Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Sebat

Gears of War 2 - Temat Ogólny

486 postów w tym temacie

Dlatego dodałem, że wątpię ;>.

A komu naprawiły, temu naprawiły, czasem w Hordzie przy 5 próbie nie ma laga, a tak, to czasem mogę walić z Lancera bez zmiany magazynka w nieskończoność, a kulki i tak z lufy nie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 21:22, Diverso napisał:

Krwawa Jazda, no i może Bezpieczeństwo?

Krawej jazdy nie próbowałem, a bezpieczeństwo ( to ta z "laserami") chyba bedziemy musiali spróbować, dawno nie grałem a zostało te ostatnie 10 rund do zwycięstwa tak to zawsze graliśmy na domyślnie pierwszej mapce tej gdzie na środku jest wielki krater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar, dzisiaj lub jutro, bo zbliża się północ, zamówić GoW''a 2 ze zdrapką na mapki, oczywiście nówka całkowicie PL. ;) Z Gdyni pod Elbląg jeden dzień może pójdzie, więc będzie fajna zabawa we wtorek jeśli gościu wyśle w poniedziałek. ;]

Pozdr.

Ps: 119 zł to chyba dobra cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przy innych mappackach oprócz Flaschback(czy jakoś tak) też są blokady ? Wiem ,że przy jednym jest blokada, lecz taka inna. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... , a czy przy tych mappackach też trzeba robić VPN''y, czy są łatwiejsze sposoby ? ;)

Ps: Ja się jeszcze męczę z omijaniem blokad przy flaschu :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem wygląda następująco. Mam Golda, mogę grać w inne tytuły po necie, ale w Gearsy za cholerę. Nie mam za dużo kumpli (na Boxsie xD) więc zaznaczam grę publiczną. Jednakże zatrzymuję mi się przy "szukanie członków drużyny", mogę sobie tak czekać godzinami i nic. Nie możliwe aby ludzie nie grali więc w czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wybrać inny tryb multi i tam zagrać sobie, po tym powinno być dobrze, przynajmniej u mnie było dobrze. ;)

crysis13@ A po ,,cholendera" spamujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 10:06, Gartak napisał:

Nieważne jaki tryb wezmę to i tak nie mogę się połączyć. Dziwi mnie to skoro w innych
grach problemów nie mam.


Po części też tak mam. Z Hordą nie mam zbyt dużych problemów, ale gdy chcę zagrać skrzydłowego czy Aneks - mogę czeeekać i czeeekać, nigdy jednak się nie doczekam... Epic skopał nieco tryb multiplayer, cała ta "otoczka" związania z wyszukiwaniem graczy nie zbliża się nawet jakością do Halo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od szczęścia - ja zazwyczaj znajduję drużynę w maksymalnie jedną minutę. Ot, ironia losu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 15:09, KrisK91 napisał:

Po części też tak mam. Z Hordą nie mam zbyt dużych problemów, ale gdy chcę zagrać skrzydłowego
czy Aneks - mogę czeeekać i czeeekać, nigdy jednak się nie doczekam...


Z tym, że ja mogę czekać i godzinę, dwie i nic. W ogóle. Mam mało znajomych na Live! i nie mogę tego sprawdzić z nimi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować