• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

Star Wars Jedi Knight III: Jedi Academy-Gdzie kupić?

Pytanie

Witam!
Mam wielki problem z grą SW JK3: JA, a mianowicie nie mogę jej nigdzie kupić! Nie ma jej w Empikach, MM, na Allegro(jest jedna aukcja-chyba będę licytował, ale drogo), na Ebay`u, w sklepie gram.pl! NIGDZIE! Czy zna ktoś sklep gdzie można tą grę kupić? Proszę o pomoc. Może ma ktoś nieużywany już egzemplarz i zechce sprzedać (choćby i przez Allegro). Znacie sklep (polski) gdzie można to kupić? Bardzo proszę o pomoc!
pozdrawiam
Turek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.01.2008 o 13:50, Turek18 napisał:

A gdzieś poza Empikiem?


Szukaj na różnych sklepach internetowych. Ja sam szukam tej gry od ponad półtora roku i znaleźć nie mogę, a jak już jest to za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Łatwiej dwójke załatwić niż trójke nie wiedzialem ze sątakie problemy ze załatwieniem III chociaż sam nie posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.01.2008 o 11:37, Turek18 napisał:

Moglibyście podać jakiś konkretny sklep gdzie mogę to kupić?


Ja widziałem u siebie w Empiku w Krakowie był za 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukaj na allegro.
Aukcja tu już podana ,według mnie jest nieopłacalna,ponieważ ta gra kosztowała 2 lata temu w MM 49 zł.
100 zł za tą grę to duża przesada.

EDIT:Sory nie zauważyłem innej gry dodanej do aukcji :P Odwołuje to co wcześniej :PJeśli interesują cię obydwie gry to ja bym brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam, ale temat ten nie ma nic wspolnego z Pomoca Techniczna, w zwiazku z tym watek zamykam. Ale obawiam sie, ze po za serwisami aukcyjnymi ciezko bedzie nabyc te gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować