Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

StarCraft 2 - Co sądzicie ??

35 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2005 o 17:50, DoomnY napisał:

Buahahahah. To, że mam status "Robotnik" jest niezależne ode mnie. Widze, że snujesz aluzje co do pracy (zdaje się, że fizycznej).
Chyba masz jakieś dziwne poglądy na temat pracy. Mylę się?


Jak chcecie się posprzeczac napiszcie sobie na gg :P a nie róbcie offtopic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 20:28, DoomnY napisał:

Sorry, no more. Koleś mnie zdenerwował :0


Spoko

Co myślisz o moim poprzednim poście: "Jak blizzard nie chce wydawac SC2 to mógłby przerobic starego na grafe 3D bo chciłbym zobaczyc Carriera w całej okazałości :D a SC: Ghost idzie tylko na konsole ;("

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie są prawa rynku. SC: Ghost consoles only, bo w końcu użytkownik PC musi nabyć coś nowego, żeby podelektować się swoim ulubionym światem. Co do grafy 3D to mam mieszane uczucia. Grafika cieszy oko, ale nie umysł. Gra ma dostarczać rozrywki w każdym tego słowa znaczeniu, dlatego w grach wcale nie cenię tak mocno grafiki. Reszte możesz sam Sobie dopowiedzieć. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft 2 jest w fazie produkcj bo mi kumpel mówił że jak się przejdzie warcrafta 3 na najwyższym poziomie trudności to się pokazuje trailer ze starcrafta 2 tylko jest to jescze wczesny kod gry tak więc może niedługo doczekamy się jakiegoś trailera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer o którym mówisz jest najprawdopodobniej z Sc:G :)
Niektórzy (nie tylko na tym forum) piszą że nie chcą kontynuacji, że zepsuje wszystko, a nawet jak będzie fajna to i tak zostaną przy 1 częsci ... ale w to nie uwierzę. Na tej zasadzie nigdy nie powstałaby 2 część Diablo czy Wara
Ode mnie: W pełni ufam Blizzowi. Jeśli podejmie decyzję o sequelu to będzie on git i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy ma być starcraft 2 :P diablo 3 potem, chociaż blizzard juz pare razy mówił, ze prace nad Diablo TRWAJA , a raz ze sa zawieszone, potem że znowu trwają, i cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 18:56, WorldWar3PL napisał:

pierwszy ma być starcraft 2 :P diablo 3 potem, chociaż blizzard juz pare razy mówił, ze prace nad Diablo TRWAJA
, a raz ze sa zawieszone, potem że znowu trwają, i cisza...


Normalka dla blizza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, wiele gier przed premierą które są wyprodukowane przez różnorakie firmy, kończą swój zywot dość często.... dzień - tydzień przed premierą :) nie moge se przypomnieć konkretnych tytulow ale tak jest , a tu diablo 3 wszystko gotowe itd., a blizzard mowi : koniec, rezygnujemy , ciekawe co by fani powiedzieli, starcraft ruelz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcrafta plusem moim zdaniem są także niskie wymagania sprzętowe... Mam w domu kilka przedpotopowych kompów, i kilka normalów (dwa). Jak miło siąść do swojego, brat do swojego, przyprowadzić kolegę,i posadzić przed rzęchem, i jazda! :D Raz się "trochę" zasiedział (9 godzinek) i rodzice po niego w nocy przyjeżdżali (ale SC wcąga i tak to już jest) :D Starcraft nie powinien być 3D, przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam... Ale Blizzard narazie jest zajęty zdzieraniem kasy na WoW''ie... A SC: Ghosta wydał na konsolę!!!! Buuhuhuhuhuuuuuuu!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Blizz może zdziera kasę na WoW, ale nie tak bardzo jak się nam wydaje. Większość leci na obsługę i VIVENDI.
2. Są dwie opcje: Ghost jest przystawką do SC2, lub Ghost jest uwieńczeniem serii(no w sumie jednej gry), kiedyś był artykuł, że Blizzard robi już ostatnie gry w świecie WarCraft i StarCraft (wow, ghost) ale to raczej plotka.
3. SC2 będzie jak już coś napewno w 3d, ale 3d może być wspaniałe (np. Dawn of War).
4. Diablo 3 będzie na 100%, tego już nie ukryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 17:50, DoomnY napisał:

Buahahahah. To, że mam status "Robotnik" jest niezależne ode mnie. Widze, że snujesz aluzje
co do pracy (zdaje się, że fizycznej). Chyba masz jakieś dziwne poglądy na temat pracy. Mylę
się?


Robotnikiem już raczej nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować