• 0
RobeN

Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier

Pytanie

Temat skierowany do wszystkich, którzy nie są pewni, czy dana gra uruchomi się na ich komputerze.

Wszelkie sprawy techniczne należy kierować już do wątków precyzyjnych, traktujących o konkretnych przypadkach.

W wątku tym prosimy umieszczać tylko konkretne zapytania. Za wypowiedzi nie związane z tematem wątku użytkownicy będą surowo karani :)

Czasami warto przed zadaniem pytania zajrzeć do "wymagań sprzętowych" poszczególnych gier umieszczanych na naszej stronie w bazie Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5485 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Metro 2033 ma obecnie najwyższe wymagania ze wszystkich gier. Na Twoim obecnym kompie powinno ruszyć w miarę dobrze, ale co najwyżej na średnich (w DX9 oczywiście). Poza tym ten Twój Phenom to pierwszej czy drugiej generacji (ma to duże znaczenie gdyż Phenomy II mają 6 MB L3 cache zamiast 2 MB)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odświeżam pytanie, ponieważ nie dostałem odpowiedzi, na której mi zależy.

Procesor T4300 2x 2.1 GHz, 3 GB RAMu, Radeon 4570 HD 512 VRAM. Na jakie ustawienia mogę sobie maksymalnie pozwolić tak by płynnie chodziło w:

Gothic 3 - po spatchowaniu do 1,74
Prince of Persia (ten z 2008r.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na x1950pro w 1 część zagrasz na najwyższych zależy też od reszty sprzętu w 2 chyba na średnich.
Na ati2600pro w 1 część na średnich a w 2 średnio-niskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2010 o 15:49, Magok napisał:

Na x1950pro w 1 część zagrasz na najwyższych zależy też od reszty sprzętu w 2 chyba na
średnich.
Na ati2600pro w 1 część na średnich a w 2 średnio-niskich.


atchlon x2 245 2.9ghz
2gb ddr2 667mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2010 o 08:46, AleeeUrwal napisał:

C2Q6600
GF8800GS
2GB RAM

Da radę pograć w Alpha Protocol?


Da radę bez problemu. Pewnie nawet w średnio-wysokich, w zależności od Twojej rozdziałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siemka

mam pewien problem z gra Battlefield 2142, otóż gdy po filmiku wstępnym wyświetlają się pola do zalogowania się, gdy wpisuje swój nick i hasło wyświetla się informacja : Twój kod pocztowy jest już używany (czy coś takiego), ale chodzi mi o to że np. nie mam problemu z zalogowaniem się do BF 2 a za to z BF 2142 mam. A z reszta po co im kod pocztowy jak na stronie to jest tylko dodatkowa informacja ? Proszę o pomóc w tej sprawie

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Okazało się że problemem nie jest kod pocztowy tylko to ze gra jest pożyczona od kolegi :p dokładniej, on ma BF-a cały czas zainstalowanego na kompie i klucz seryjny gry jest przypisany do jego konta więc ja już nie mogę grać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.06.2010 o 23:31, TBKPredator napisał:

Średnio-wysokie? Twoja karta nie jest demonem prędkości. Gry ruszą, ale na więcej jak
niskie detale bym nie liczył.


mój kuzyn na tej karcie grał w ac1 na med-high w 1280x1024
pentium D 902
2gb ram 533mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Czy pogram sobie w miarę normalnie w GTA IV na moim przestarzałym PC: GF 9800GT 512mb, 2GB Ram, AMD Athlon 64 x2 5000+ 2.6Ghz? Wiem, że trochę mało pamięci RAM, ale co z kartą i prockiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Średnie detale w jakiejś przyzwoitej rozdziałce powinny być. Tylko ja bym nie liczył na dobrą płynność (gra strasznie się tnie na przeciętnych dwurdzeniowcach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się