Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Click! 4/08 już wkrótce

34 postów w tym temacie

Hm, zapowiedź Red Alerta zapowiada się naprawdę interesująco ;] Zwłaszcza, że przy drugiej odsłonie tej serii, jako kilkuletni brzdąc, spędziłem naprawdę długie godziny ( głównie na grze sowietami, sam nie wiem dlaczego ... ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo milutki numer. Już dawno nie kupowałem Click!, ale zrobię wyjątek dla "Atak na Pearl Harbour". Czas w końcu ogarnąć z kurzu mój joystick ;)

Co do samego czasopisma to jednak nie mogę się do niego przekonać - jest to taka okrojona wersja CDA, ale IMO bez jakiegoś charakterystycznego klimatu wyróżniającego je spośród innych. Szkoda, że dawna ekipa odeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clicka! kupuję zawsze..i tym razem nie odmówię ;P Click! rulez !! Moje ulubione pisemko o grach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 09:58, Evil Khan napisał:

NO MAN’S LAND - Polecam ! Przeszedłem całą całkiem niedawno - taka imitacja Age
of Empires 3 - gra się callkiem fajnie :)

Ja także polecam, bo mam z Przykręconej Ceny, a teraz jest w Click! Kupię dla:
1. Atak na Pearl Harbor;
2. Niektórych tekstów;
3. Zawalistej okładki :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tym numerku nic ciekawego nie ma. Może dlatego że mam od pewnego czasu najnowsze CDA i to co mnie interesowało już przeczytałam. A pełniaki w nowym Clicku nie bardzo mi w tym miesiącu przypadły do gustu, więc raczej nie ma szans bym go kupiła..hm.. w sumie nie kupuję Clicka od wielu miechów, więc ten nr sobie odpuszczę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Click! jest cieniutki, najsłabszą jego stroną są pełniaki które nigdy mnie nie satysfakcjonują. Tak też jest tym razem, gry nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:45, 88Bonzo napisał:

Dla mnie Click! jest cieniutki, najsłabszą jego stroną są pełniaki które nigdy mnie nie
satysfakcjonują. Tak też jest tym razem, gry nie dla mnie.

Każdy ma inny gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:44, Kuba003 napisał:

Lubię gazete Click kupię ją dla They przycztać o GDC o Spore i Red Alert 3.I jeszce Tiberium
i Far Cry 2.


ja również ją kupie aby poczytać od They ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten numer i powiem że jest średni:p Zdecydowanie lepszy bedzie numer 05/2008 w któym będą recenzować AC,Lost i Turoka.Ale i tak numer 04/2008 jest warty "obejrzenia"Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupowałek Click, jednak od dłużeszego czasu zaprzestałem...;(
Sądzę jednak że ten numer sobie kupię, bo nie mam już co czytać w domu w wolnych chwilach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 13:41, rafekx 12 napisał:

Mam ten numer i powiem że jest średni:p Zdecydowanie lepszy bedzie numer 05/2008 w któym
będą recenzować AC,Lost i Turoka.Ale i tak numer 04/2008 jest warty "obejrzenia"Pozdro


czy ty mowisz o okladce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 12:24, bartek002 napisał:

> Mam ten numer i powiem że jest średni:p Zdecydowanie lepszy bedzie numer 05/2008
w któym
> będą recenzować AC,Lost i Turoka.Ale i tak numer 04/2008 jest warty "obejrzenia"Pozdro


czy ty mowisz o okladce?


A czy ty nie widzisz przy słowie obejrzenia takich znaczków " "?? ...To przenośnia chodziło mi o to że, obejrzenie to jest przeczytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować