Zaloguj się, aby obserwować  
PoTomek

Monopoly - głosujmy!

29 postów w tym temacie

Trwa właśnie głosowanie na miasta do specjalnej wersji słynnej planszowej gry Monopoly "Here & Now: World Edition".

Na razie jedynym polskim miastem na 57 miejscu jest Warszawa. Pomóżmy podnieść ten wynik, tak aby polskie miasto znalazło sie choćby w pierwszej 20 i tym samym w najnowszej edycji tej planszowej gry, która będzie wydana w tym roku na całym świecie.

Od 29 lutego rozpoczyna sie również głosowanie na miasta z tzw. dzikiej karty. Można podawać propozycję innych polskich miast.

Wystarczy się zalogować i codziennie oddawać głos na polskie miasta.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
http://www.monopolyworldvote.com/pl_PL/world

Pokażmy, iż Polacy nie gęsi i swoje miasto w Monopoly będą mieć ;)

20080128215126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 00:21, rob006 napisał:

Biorąc pod uwagę zamiłowanie Polaków do takich akcji Warszawa ma spore szanse :)


Ale najpierw się POlacy muszą o tym dowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko siebie zacytuje:

No więc jest taki bajer, firma robiąca grę planszową Monopol chce stworzyć jej nową wersję, a mianowicie Monopol World, gdzie będą dostępne miasta z różnych części świata. Wybranych zostanie 22 miast, które trafią do gry, plus jedno z tak zwanej Dzikiej Karty. O tym jakie miasta trafią do gry, decydują głosy oddane na stronie, gdzie jest do wyboru kilka głównych miast świata, plus możliwość nominowania 1 miasta do Dzikiej Karty. By głosować należy się zarejestrować, po czym wybieracie 10 miast, na które chcecie zagłosować. Wciskacie Głosuj, a potem wybieracie jedno miasto do Dzikiej Karty! Głosy można oddać raz dziennie.

Niby taka pierdółka, ale jest to walka o prestiż, niektóre miasta wydały nawet trochę kasy na promocję, by na nie głosowano.

Warszawa jest na 36 miejscu w klasyfikacji ogólnej, a Szczecin o dziwo na 15 jako miasto do Dzikiej Karty. Głosowanie jako takie na 20 miast, które są w Dzikiej Karcie rozpocznie się 28 lutego.

Więc głosujcie na Szczecin!

http://www.monopolyworldvote.com/pl_PL/world/leaders

Głosujcie na Szczecin! Co tam Gdynia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie nam. Warszawa jest 31 i zostało jeszcze 18 dni do końca głosowania... Wchodżcie na strone w linkach rejestrujcie się i głosujcie tylko na jedno miasto (poco zwiekszac szanse innych :) ) i na jakieś do dzikiej karty najlepiej Szczecin lub Gdynie.
GRAMowicze łączcie się, głosujcie i zróbcie tak, żeby Polska weszła do MONOPOLY ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zyskamy przez to ze wejdziemy do Monopoly ale jezeli mozna glosowac na polskie miasto a nic na tym nie trace wiec tak zrobie :D a co do finału tego "zamieszania" to jak tam Warszawa już w rankingu stoi?
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Szczecin wysoko. Ludzie z każdego uniwerka w Szczecinie głosują na swoje miasto i przekazują link dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:51, Petrick napisał:

jak tam Warszawa już w rankingu stoi?


Dziś rano na 31 pozycji była.

Natomiast zaskoczył mnie gwałtowny skok Rygi, która była kilka miejsc za Wwą przez długi czas, a teraz w ciągu 2-3 dni wylądowała na 9 miejscu.

Niestety, pomimo tego, iż znalezienie się na planszy chyba najsłynniejszej gry planszowej na świecie mogłoby być korzystne ze względów turystycznych ("tato, tato, zobaczmy co to takiego ta Warsaw jest"), polskie portale, które mogłyby być najważniejszym źródłem "procentów", wykazują praktycznie kompletny brak zainteresowania tematem. Na onecie chyba raz była wzmianka o tej edycji, i to właściwie wszystko. Na dodatek wiele osób nie wie, że może głosować raz na 24 godziny, myślą, że mogą tylko raz.

Staram się rozpowszechnić informację o Edycji Światowej wśród znajomych, ale to niestety nie wystarczy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nic z tego nie będzie:(
[chyba zeby sie umowic z czechami zeby oni glosowali na wawe a my na prage ;]
zreszta wydaje mi sie nie wporządku że np. Kanada ma aż 3 miasta w pierwszej 20 :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Monopoly wręcz uwielbiam i gram co jakiś czas z całą rodziną ^^ Bee głosował codziennie na Warszawę i Gdynię, ponieważ pojawienie się jakiegoś polskiego miasta na planszy w pewnym stopniu pomaga wypromować nasz kraj.

BTW - ludzie z Hasbro wpadli na świetny pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 11:23, Olamagato napisał:

Żeby wypromować swoją grę... :)


Nie mów, że Cię to dziwi;) Wiadomo przecież, że wydają grę po to, by zarobić na niej pieniążki.

A tak zupełnie na marginesie, wysłałem mail do onetu, interii, wp, o2 oraz polska.gov.pl z prośbą, o zwrócenie uwagi na fakt, iż znalezienie się na planszy może być sposobem na promocję Polski, oraz zamieszczanie co jakiś czas "przypominadeł" o tym, że głosowanie trwa. To było 2 dni temu. Nawet "pocałuj nas gdzieś, gościu" nie otrzymałem w odpowiedzi. Ciekawe podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 11:28, Ringno5 napisał:

znalezienie się na planszy może być sposobem na promocję Polski

To powinieneś wysłać list do polskiego rządu, albo do polskich firm turystycznych. Tam, gdzie wysłałeś mogą olewać to czy Polska jest promowana czy nie bo nie mają z tego powodu żadnych plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie ma sensu głosować na kraków czy inne miasta, których nie ma w top 20. Bo nie wiadomo, gdzie są na liście. Lepiej głosować na Gdynie, czy Szczecin, choć ja wam mówie głosujcie na SZCZECIN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 14:34, Falconer napisał:

A można głosować na Gdańsk? :)

Można, na tym głównym głosowaniu możesz tylko na Warszawę, ale możesz złożyć propozycję na "dziką kartę" - aktualnie z PL miast chyba na pierwszym miejscu Gdynia jest, a na 7 Szczecin.
PS. Więc ja też cichaczem polecam Szczecin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować