Zaloguj się, aby obserwować  
pitelka

BARDZO PRZEPRASZAM

73 postów w tym temacie

Bardzo was przepraszam Harmegidon i Feniks lecz nie przoduje w komputerach.Co więcej komputer to dla mnie urządzenie do grania w gry.Mało spędzam np.na programach czy innych rzeczach.Jeszcze raz Bardzo Przepraszam i myślę że przeprosiny okażą się przyjęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 19:51, pitelka napisał:

Bardzo was przepraszam Harmegidon i Feniks lecz nie przoduje w komputerach.Co więcej komputer
to dla mnie urządzenie do grania w gry.Mało spędzam np.na programach czy innych rzeczach.Jeszcze
raz Bardzo Przepraszam i myślę że przeprosiny okażą się przyjęte.


A o co chodzi???Po co zakładasz kolejny temat aby przeprosić kumpli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niezle, ktos sie tu publicznie kaja. jak za komuny, w czasach stalinowskich.
wiedzialem, ze te nowe stopnie to nic dobrego, ale zeby byly az tak sugestywne...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:43, Lumbago napisał:

To może żeby nie maronowć wątku nie to bedzie oficjalny wątek przeprosin na forum :P


jak najbardziej: ja przepraszam, ze w czasach kryzysu podzeralem babci landrynki.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja przepraszam babcie Mariole że jej bambosze podwędziłem i nie oddałem bo takie cieplutkie były :P
I przepraszam wszystkich, których tak nie luvie, ale to wasza wina, więc się gońcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, ale na forum obowiązują pewne zasady. Ty je właśnie złamałeś. Nie jesteś nowicjuszem, dlatego należy Ci się degradacja.

REGULAMIN
2. Co jest zabronione
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
- wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie czuje zastraszany - zupelnie jak w PRL.
czy smiech tez jest zabroniony ?
moze biore to za bardzo do siebie, szczegolnie ze uwagi moderatora nie byly kierowane do mnie. ale poczulem sie troche tak, jakbym jechal na tym samym wozku z Lumbago. czy ktos poczul sie urazony moja wypowiedza ? jesli tak to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o widze, ze jednak dostalem niespodzianke (degrad).
zatem dziekuje wszystkim i trzymajcie sie cieplo.
komuny i terroru na najblizsze sto lat mam dosc.
zycze wszystkim poczucia humoru - moze na poczatek chumoru, coby od razu nie rzucac na gleboka wode.
no to do zobaczenia w nastepnym wcieleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja się z kogoś nasmiewam, nie wydaje mi się to było w formie żartu Boże zaraz to ja moge być obraźliwy dla niesprawiedliwych moderatorów. Nie znalazłem w moim tekscie żadnego brzydkeigo wyrazu, więc nie wiem oco Ci chodzi a tak wogule nie mam żadnej babci Marioli. Czsemu się tak czepiasz dawno chyba nic ciekawego nie znalazłeś,a tak wogule to zajmj się swoimi obowiązkami bo jest pełno tematów takich samych i to czasem na jednej stronie i nawet nie raczysz ich zamknąć. Dla mnie to ty się nie nadajesz na moderatora, nie wiem jak nim zostałeś i nie mam zamiaru wnikać, ale powiem Ci jedno odczep się lepij odemnie. A tak pozatym cofam moje przeporsiny w stosunku do ciebie w jednym wątku, nie zasługujesz na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 22:58, tse_tse napisał:

niezla boruta, ja sie zrywam z tego Forum.
pozdrowienia dla Lumbago.


Dzieki bardzo a ja sle maila do cd projektu z zażaleniem i namawiam do tego innych, którzy zostali pokrzywdzeni. Niech moderatorzy nie będą bezkarni. Tak jak posłą skończy się immunitet. Pozdro dla Tse- Tse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 23:01, Lumbago napisał:

Dzieki bardzo a ja sle maila do cd projektu z zażaleniem i namawiam do tego innych, którzy
zostali pokrzywdzeni.


Aw jakiż to sposób zostałeś pokrzywdzony? Ktoś nowy na tym forum chciał szczerze przeprosić. Obojętnie czy zrobił dobrze czy źle tworząc temat, ty postanowiłeś poprzedrzeźniać tę osobę i zrobić sobie z jej przeprosin jaja. Na pewno było jej baaaaaardzo miło.

Zażalenie lepiej skieruj do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2006 o 23:40, D2T napisał:

Zażalenie lepiej skieruj do siebie...


Pokaż mi gdzie go przedżeźniłem to uwierze nastepny. Gdzie ja go obraziłem. Chyba że on nazywa się babcia Mariola w co wątpie więc nie pisz takich bzdur, jak nie porrafisz wyławiac kontekstów to nie pisz takich rzeczy, moderatorem najlepiej zostań i zaprzyjaźnij się z Knotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 23:45, Lumbago napisał:

Pokaż mi gdzie go przedżeźniłem to uwierze nastepny. Gdzie ja go obraziłem.

człowiek chciał przeprosić za coś co postanowiłeś także skwitować swoimi kpiącymi przeprosinami "Ja przepraszam babcie Mariole że jej bambosze podwędziłem i nie oddałem bo takie cieplutkie były :P I przepraszam wszystkich, których tak nie luvie, ale to wasza wina, więc się gońcie :P". Wyrażnie przedrzeźniasz tę osobę i robisz sobe z jej przeprosin jaja. O obrażaniu nic nie napisałem. Jeśli nie jesteś w stanie tego zauważyć, to nie dziwię się że degrada nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 23:45, Lumbago napisał:

moderatorem najlepiej zostań i zaprzyjaźnij się z Knotem.

oszczędź mi swoich drobnych złośliwości, mnie przykro nie będzie. Za to nowa osoba, której przeprosiny obróciłeś w żart, z pewnością będzie bardzo miło wspominać swoje pierwsze dni na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Skoro tak to odbierasz to spoko. Ja bym się z tego śmiał. Ale sa ludzie, którzy wolą się zamartwiać i użalać a nie cieszyć się zyciem. Jaką on mu przykrość wyrządził lol wogule co to jest. Panie brygadzisto widocznie zaslużył pan na takie miano te medale i odzaczenia(przyznaje zazdrosze Ci tego tytułu szczerze, też bym chciał nim być). Jeśli uraźiłem go to przepraszam, ale nie takie było moje zamierzenie. Sądze, jednak, że powinna byc na forum wprowadzona spora doza humoru. Może zmienmy kolory na czarno białe i wprowadźmy załobe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować