Zaloguj się, aby obserwować  
Falconer

Najzabawniejsi politycy i ich cytaty [M]

28 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2008 o 09:26, radyjko1 napisał:

Jeszcze jest słynny hymn kaczyńskiego:

Marsz Marsz Dąbrowski. Ziemi Polskiej do Wolski...^^


Myślałem, że nie można hymnu gorzej zaśpiewać od Edyty Górniak na MŚ w piłce nożnej 2002, ale jednak można

Tu jest link do tego pięknego hymnu w wykonaniu Kaczyńskiego-> http://www.youtube.com/watch?v=D78sAMaS0s0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:14, Amadeusz1 napisał:

Myślałem, że nie można hymnu gorzej zaśpiewać od Edyty Górniak na MŚ w piłce nożnej 2002, ale
jednak można


W porównaniu z Kaczyńskim to Edyta Górniak aż tak źle nie zaśpiewała xD.

Dnia 26.01.2008 o 11:14, Amadeusz1 napisał:

Tu jest link do tego pięknego hymnu w wykonaniu Kaczyńskiego-> http://www.youtube.com/watch?v=D78sAMaS0s0


Ale komentarz na końcu był najlepszy...nawet zesłanicy idący na Syberie radośniej śpiewali...nie no to było wymiatający xD.
No i ten tekst "Z ziemi Polskiej do Włolski...".To gdzie on żyje?? :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:31, Nertis napisał:

> Myślałem, że nie można hymnu gorzej zaśpiewać od Edyty Górniak na MŚ w piłce nożnej 2002,
ale
> jednak można

W porównaniu z Kaczyńskim to Edyta Górniak aż tak źle nie zaśpiewała xD.

> Tu jest link do tego pięknego hymnu w wykonaniu Kaczyńskiego-> http://www.youtube.com/watch?v=D78sAMaS0s0


Ale komentarz na końcu był najlepszy...nawet zesłanicy idący na Syberie radośniej śpiewali...nie
no to było wymiatający xD.
No i ten tekst "Z ziemi Polskiej do Włolski...".To gdzie on żyje?? :/.


No widzisz, nawet ośmioletnie dziecko umie lepiej zaśpiewać hymn. To chyba o czymś świadczy. Ale myślę, że reszta sejmowej hołoty lepiej by nie zaśpiewała. Zresztą, było ostatnio badanie poziomu umiejętności posłów. Rozwiązywali test dla uczniów kończących szkołę. Było chyba 10 posłów, a najlepszy wynik to bodajże 23/40 pkt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 22:56, gothicsheep napisał:

Po primo, jest błąd w nazwie topicu. Po drugie primo, zakładanie odrębnych topiców o jednym
polityku nie ma sensu - równie dobrze można by założyć wątek o Tusku, Ziobrze czy Lepperze.
Ale to już leży w ocenie moda. Ja mogę podać tylko link do odpowiedniego tematu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146#u_21963
- Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka.



ja tu się z Tobą nie zgadzam, temat który Ty podałeś jest zupełnie odmienny od tego tutaj, tam jest ogół, i nawet jeśli siłą rzeczy przeplatają się jacyś politycy, to chodzi o mechanizmy w całym państwie. tu z kolei chodzi o konkretne osoby i ich wypowiedzi, które wywołują u nas salwy śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 13:15, gordonsumner napisał:

ja tu się z Tobą nie zgadzam, temat który Ty podałeś jest zupełnie odmienny od tego tutaj,
tam jest ogół, i nawet jeśli siłą rzeczy przeplatają się jacyś politycy, to chodzi o mechanizmy
w całym państwie. tu z kolei chodzi o konkretne osoby i ich wypowiedzi, które wywołują u nas
salwy śmiechu :D


lol jakbyś czytała to temat został już dawno zmieniony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:28, radyjko1 napisał:

> ja tu się z Tobą nie zgadzam, temat który Ty podałeś jest zupełnie odmienny od tego tutaj,

> tam jest ogół, i nawet jeśli siłą rzeczy przeplatają się jacyś politycy, to chodzi o mechanizmy

> w całym państwie. tu z kolei chodzi o konkretne osoby i ich wypowiedzi, które wywołują
u nas
> salwy śmiechu :D

lol jakbyś czytała to temat został już dawno zmieniony....


no patrz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować