Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aion na pewno w tym roku

30 postów w tym temacie

Po screenie to bym stwierdził, że Aion z CryEngine jest jak piernik do wiatraka..... : |
Oby to były jedynie minimalne(no co, teraz po graniu w Crysisa, przyzwyczaiłem się do przepięknej grafy :p).......
Ok, koniec z grafą....

Sam system walk w powietrzu może być niesamowity, nie to co we Flyffie, ale prawdziwe bitwy. Czekamy na pierwsze recki i potem decydujemy czy wejść czy nie. Oby to nie był taki zawód jak Tabula Rasa....... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika ma być piękna, chociaż tutaj dali jakiegoś brzydkiego screena. Ale sama gra ma być świetna, chociaż nie będę w nią grał, płacić nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za burak wymyslił ze to będzie engine z far cry? Crysis jest zrobiony na CRYEngine, wiec i Aion będzie graficznie do crysisa podobny Cry engine nie od far cry tylko od firmy CRYTEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na becie od 3 tygodni i mam wiele odczuć pozytywnych jak i negatywnych. Aczkolwiek z ręką na sercu powiadam wam że jest to najlepsze mmo od czasów WoW w które, to już napieram 3 latka. Najwazniejsze dla mnie jest optymalizacja a nie grafika i tu was zaszkoczę. Mam p4 3ghz 800fsb i radka xe800 + 2gb ram, a gra nie tylko chodzi nalezycie to i wyglada !! System walki mi przypadl do gustu ale tu juz zdania beda z pewnoscia podzielone. Jezeli chodzi o grinding przekladajacy sie na questy to tu nie ma nic do zarzucenia. Questow cala masa a do tego wreszcie jakies innowacje, nie tylko idz zabij, ale nie bede nikomu wisienek z tortu podjadal ;] zobaczycie sami PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zdążyłem za bardzo zgłębić się w Aion (parę godzin grania),
ale jestem przekonany, że to godny "następca" WoWa.
W dzieło Blizzarda gram już jakiś rok i prawdę mówiąc zaczyna mnie nużyć.
Za to Aion wprowadza taką świeżość do MMO, po prostu warto.
Nie będę nic więcej pisał, bo trzeba samemu się przekonać.
Czekam na wersję EU z niecierpliwością. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować