• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nitro_89_rx

Swat 4 Syndykat

Pytanie

Ma może ktoś taki problem z graniem w multi w trybie współpracy gdy okienko chat''a nie przewija się samo za kolejnymi wiadomościami, gdy wczytuje się nowa mapa to gdy mam wybranego AK automatycznie jest zmieniony na Mp5 bez tłumika, gra w innych trybach nie posiada tych bug''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Człowieku, spokojnie, napisz to jeszcze raz z otwartym słownikiem, oddziel od siebie dwa problemy, bo teraz to ci mogę poradzić najwyżej ściągnięcie patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No jednym problemem jest to, że gdy wybiore ak i ładuje się nowa mapa to po załadowaniu jest ustawione mp5.
Drugim jest to ze część okieka z czatem jest zasłonięta. Ten problem jest tylko w trybie co-op, patch nic nie daje;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No dobra, to jest temat Syndykatu w pomocy technicznej, więc chyba trzeba tu napisać :P

Kupiłem sobie wczoraj Syndykat z EKN, i gdy próbuje go zainstalować, wyskakuje mi błąd [przedstawiony na screenie poniżej]

Podstawkę [Swata 4] mam już spatchowanego, w wersji 1.1 + MultiPlayer Fix, ale tu wyskakuje że Syndykat jest nieaktualny ;O Co jest ? :/

20080305103658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2008 o 09:01, Nitro 89 rx napisał:

Nie jestem do końca pewien, ale może ten plik będzie pomocny http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=352&p=1700


Dzięki, to działa!
To dziwne, ale nie brałem tego pod uwagę, bo tam na screenie jest błąd który wyskakuje przy Instalowaniu Patcha 1.1, a ja mam SWAT 4 z EKN i tam JUŻ JEST wersja 1.1 ;O

No ale skopiowałem ten plik .exe, zainstalowałem patcha z płyty z Syndykatem, i teraz działa.
Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wczoraj zakupiłem dodatek do SWAT4 SYNDYKAT do mojej oryginalenej podstawy i zacząłem proces instalacji.
Po zainstalowaniu podstawy wrzuciłem płytę dodatku i wybrałem opcję aktualizacji podstawy dzięki czemu podstawa została podniesiona do wersji 1.1.Następnie zainstalowałem dodatek.Gra uruchomiła się bez problemu,ale w chwili kiedy wybieram opcje kariery w SYNDYKACIE pojawia mi sie obrazek jakiegoś pomieszczenia i nic się nie dzieje przez bardzo długi czas i gra się wiesza.Naciśniecie klawisza "escape"powoduje normalne wyjscie do menu głównego jak by nic się nie stało.Chcieliśmy grać z kolęgą w sieci,więc on zakupił złotą edycję i ma dokładnie ten sam problem.Takie same objawy są po wybraniu jeszcze jednej opcji,choć multi działa i pojedyńcza misja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2008 o 13:10, JarekMejerowicz napisał:

Może ktoś mi podać nr seryjny - klucz zgubiłem

chyba oczywiste jest że nie może.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować