dobrze się prezentuje - tylko ciekawe jak będzie cena :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ATi po prostu obrało na ponad rok inną taktykę. Wycofało się z planów 2900 XTX karty która mogła konkurować z 8800GTX i ULTRĄ. Brała dużo prądu i zyski ze sprzedaży nie byłyby zbyt zadowalające, poszli bardziej w mainstream pogonili stamtąd Nvidię swoimi 3850/70. Teraz odbierają tron jaki dzierżyli przez poprzednie generacje :) (serie X19xx, X8xx, i serie 9xxx)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować