Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

UEFA Euro 2008

33 postów w tym temacie

Electronic Arts zapowiedziało kolejną odsłonę gry w tematyce piłki nożnej. Tym razem motywem przewodnim będą rozgrywki EURO 2008. Co ważne, gra ma zawierać kilka ciekawych nowości.
UEFA EURO 2008 będzie jedyną grą dotyczącą tej tematyki z oficjalną licencją. Oczywiście EA od razu zapowiada jej tradycyjny sposób podejścia do tematu.

Cóż to oznacza? Gracze będą mieli do wyboru oficjalne drużyny i ich zawodników, którzy zakwalifikowali się do mistrzostw Europy. Wirtualne mecze natomiast odbywać się będą na dokładnie odwzorowanych stadionach.

UEFA EURO 2008 wyróżniać się ma dwoma specjalnymi trybami gry. Pierwszy, nazwany "Captain Your Country", polegać będzie na zdobywaniu tytułu kapitana drużyny i późniejszym jej dowodzeniu na boisku. Drugi tryb, "Battle of the Nations", pozwoli graczom doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa w trybie online.

Gra trafi na półki sklepowe w Europie już 11 kwietnia. EA tworzy wersje na większość dostępnych platform: PC, Xbox 360, PS2, PS3 i PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wątpliwości, iż będzie to czysty klon tandetnej fify 2008, tak jak już to zrobili z world cupem 2006. EA do piachu, PES króluje, mimo tandetnego 2008 pes 1 i 6 to potęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:58, Ringno5 napisał:

Jak się zamieszcza informację metodą "kopiuj - wklej", to wypadałoby podać przynajmniej
źródło, z którego się czerpie. No, chyba że zbieżność Twojego tekstu z tym znajdującym
się tutaj: http://www.gamestar.pl/news/138711/100.html jest przypadkowa.


nigdy nie używam metody "kopiuj - wklej", zawsze pisze swoje teksy nikgdy nie korzystam z czyjejś pracy, więc mi nie gadaj, że to skądś wziąłem, iż ja wiedziałem, że będzie premiera od kiedy to sie pojawiło na gry-online czyli jakieś kilka dni temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 18:05, jankos95 napisał:

nigdy nie używam metody "kopiuj - wklej", zawsze pisze swoje teksy nikgdy nie korzystam
z czyjejś pracy, więc mi nie gadaj, że to skądś wziąłem, iż ja wiedziałem, że będzie
premiera od kiedy to sie pojawiło na gry-online czyli jakieś kilka dni temu....


Ale spojrzałeś chociaż na czyjego posta odpisywałem, czy po prostu od razu przeszedłeś do ofensywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 15:12, Manieklbl napisał:

Nie mam wątpliwości, iż będzie to czysty klon tandetnej fify 2008, tak jak już to zrobili
z world cupem 2006. EA do piachu, PES króluje, mimo tandetnego 2008 pes 1 i 6 to potęga.

zgadzam się. Będzie klonem FIFA08, ale z kilkoma nowościami, które mogą coś wprowadzić lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w Demo i podziele sie opinią.

Plus

+Dźwieki
+Ładne stadion i murawa
+Animacja zawodników
+poprawiony gameplay. Zawodnicy grają szybciej
+Fajna muzyczka i ładne menu
+nowy widok z kamer( np: rzuty karne)

Minus

- Postacie są jeszcze brzydsze
- Brak komentatora(ale to chyba w demo tylko)
- Brak hymnów i jakichkolwiek efektów stadionu, flagi, race itd.
- Działa z niewieloma padami jak zwyklexP(z moim nie)

Hitem nie będzie ale może wprowadzą jakieś efekty stadionowe bo to tak troche nudno, żadnych serpentyn flag ani nicxP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gameplay jak koleś z połowy biegnie napastnikiem i strzela gola... żal, tak jakby nic się w gameplayu nie zmieniło :(. No ale zobaczę - może demko ściągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to będzie FIFA jak każda poprzednie. Electronic Arts w ogóle nie przejmuje się graczami. Jeżeli prowadzają jakieś zmiany to swoich następnych produkcji to są one wręcz minimalne. To gra zdecydowanie dla fanów serii FIFA. Myślę, że jeżeli któryś z kumpli ja kupi to sobie zagram ale na pewno nigdy nie kupie jej za własne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:08, Robson47 napisał:

Widziałem gameplay jak koleś z połowy biegnie napastnikiem i strzela gola... żal, tak
jakby nic się w gameplayu nie zmieniło :(. No ale zobaczę - może demko ściągnę.


Ja na amatorze też tak potrafiexP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować