Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

100 razy szybszy Internet

74 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2008 o 13:41, kizia16 napisał:

> Ta, a węzeł w Amsterdamie i tak już ledwo zipie przez serwisy pokroju YouTube...


Ojej nie popłacz się :)
Najlepiej niech zamkną YouTube to sobie te nieszczęsne węzełki odpoczną hehe


no "hehe" jak sie węzełki przemęczą to część europy będzie odcięta od neta :D. Dlatego za mniejsze zło uważam zamkniecie Youtube :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu pojawiła się już o tym informacja, tu, na gram.pl albo w CD-Action... tyle ze wtedy mówiono o jakimś oprogramowaniu a gość który to wymyślił był z Australii... mam nadzieje że się im uda, choć jeżeli to urządzenie to może sporo kosztować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już coś. Miejmy tylko nadzieję, żeby taka technologia była jak najszybciej dostępna dla szerszego grona odbiorców. Chociaż znając dzisiejszy rynek to nie ma na to szans...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, jako posiadacza łącza o porażającej przepustowości 128kb/s każda zmiana będzie korzystna ;D. 15 filmów w minutę?! Dla mnie niewyobrażalne ;P. Ale zanim stanie się to u nas standardem, to zdążę się chyba jeszcze przyzwyczaić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie łącze przy obecnym polskim standardzie to marzenie. Na szczęście już nie tak nierealne i odległe jak jeszcze kilka miesięcy/lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie dopiero jest opracowywane, a trzeba przyznać, że na razie na prawdę robi wrażenie. Zastanawiam się tylko jak z szybkością zapisu na dysku, ale problem pewnie zostanie w ciągu najbliższych lat rozwiązany. Jednym słowem- czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie oglądam bo wolę grać w wow''a :P ale to i tak dobra wiadomość, ale coś mi się zdaje niezbyt teraz realna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoooW na pewno będzie to wielka rewolucja w internecie ale czy az 100 razy więcej ... Nie użwyają tutaj zbyt ogromnych liczb .. hmm ja mam beta 2 mb i nie narzekam na razie... Zobaczymy co z tego wyniknie ... Pożyjemy..

PS: Na pewno za XXX Lat będzie taki net juz na 100%% :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

optymistyczna wiadomość jak na poniedziałek :D

ciekawe urządzenie, no nie powiem, jego cena pewnie będzie mniej ciekawa.
co do tego, że takie szybkości nie są potrzebne... posiadam teraz 2mb i przyznam, że jest to dla mnie za mało, denerwuje mnie bardzo czekanie paru sekund na stronkę... gdy znajdę jakąś dobrą pracę/ zmienie miejsce zamieszkania to od razu 10mb minimum ^^ (tutaj kosztuje teraz 200zl+ oO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż 15 filmów w minutę?!
To naprawdę robi wrażenie :)

Ciekaw tylko jestem, czy rzeczywiście tak się stanie. Jednakże, gdy uda się spełnić zamierzony cel naukowców, to czeka nas naprawdę pozytywna zmiana. Może wtedy w końcu nie będzie problemów z lagami w grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować