Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed na PC - jednak nie takie straszne wymagania

206 postów w tym temacie

Wszystko obniżyli, więc nie biadolcie, że tylko RAM poszedł w dół. :\ Mnie te wymagania przypominają tylko jedno - że już najwyższy czas wymienić sobie większość podzespołów starego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój stary gruchot nie pociągnie nawet na minimalnych tej gierki :( Jakiś upgrade sprzętu by się przydał... Ale wymagania i tak nie są aż tak wielkie jak na luty 2008 :P 1 GB Ram nie tak dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL caluteńkie 1GB normalnie spadłem z krzesła. I tak mam 2 GB więc nie mi to akurat nie dało , procesor i tak trzeba zmienić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się z czego się tu cieszyć. RAM w obecnych czasach kosztuje bardzo tanio... . Wolałbym aby obniżyli wymagania tyczące się procesora, bo w przeciwieństwie do RAMu, przesiadka na nowy procek, będzie o wiele droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, świetny obrazek :)
Wymagania faktycznie nie takie straszne, tylko ta karta graficzna... :/ Póki co - mój szczyt marzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D to sobie zagram :] no co prawda proc amd 3600 2x 64 ale duzo nie brakuje moze pojdzie a zreszta i tak teraz procki tanie mozna zainwestowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wymagania poszły w dół (co mnie i tak nie ratuje :-)). No cóż teraz mam kolejny powód, żeby przesiąśc się na konsolę. (Kurcze myślałem, że skoro Gears of War i Lost Planet chodzą na moim sprzęcie w miarę przyzwoicie to w AC też se pogram, a tu kicha. No ale w końcu czego mogłem oczekiwac - w końcu mój komp już parę lat ma, choc w wiele nowości jeszcze grywam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec teraz moge sie nie obawiac czy gra bedzie sie scinala na najizszych czy nie, uff. U mnie wszystko ledwo co styka z wymaganiami minimalnymi, tylko raamu mam 2 giga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW. No nieźle. Postarali się. Całe 1 gb RAM. Cóż z tego jeżeli mój komp nie podźwignie nawet tego? Może kiedyś.

Pozdrawiam...

Fajna grafika ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować