Zaloguj się, aby obserwować  
Sithis

Najpotężniejsza bestia/potwór z jakim się spotkaliście w grach

140 postów w tym temacie

Olbrzymi pająk w Dark Messiah of Might and Magic oraz jak dobrze pamiętam w Pankilerze jeden z Bossów był naprawdę duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 16:31, boduczek napisał:

Ja myślę, że najtrudniejszy to był chrząszcz w Gothicu II... zawsze miałem z nim ogromne

W sumie jest ciężki do pokonania trudno w niego trafić. Dochodzi do tego Wrzód i jego zabójcza prędkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wszyscy bossowie byli duzi :)
Chodzi ci o:

1.Tego wielkiego kołkopodobnego gościa?
2.Potwora z Bagien?
3.Młociarza?
4.Alastora, czyli tego smoka?
5.A może o Lucyfera, main bossa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2008 o 18:03, Mitriandir15 napisał:

W sumie jest ciężki do pokonania trudno w niego trafić. Dochodzi do tego Wrzód i jego
zabójcza prędkość.

:D:D No ale be przesady ;) A Wrzód to najlepszy przyjaciel Bezimiennego ;)

Gorn7
Faktycznie, Kowal Dusz był dosyć trudny do pokonania, aczkolwiek ostatni z bossów w Cieniu Feniksa był gorszy do Kowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:04, Ostrowiak napisał:

Wiesz, wszyscy bossowie byli duzi :)

Nom widzę że Ty lepiej pamiętasz tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasze bossy chowają się przy Kayle''u Katarnie (czy jak to się tam pisze) ze Star Wars Jedi
Academy na poziomie Jedi Master ;D Cudne to były czasy... Szkoda, że Lucas Arts nie kontynuuje
serii, bo była świetna, a te nowe części jakoś mnie nie zachwycają... :(

Smoki z Gothica 2 NK... Heh... Były prawie niezniszczalne, tak twórcy podkręcili poziom...
No ale godziny spędzone w lasach na expieniu dały owoc w postaci wspaniałych łbów smoków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:13, lordrafalf napisał:

Wasze bossy chowają się przy Kayle''u Katarnie (czy jak to się tam pisze) ze Star Wars
Jedi
Academy na poziomie Jedi Master ;D Cudne to były czasy... Szkoda, że Lucas Arts nie kontynuuje

serii, bo była świetna, a te nowe części jakoś mnie nie zachwycają... :(

Smoki z Gothica 2 NK... Heh... Były prawie niezniszczalne, tak twórcy podkręcili poziom...

No ale godziny spędzone w lasach na expieniu dały owoc w postaci wspaniałych łbów smoków...

Kyle Katarn byl cienki.Wystarczylo nawalac go piorunami i kradziez zycia. Krotka byla walka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:25, Darth Moul napisał:

> Wasze bossy chowają się przy Kayle''u Katarnie (czy jak to się tam pisze) ze Star
Wars
> Jedi
> Academy na poziomie Jedi Master ;D Cudne to były czasy... Szkoda, że Lucas Arts
nie kontynuuje
>
> serii, bo była świetna, a te nowe części jakoś mnie nie zachwycają... :(
>
> Smoki z Gothica 2 NK... Heh... Były prawie niezniszczalne, tak twórcy podkręcili
poziom...
>
> No ale godziny spędzone w lasach na expieniu dały owoc w postaci wspaniałych łbów
smoków...
Kyle Katarn byl cienki.Wystarczylo nawalac go piorunami i kradziez zycia. Krotka byla
walka ;p



A grałeś na Jedi Master? Wtedy ja miałeś 50 życia, a on cały czas się leczył? ;>
No... ja myślę że nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CellFactor: Revolution (PC)
Latający przeciwnicy tylko z supermocami,
czasami trudno było się połapać z której strony zaatakują ;)
a oberwanie przez nich kilkudziesięcioma skrzynkami i jakimiś metalowymi rurami, futurystycznym samochodem czy samolotem kończyło się często śmiercią poprzez zmiażdżenie, najczęściej jednym HIT''em ;)
Youtube:CellFactor: Revolution Announcement - Trailer 3
http://www.youtube.com/watch?v=0PLmICeMqYw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:29, lordrafalf napisał:

> > Wasze bossy chowają się przy Kayle''u Katarnie (czy jak to się tam pisze) ze
Star
> Wars
> > Jedi
> > Academy na poziomie Jedi Master ;D Cudne to były czasy... Szkoda, że Lucas
Arts
> nie kontynuuje
> >
> > serii, bo była świetna, a te nowe części jakoś mnie nie zachwycają... :(
> >
> > Smoki z Gothica 2 NK... Heh... Były prawie niezniszczalne, tak twórcy podkręcili

> poziom...
> >
> > No ale godziny spędzone w lasach na expieniu dały owoc w postaci wspaniałych
łbów
> smoków...
> Kyle Katarn byl cienki.Wystarczylo nawalac go piorunami i kradziez zycia. Krotka
byla
> walka ;p


A grałeś na Jedi Master? Wtedy ja miałeś 50 życia, a on cały czas się leczył? ;>
No... ja myślę że nie :P

z tego co pamietam to gralem w prawie kazdym trybie,na jedi master owszem....bylo trudno;p,ale trudniejsze juz byly smoki w Gothic 2 niz ten caly Kylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:32, Darth Moul napisał:

> A grałeś na Jedi Master? Wtedy ja miałeś 50 życia, a on cały czas się leczył? ;>

> No... ja myślę że nie :P
z tego co pamietam to gralem w prawie kazdym trybie,na jedi master owszem....bylo trudno;p,ale
trudniejsze juz byly smoki w Gothic 2 niz ten caly Kylek


Smoki... Ja tam nie wiem :P Grałem na kodach , bo przed zainstalowaniem NK przechodziłem
tą grę z 10 razy bo tak mi się podobała... Cóż... Przestała, znudziła. Zwłaszcza, że niewiele nowego
było w NK. Interesowała mnie tylko fabuła ale też nie była zachwycająca... Więc sobie
podleciałem do smoka (F3 o ile pamiętam) no i bach mu z lewej potem z prawej potem on mnie dziabnął no
to chciałem mu kopa ale się nie dało więc mu przywaliłem prawego prostego i dead -.-
W końcu ma się do 214461261581 siły i 8456 lvl ;D czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:42, lordrafalf napisał:

;>
>
> > No... ja myślę że nie :P
> z tego co pamietam to gralem w prawie kazdym trybie,na jedi master owszem....bylo
trudno;p,ale
> trudniejsze juz byly smoki w Gothic 2 niz ten caly Kylek

Smoki... Ja tam nie wiem :P Grałem na kodach , bo przed zainstalowaniem NK przechodziłem
tą grę z 10 razy bo tak mi się podobała... Cóż... Przestała, znudziła. Zwłaszcza, że
niewiele nowego
było w NK. Interesowała mnie tylko fabuła ale też nie była zachwycająca... Więc sobie
podleciałem do smoka (F3 o ile pamiętam) no i bach mu z lewej potem z prawej potem on
mnie dziabnął no
to chciałem mu kopa ale się nie dało więc mu przywaliłem prawego prostego i dead -.-

W końcu ma się do 214461261581 siły i 8456 lvl ;D czy coś...

jest frajda z takiego grania??juz lepiej wogóle nie grac tylko odstawic gre na polke,odpoczac od niej i wziasc sie za cos innego np.ksiazke hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2008 o 18:49, Darth Moul napisał:

jest frajda z takiego grania??juz lepiej wogóle nie grac tylko odstawic gre na polke,odpoczac
od niej i wziasc sie za cos innego np.ksiazke hehe;p


Ano frajda jest :P Bo można poeksperymentować. Porobić rzeczy, na które normalnie
byś nie wpadł albo których by ci się nie chciało robić. A tak masz latanie szybko się przemieszczasz.
Robisz co chcesz i w ogóle. Zawsze bawiło mnie zamienianie się w zwierzaka i atakowanie nim miasta
albo przechodzenie przrez ściany... Cud miód. Ale W Gothicu 3 już nie cheatuję. Fajna giera
ale na łatwym nie ma co grać bo wszyscy słabi są. No ale fantastyczne są wycieczki krajoznawcze.
Ja np. doszedłem do "skraju świata", bo można np. wejść (sam już nie pamiętam jak, ale można)
na skały te wysokie na wschód od Silden. No i tam po jednej stronie jest kraniec świata, a po drugiej
taki widoczek, że moje 2,5GB ramu i GF7900GTX ledwo zipie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 17:00, MonczynF napisał:

zgadzam się z innymi smoki z Gothica II NK były trudne do przejścia bez kodów:)

Spokojnie dało się je przejść. Trzeba było wiedzieć jak zacząć rozdział z nimi i szybko leżały. CHodzi mi tu o dobranie umiejętności i statystyk do swojej klasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem bo je przeszedłem raz z kodami drugi raz bez:) ale mimo wszystko ten ostatni (lodowy) był ciężki do pokonania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować