Zaloguj się, aby obserwować  
HEB

NUDDY W ZIMOWE WIECZORY

132 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2008 o 09:42, Rusell napisał:

Dokładnie, jutro do szkoły :( No i koniec z nudą w zimowe wieczory :/


Nuda zawsze będzie mimo, że ferie się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 19:49, albinskia napisał:

Dobra.Popatrzmy ze strony rodziców co zaczynają pracę o 7:00 a kończą o 15:00. Wstają po 6:00
przygotowują się jest ciemno siedzą cały dzień w budynku pracy przy komputerze wychodzą
po 15:00 jadą po zakupy na obiad wracają jedzą i jest ciemno. O lol można od tego dostać
depresji! wstajesz ciemno wracasz z pracy ciemno.


Dlaczego tylko ze strony rodziców? hmm...? Ja np. wstaje codziennie [tzn. od poniedziałku do piątku] o 6.00, następnie ok. 6.45 mam pks do szkoły, jadę i mam wrażenie, że jest środek nocy. :/ Następnie zajęcia kończe przeważnie ok. 16.00, więc w domu jestem coś ok. 17.00 i znów to samo, ciemno jak w ... nocy. xD Wychodzę z domu - ciemno, wychodzę ze szkoły - też ciemno... czasem odnoszę wrażenie, że pracuję w jakimś obozie albo coś w tym rodzaju. To może dobić człowieka po ciężkim dniu w szkole/pracy. :/

Dnia 24.01.2008 o 19:49, albinskia napisał:

Pozdrawiam wszystkich wrogów zimy xD


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 10:13, HEB napisał:

Współczuje ci :-(


Samo życie, ale nie narzekajmy, są ludzie, którzy mają ode mnie o wiele gorzej. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ferie dopiero od 10 lutego i jestem happy:) Dlaczego? Jak ja zacznę się cieszyć feriami, inni do szkoły:P A tak poważnie to termin najpóźniejszy na ferie w tym roku, i cieszę się, były święta i przerwa, trochę szkoły, ferie, trochę szkoły i będzie wielkanoc, później szkoła, i wakacje.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie na nudę nie narzekam, zawsze mam coś do roboty. Jako, że niedługo mam ferie(10 lutego, jakoś tak) to szykuję się do przejścia po raz kolejny BG2 i ToBa, więc będę miał co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 17:32, Harvenar napisał:

Ja ogólnie na nudę nie narzekam, zawsze mam coś do roboty. Jako, że niedługo mam ferie(10 lutego,
jakoś tak) to szykuję się do przejścia po raz kolejny BG2 i ToBa, więc będę miał co robić :)


A z jakiego województwa jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 17:29, kedzior141 napisał:

A ja mam ferie dopiero od 10 lutego i jestem happy:) Dlaczego? Jak ja zacznę się cieszyć feriami,
inni do szkoły:P


Tak tyle że tobie też się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2008 o 19:42, Jaheira02 napisał:


Tak tyle że tobie też się skończą.


No wiem, a i widzę że czytać uważnie nie umiesz.
Przecież to był żart, nie brać tego do siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie ferie z dniem dzisiejszym dobiegają końca... smutne ale prawdziwe :) ale z drugiej strony sie cieszę bo wrócę do moich ukochanych obwodów prądu stałego i zmiennego, półprzewodników, elementów biernych, pasywnych, liniowych, nieliniowych... to czego się uczę nie pozwala mi się za bardzo nudzić nawet w długie zimowe wieczory, wręcz przeciwnie, motywuje do dalszej edukacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można się nudzić? Ja nie pamiętam kiedy się ostatnio nudziłem. Dla mnie zima to dobry pretekst, żeby nie wychodzić nigdzie z domu i rysować, pisać scenariusze, rysować, rysować i popykać na kompie, najlepiej w jakieś klasyki (z reguły Fallout 1 i 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 09:05, Dodo1345 napisał:

Dzisiaj ferie sie zaczęły :) Postanowiłem sobie że przejdę Gothica z Nocą Kruka :


heheheh :=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2008 o 20:26, kedzior141 napisał:

No wiem, a i widzę że czytać uważnie nie umiesz.
Przecież to był żart, nie brać tego do siebie:P

Może i żart, może i źle przeczytałam, ale na pewno nie mam zamiaru "brać tego do siebie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować