Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Sebat

Gears of War 2 - Temat Ogólny

486 postów w tym temacie

"Za moich czasów" Była lista rodzai gier i na niej wśród kilku różnych trybów była Horda(gdzie gracze walczą z botami), Warzone(gdzie gracze walczą przeciwko sobie, można zabijać powalonych strzałami, nie tylko egzekucją i nie ma odrodzeń w ciągu rund), chyba, że się nie zrozumieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba chodzi o to że możesz w menu głównym wybrać hordę i grę wieloosobową i te jeszcze inne bzdety typu kampania itp. Zapewne kolega włączył hordę a to przenosie cię do tego samego lobby co multi tylko odrazu ustawia na hordę. Chyba to co napisałem jest zrozumiałe^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w ostatnim akcie, rozdział 2. Muszę chronić anteny przed atakiem Rozrywaczy (Reavers). Gram na poziomie trudności Hardcore... za cholerę i Chiny Ludowe nie mogę wykonać tego zadania. Oglądałem kilka filmików na YT z tym fragmentem, nie zauważyłem tam nic, ot. pakuj pociski ile wlezie. Nie zliczę ile prób robiłem (pewnie ok.30), tak ze 3 razy ostał mi się jeden Reaver który niszczył ostatnią antenę.

Any idea?

A, rady z komentarzy na YT - czyli zwiększenie czułości do maksimum i strzelanie z wyprzedzeniem do bestii - próbowałem. Bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale co to za problem. Przecie tylko stoisz i strzelasz. Po co komu jakieś większe czułości, jak to taki banał ? Trochę nie rozumiem w czym tam może być problem. Wybacz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem dlaczego "tak banalne zadanie" nie mogę wykonać. Za dużo wytrzymałych Reaverów? Wolałbym hordę Locustów z Brumakiem na dokładkę.
Robię podobnie jak na filmikach z YT. Im się udaje, mi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować Raama do GoW2? Pisze że muszę zdobyć achievementa w pierwszym gowie ale już mam go zrobionego. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 21:19, Drakuri napisał:

Są jakieś wzmianki o tym, czy Gears of War 2 ma wyjść na peceta?


Nie ma żadnych i gra raczej nigdy nie wyjdzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy fale hordy też się liczą jako rundy bo gram i chciałbym nabić achievementa "baw się jak w 1999". Chodzi o 1999 rund w grze wieloosobowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego odblokowania postaci w GoW 2 to wchodzę do pierwszej części patrzę i nie mam RAAMA w dwójce. Wiecie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 19:28, Pile napisał:

Co do tego odblokowania postaci w GoW 2 to wchodzę do pierwszej części patrzę i nie mam
RAAMA w dwójce. Wiecie dlaczego?


Żeby RAAMA w dwójce mieć musisz zaliczyć aczika w jedynce (z tego co pamiętam to zabić RAAMA na poziomie Insane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik - jestem w misji, gdzie jadę sobie słodko kopalnią, wpadam w przepaść i gaśnie mi silnik. Po odpaleniu go widzę przed sobą 3-4 (nie wiem dokładnie) stwory z mackami, które rozwalają mnie prawie od razu (zdążę oddać 1 strzał najczęściej). Zdesperowany obejrzałem nawet poradnik, ale tam koleś rozwala te "cosie" spokojnie, a one go prawie nie atakują. Dodam, że gram na przedostatnim poziomie trudności (ostatni jest zablokowany). Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 10:59, Mikex napisał:

Mam problemik - jestem w misji, gdzie jadę sobie słodko kopalnią, wpadam w przepaść i
gaśnie mi silnik. Po odpaleniu go widzę przed sobą 3-4 (nie wiem dokładnie) stwory z
mackami, które rozwalają mnie prawie od razu (zdążę oddać 1 strzał najczęściej). Zdesperowany
obejrzałem nawet poradnik, ale tam koleś rozwala te "cosie" spokojnie, a one go prawie
nie atakują. Dodam, że gram na przedostatnim poziomie trudności (ostatni jest zablokowany).
Any ideas?

Walisz w momencie, w którym podnoszą odnóża czy co tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 20:43, Hell_Knight napisał:

> Co do tego odblokowania postaci w GoW 2 to wchodzę do pierwszej części patrzę i
nie mam
> RAAMA w dwójce. Wiecie dlaczego?

Żeby RAAMA w dwójce mieć musisz zaliczyć aczika w jedynce (z tego co pamiętam to zabić
RAAMA na poziomie Insane)


Wystarczy go ubić na Hardcore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie odnośnie DLC - kupując All Fronts DLC staje się posiadaczem wszelkich możliwych paczek map/kampanii w GW2? czy jeszcze an coś trzeba się szarpnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 20:01, Noma napisał:

> http://livelog.pl/live-play-spotkanie.asp?SPOTKANIE=516
>
> Jak ktoś jest chętny do gry w hordę, to wpisywać się. Wymagany dodatek All Fronts
Collection.
Mogę dodatki do GoWa ściągać już jak mam konto na pl przeniesione?


Tak. Sam dopiero na polskim Live! mogłem je pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy jak odpalę kampanie z kumplem na podzielonym ekranie i sobie ustawię poziom Insane a kumplowi Casual to zaliczy mi się aczik za przejście gry na Insane? I czy kumpel casual będzie rzeczywiście miał taki niski poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować