• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
patrykickm

Gears of War - Problem z usługą LIVE

Pytanie

Przeszdłem Gears of War i chciałem zagrać w multi.Nie udało mi sie zarejstrować więc poszukałem rozwiązania na gears of war.pl.Jeden z użytkowiników napisał

Cytat:
PROSZĘ OTO RADA NA TWOJE KŁOPOTY
jak założyć konto

1. Wejdź na http://www.xbox.com/en-GB/default.htm
2. Po prawej stronie masz mały napis "Sign In". Kliknij na niego.
3. Po lewej stronie jest kolumna "I need to Register". Pod tekstem masz button "Register now".Kliknij.
3. Wpisujesz Gamertag (przypisany już do końca świata), wybierasz kim jesteś (pr0, underground itp), wybierasz avatar. Po tym naciśnij next.
4. "Your Windows Live ID". Wybierasz opcję No,I''d like to create one.
5. Wypełniasz email, password (hasło), confirm password (zatwierdź hasło),question (tajne pytanie), oraz przepisujesz kod. Klikasz I accept.

Tylko że kiedy klikam na Sign In wyskakujemi takie coś:

Cookies are not enabled

Your browser is not accepting cookies. The registration wizard requires cookies. Please enable cookies and try again.

Wiem nie mam włączonych ciasteczek ale jak je włączyć w przypadku Opery lub Internet Explorera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

w IE ->

narzędzia - opcje internetowe - prywatność i albo ustawiasz niską prywatnośc albo w "zaawansowane" akceptujesz ciasteczka dla tej witryny akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2008 o 18:42, patrykickm napisał:

Przeszdłem Gears of War i chciałem zagrać w multi.Nie udało mi sie zarejstrować więc
poszukałem rozwiązania na gears of war.pl.Jeden z użytkowiników napisał


Nie pamietam juz dokladnie, ale z tego co slyszalem to polacy maja utrudniony dostep do uslugi LIVE i ogolnie do trybu multiplayer w Gears of War. Chodzilo chyba o to, ze oficjalnie ta usluga w Polsce nie jest dostepna. Poszukam dokladniejszych informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gucio,udało mi sie utworzyć konto na LIVE tylko co mam dalej robić żeby zagrać w multi?Mam profil w grze.Gdy klikam gra w kooperacji wyskakuje mi że wszysktie kontam muszą mieć dostęp do usługi LIVE tylko jak do jasnej cholery dostosować moje konto w grze do tej (bip) usługi LIVE?

Edit:Jest tam tylko ,,Dołącz do usługi LIVE,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zarejestrowałeś się przez przeglądarkę, prawda? i chyba podałeś jako swój kraj - Polskę. wydaje mi się, że to może być problem - tak jak powiedział Wojman - powinieneś się zarejestrować jako Anglik albo inny Francuz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2008 o 19:15, patrykickm napisał:

Gucio,udało mi sie utworzyć konto na LIVE tylko co mam dalej robić żeby zagrać w multi?Mam
profil w grze.Gdy klikam gra w kooperacji wyskakuje mi że wszysktie kontam muszą mieć
dostęp do usługi LIVE tylko jak do jasnej cholery dostosować moje konto w grze do tej
(bip) usługi LIVE?

Edit:Jest tam tylko ,,Dołącz do usługi LIVE,,


Nie możesz się po prostu zarejestrować przez konsolę? Dajesz kraj USA, wpisujesz jakieś fikcyjne dane, ale musisz podać prawidłowy kod pocztowy danej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie,napisałem chyba że mam konto i jestem Amerykaninem (to znaczy Polakiem).Na stronce loguje sie noramalnie.Tylko jak sie zalogować w grze Zeby grać przez multi?Ciągle wyskakują mi błedy chociaż na stronce loguje sie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2008 o 21:04, bojanzaw napisał:

> Gucio,udało mi sie utworzyć konto na LIVE tylko co mam dalej robić żeby zagrać w
multi?Mam
> profil w grze.Gdy klikam gra w kooperacji wyskakuje mi że wszysktie kontam muszą
mieć
> dostęp do usługi LIVE tylko jak do jasnej cholery dostosować moje konto w grze do
tej
> (bip) usługi LIVE?
>
> Edit:Jest tam tylko ,,Dołącz do usługi LIVE,,

Nie możesz się po prostu zarejestrować przez konsolę? Dajesz kraj USA, wpisujesz jakieś
fikcyjne dane, ale musisz podać prawidłowy kod pocztowy danej miejscowości.

Trzeba spróbować.Tylko muszę sobie jeszcze założyć nowego maila.Znasz może kod pocztowy Londynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2008 o 13:49, Rosomk napisał:

Trzeba spróbować.Tylko muszę sobie jeszcze założyć nowego maila.Znasz może kod pocztowy
Londynu?


Google nie gryzie, serio.

Masz:
W1H 1AD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.03.2008 o 20:43, patrykickm napisał:

Ja wpisałem przypadkowe cyfry;).Czy ktoś w końcu udzieli mi sensownej i wyczerpującej
wypowiedzi?Plz

Poprostu użyj innej przeglądarki internetowej,
ewentualnie moge ci stwożyć takowe konto, spełniające twoje wymagania...
Sam miałem kiedyś problemy z założeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie!Mam już konto!Ile razy mam powtarzać że mam konto?!Tylko teraz nie wiem jak dostosować mój profil do Live żeby sie zalogować i grać.Proszę o wyczerpijącą odpowiedz.Gdzie mam kliknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2008 o 14:35, patrykickm napisał:

Ludzie!Mam już konto!Ile razy mam powtarzać że mam konto?!Tylko teraz nie wiem jak dostosować
mój profil do Live żeby sie zalogować i grać.Proszę o wyczerpijącą odpowiedz.Gdzie mam
kliknąc

a masz tam gdzieś ustawienia proxy? bo coś mi się kołacze po głowie że xbox live "zmądrzał" i sprawdza z jakiego kraju pochodzi ip z którego się łączysz. A co za tym idzie wykryje że twoja faktyczna lokalizacja jest inna niż ta na która konto zakładałeś. Jeśli jednak obsługuje proxy, to można poszukać takiego z kraju gdzie xbox live jest w pełni dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2008 o 14:35, patrykickm napisał:

Ludzie!Mam już konto!Ile razy mam powtarzać że mam konto?!Tylko teraz nie wiem jak dostosować
mój profil do Live żeby sie zalogować i grać.Proszę o wyczerpijącą odpowiedz.Gdzie mam
kliknąc


Ja robiłem tak jak tutaj jest napisane: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31518&pid=139
Potem wszedłem do gry i dałem F1, tam nie tworzyłem nowego profilu tylko dałem, żeby wykorzystał już istniejący(założony na tej stronce podanej powyżej), zaczęło mi sie łączyc, a potem pobierac aktualizacje, w czasie pobierania instalacji po chwili wyrzuciło mnie do windowsa i tam przebiegała dalsza częśc instalacji uaktualnienia usługi LIVE. Po zakonczonej instalacji uaktualnienia zrestartowałem sam komputer(tak kumpel mi kazał bo u niego jak nie restartował to instalacja wyskakiwała że jest niedokończona). Po ponownym uruchomieniu kompa wszedłem do gry dałem na profile dałem żeby wykorzystał juz istniejący i już wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2008 o 16:13, sig. napisał:

a masz tam gdzieś ustawienia proxy? bo coś mi się kołacze po głowie że xbox live "zmądrzał"
i sprawdza z jakiego kraju pochodzi ip z którego się łączysz. A co za tym idzie wykryje
że twoja faktyczna lokalizacja jest inna niż ta na która konto zakładałeś. Jeśli jednak
obsługuje proxy, to można poszukać takiego z kraju gdzie xbox live jest w pełni dostępny.


LIVE nie jest jeszcze tak inteligentny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2008 o 20:44, gorgrzes napisał:

LIVE nie jest jeszcze tak inteligentny ;-)

Zdawało mi się że wprowadzali coś takiego, ale nie do wszystkich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

gorgrzes-->Jesteś GENIUSZ!!! Zrobiłem tak jak napisałeś i chwilę póżniej grałem w sieci.WIELKIE dzięki!Ten temat może posłużyć jako Poradnik Rejestrowania Się Do usługi LIVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też udało mi się juz połączyć, ale nigdzie nie mam dostępu, wszędzie pisze, że muszę mieć wykupione Gold. I mogłem dać tylko tam co jest na samym dole w potyczkach i widziałem tylko jeden serwer. Wiecie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować