Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znakomita sprzedaż DMC 4

41 postów w tym temacie

Gra warta kupna .Bardzo udana odslona swietnej serii ,na next-genach .Tytul extra ,ale nie bez skazy ktorym jest backtracking :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szybka sprzedaż spowodowana jest głównie światową premierą równocześnie na dwóch konsolach...

SSBB na Wii, w ciągu tygodnia osiągnął prawie milion w samej Japonii, to dopiero jest wyczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo czytałem tego newsa kilka/naście dni temu na innym serwisie.
Btw. DMC 4 zagram z chęcią, ale narazie mam inne wydatki :) (X360, który mi sie spalił :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spodziewał się słabej sprzedaży? Capcom dostarczył zajebistą grę. Dodatkowym plusem dla DMC jest to, że teraz właściwie nie ma żadnej konkurencji, bo HS jest średnie, NGS jakoś wybitnie się nie sprzedał (trzeci raz to samo anyone?), a do premiery NG2 jeszcze troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra po prostu wymiata i wgniata w fotel i zmiażdża i roz****dala do tego cię po prostu łamię nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:19, Verbatim napisał:

Ne wiem jak w takie gry można grać na PC''ta

Profanacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać jaka ta gra będzie bosk aalbo jest bo już wyszła na konsole. Czekam na PC mój joy-pad się rozgrzewa. 2 mln to moja ulubiona liczba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:19, Verbatim napisał:

Ne wiem jak w takie gry można grać na PC''ta


Zwykle po prostu podłącza się pada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:32, scooby01 napisał:

> Ne wiem jak w takie gry można grać na PC''ta

Zwykle po prostu podłącza się pada :P

Co by nie mówić, to potrzebna jest dobra konwersja, a z tego co słyszałem DMC3 nie został najlepiej przeniesiony na klony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:36, Shini napisał:

Co by nie mówić, to potrzebna jest dobra konwersja, a z tego co słyszałem DMC3 nie został
najlepiej przeniesiony na klony.


Grałem i nie narzekam. Można by przyczepić się do grafiki ale przecież nie to jest najważniejsze. A sama gra wylądowała u mnie na półce z tytułami do których najczęściej powracam, poziomu grywalności mogłyby pozazdrościć jej niektóre wydawane obecnie "hity".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałbyś na konsoli, to byś ponarzekał na konwersje ;) Choćby na grafike, która na pc została po prostu zwalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle 2 mln kopii w 2 tygodnie, czyli jakieś 140000 gier na dzień:D

Grałem w demko i... ciągłe nawalanie w jakieś potworki... to nudne się zrobiło już w demie, a co dopiero w pełnej wersji.

No nic. Widocznie to nie gra dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować