Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

C&C Red Alert 3 - Temat ogólny

237 postów w tym temacie

A ja myślałem, że Bullfrogi i King Oni to wystarczająco brechowe jednostki... Ale Tankbuster ownuje je w całej rozciągłości! Nie dość, że nosi klasyczną czapeczkę, to jeszcze potrafi się zakopywać niczym Zergowie. W tą grę trzba będzie zagrać chociażby ze względu na takie motywy. :)

http://www.ea.com/redalert/factions-empire.jsp?id=Tankbuster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania systemowe RED ALERT 3 ujawnione.

By cieszyć się rozgrywką, posiadacze pecetów będą musieli zaopatrzyć się w minimum następujący zestaw:

System: Windows XP/Vista;
Procesor: 2 GHz (dla systemu XP) lub 2,2 GHz (dla systemu Vista);
Pamięć: 1 GB;
Miejsce na HDD: 6 GB (w przypadku kupna gry za pośrednictwem usługi EA Link: 12 GB);
Karta grafiki: GeForce 6800/Radeon X1800 lub lepsza, kompatybilna z DirectX 9.0c

Do tego oczywiście karta dźwiękowa, napęd DVD, myszka, klawiatura i opcjonalnie słuchawki z obsługą technologii VoIP. Stratedzy chcący zmagać się w sieci powinni też wyposażyć się w łącze o przepustowości 512 Kbps. Innym wariantem zagrania w Red Alerta 3 będzie kupno wersji na X360, która tak jak pecetowa, ukaże się w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:18, MLODY2K6 napisał:

Wymagania systemowe RED ALERT 3 ujawnione.

By cieszyć się rozgrywką, posiadacze pecetów będą musieli zaopatrzyć się w minimum następujący
zestaw:

System: Windows XP/Vista;
Procesor: 2 GHz (dla systemu XP) lub 2,2 GHz (dla systemu Vista);
Pamięć: 1 GB;
Miejsce na HDD: 6 GB (w przypadku kupna gry za pośrednictwem usługi EA Link: 12 GB);

Karta grafiki: GeForce 6800/Radeon X1800 lub lepsza, kompatybilna z DirectX 9.0c

Do tego oczywiście karta dźwiękowa, napęd DVD, myszka, klawiatura i opcjonalnie słuchawki
z obsługą technologii VoIP. Stratedzy chcący zmagać się w sieci powinni też wyposażyć
się w łącze o przepustowości 512 Kbps. Innym wariantem zagrania w Red Alerta 3 będzie
kupno wersji na X360, która tak jak pecetowa, ukaże się w październiku.

Wymagania nie sa wygórowane, wiec zastanowie sie nad kupnem. Jednak mimo wszystko poczekam na jakas reckę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:27, MLODY2K6 napisał:

Nie ja w przeciwienstwie do Ciebie kupie te gre w Ciemno jestem wielkim fanem serii C&C
wiec oni bubla nie zrobia

Mi sie w zapowiedzach najbardziej spodobaly uzbrojenie i jednostki. Oczywiscie bardzo fajna alternatywna historia. Jak na strategie Red Alert 3 ma bardzo milą dla oka grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:46, Ciciek napisał:

Ehh Chinole są przegięte :(

Co masz na myśli? Grałeś już w betę?
P.S. To nie "Chinole" tylko Japończycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2008 o 20:20, CyberPanki napisał:

Co masz na myśli? Grałeś już w betę?


Są tak niscy, że nie sposób ich trafić. :D
Ja jednak i tak zostanę przy ruskich. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w bette i powiem ze mi sie ra3 w ogole nie podoba..jakies idiotyczne jednostki u japonczykow grafika jakas za bardzo kolorowa :p

dla pewnosci zagralbym jeszcze raz ale z ludzmi z pl ..czy jest ktos chetny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 11:55, HeX1981 napisał:

gralem w bette i powiem ze mi sie ra3 w ogole nie podoba..jakies idiotyczne jednostki
u japonczykow grafika jakas za bardzo kolorowa :p

dla pewnosci zagralbym jeszcze raz ale z ludzmi z pl ..czy jest ktos chetny? :D

Japońce to nie jedyna nacja :P Mnie i tak będą ruskie kręcić najbardziej więc wiesz :P A grafika jest specyficzna, ale to specjalny zabieg (przypomnij sobie Red Alert 2). W każdym razie mam nadzieję, że nie jest tak źle jak mówisz, bo pokładam w tej grze duże nadzieje.
P.S. Hmm :( Szkoda że nie mam bety, bo z chęcią zagrałbym już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować