Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chris Taylor przygląda się graczom okazjonalnym

11 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Studio Gas Powered Games, najbardziej znane z serii Dungeon Siege, z zainteresowaniem patrzy w stronę coraz większej grupy graczy okazjonalnych i bardzo możliwe, że jeden z nieujawnionych jeszcze projektów tego developera pójdzie właśnie w tym kierunku.

Przeczytaj cały tekst "Chris Taylor przygląda się graczom okazjonalnym" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem tego typu rozrywki... całe wii się o to rozbija - rozumiem jak są to jakieś darmowe flashe... ale płacić za coś takiego i potem godzinami skakać z pilotem? Co w tym zabawnego? Człowiek czuje się jak małpa po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę temu panu podpowiedzieć jak dotrzeć do takiej ilości osób, a przynajmniej wskazać jeden spośród wielu (aczkolwiek bardzo istotny) punkt, jaki musi być spełniony: gra musi być za darmo, lub cenowo w okolicy bochenka chleba :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>GPG pracuje obecnie nad pecetową mieszanką gatunkową o nazwie Demigod, czerpiącą inspirację z moda >Defense of the Ancients do trzeciego Warcrafta.
WOW! Swietnie :D Oby tego nie zchrzanili :) gram w tego moda od dobry kilku lat heh fajnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humm... Ciekawe czy kontaktują się z IceFrogiem, kontynuatorem Doty? ;)
Padnę, jeśli jeszcze coś takiego schrzanią, toć sama DoTA mogłaby być osobną grą, a i tak by sukces odniosła. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rynek gier typu casual bardzo się rozwinął.

Zwłaszcza do tego przyczyniła się konsola Wii - w zasadzie wyniki sprzedaży same mówią za siebie ;) Ja osobiście średnio trawię gry tego typu, ale jednak czasem lubię odpalić sobie Miniclipa i zagrać w mini-gierki, które odprężają. Demigod zapowiada się bardzo ciekawie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham strataegie, ale Space Commandera na x360 nie kupie;/
Casual gamerzy...hmmm... Jak przekonają mojego ojca, aby zagrał w coś więcej niż raz (mi się nawet tego nie udało osiągnąć-NIGDY),który gra tlyko w pasjansa.... to wyśle im laurke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować