Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Iron Man - zapowiedź

41 postów w tym temacie

Lucas the Great

Od paru lat superbohaterowie przeżywają istny renesans. A wszystko to za sprawą kilku dobrych filmów o nich opowiadających. Przy tej okazji ukazało się kilka niezłych gier opowiadających o ich przygodach. Niebawem do kin wchodzi Iron Man, a przy tej okazji SEGA wypuszcza grę o tym samym tytule...

Przeczytaj cały tekst "Iron Man - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie gry na podstawie filmów zawsze kojarzyły mi się z kitem. Wyjątkiem są gwiezdne wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie będzie tak jak z resztą gier na podstawie filmu, czyli marnie. Ja tam czekam na marvel: ultimate alliance 2, prawdziwą grę o superbohaterach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holy...! Jeśli dobrze pamiętam, to Iron Man był wydany wcześniej na Pegazusie... I właśnie ta gra była obok Capitana Ameryki i Spider-Mana tzn. must-have w mojej mieścinie... Mam nadzieję, że nowy Iron Man, zarówno film jak i gra, zostanie klasykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mogliby zrobić grę o jakimś poważniejszym hero albo heroine, np. o Dodzie
A tak na serio, miejmy nadzieję, że gra nie będzie robiona tylko dla "nakręcenia business''u"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ilości komentarzy można poznać że takie gry cieszą się raczej słabą opinią. Ale wyjątki się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza gra traktująca o Spider-Man''ie była całkiem zjadliwa, chociaż chciałbym kiedyś zobaczyć grę na podstawie komiksu zrobioną naprawdę PORZĄDNIE. Na tyle przynajmniej, żeby ludzie zapamiętali ją na dłuższy czas. ten tytuł ma potencjał, ale... no właśnie pozostaje to "ale", które wywołują różne tego typu gnioty jakie wychodziły już nie raz co jest spowodowane między innymi tym, że twórcy na ukończenie gry nie mają za wiele czasu albo tym, że gra jest tak naprawdę tylko kolejnym elementem promującym film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie bardzo lubie gry na podstawie filmu, Iron Man''a jako bajki też nie lubiałem, ale gra? No cóż raczej zagram, ale czy będę ją miło wspominał ?
Czas pokaże :)
Co do herosów ostatnio grałem w Spiderman: FoF, gra fajna w coop''ie, ale szkoda że każdy etap miał 3 rodzaje wrogów (zmieniały sie tylko ich img :/), przez co gra stawała sie nudna jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nawet z trailer wygląda fajnie, ale po prostu - jest potencjał ogromny do stworzenia bajeranckiego multi czy singla.......
Kurcze, lepiej,aby nie spaprali nic....

btw Jakoś tak sobie pomyślałem - tak stworzyć moda do Crysisa a''la Iron Man..... :3
Niezły pomysł, gorzej z wykonaniem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie skreslajmy od razu, ale nie ma co sie ludzic, ze nie bedzie to gra z fabula KOTOR-a badz Baldur''s Gate ;-D

Obawiam sie, ze bedzie przecietniak :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padło w tekście imię: "Lobo". Nie mogę wyjść z podziwu że jeszcze nikt się nie wziął za ekranizację przygód najlepszego łowcy nagród w galaktyce, pogromcy wszechświatów etc. itp. Aczkolwiek może ot lepiej, bo jakbym miał zobaczyć jakąś ugrzecznioną wersję z Lobo biegającym z jakąś śmieszną pukawką, bez czarnego humoru, ostrej rockowej muzyki w tle i rozpierduchy na kosmiczną skalę to ja za taki interes dziękuję

(Wiem o paramilitary x-mas ale mówię o filmie z prawdziwego zdarzenia)

Co do "Iron Mana" - no cóż, przynajmniej film zapowiada się nieźle, bo nie przeginali ze zmianami, z tego co widzę. Może być nieźle, a w grę pewnie i tak nie zagram, bo wolę wydawać cash na lepsze tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm jedyne co mnie dziwi to że wszystkie screeny są rozgrywane pustyni lecz fakt że oprawa graficzna naprawde niezła. Może jednak im się uda zrobić coś więcej niż gre w której chodzimy i trzaskamy w kólko w 1 klawisz bo widać że chłopaki mają zapał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna grafika a tak w ogóle to mam nadzieję, że będzie to całkiem fajna gierka, bo swego czasu oglądałem serial i mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować