Zaloguj się, aby obserwować  
HEB

Xawera - gra przeglądarkowa - oficjalny temat

14 postów w tym temacie

Nie ma jeszcze takiego tematu i postanowiłem go założyć, jak źle szukałem proszę o link.
Od niedawna gram w tą grę przeglądarkową...
Co sądzicie o niej?, Gracie w nią ?
Jak ktoś nie wie co zrobić albo chce jakąś pomoc to jest właśnie odpowiedni temat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 16:24, HEB napisał:

Nie ma jeszcze takiego tematu i postanowiłem go założyć, jak źle szukałem proszę o link.
Od niedawna gram w tą grę przeglądarkową...
Co sądzicie o niej?, Gracie w nią ?
Jak ktoś nie wie co zrobić albo chce jakąś pomoc to jest właśnie odpowiedni temat xD



Zwykle ludzie podają linki do takich gier... bo nie wszyscy je widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą gre robił jakiś początkujący informatyk czy co? Zobaczcie sobie dział screenshots....jakość zdjęć bez komentarza: małe, zamazane i bez możliwości powiększenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś opis? Nie mam zamiaru domyślać się o czym jest gra, o co w niej chodzi, jaka fabuła itd. Ale i tak pewnie to zwykła badziewna gra, tak jak te wszystkie inne przeglądarkowe gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie podróba, podrób ;P... i tak wszystkie gry przeglądarkowe są takie same, Ogame, plemiona, travian i inne the Crimesy... no może jako tako daje rade Red Dragon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaglądając na tę stronę z linka wciąż nasuwa się nieodparte wrażenie, że robili ją jacyś amatorzy, grę pewnie też. Dział screenów też. Aż strach się rejestrować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 10:48, GeoT napisał:

Zaglądając na tę stronę z linka wciąż nasuwa się nieodparte wrażenie, że robili ją jacyś
amatorzy, grę pewnie też. Dział screenów też. Aż strach się rejestrować :)



taaa strach nie ma czego zarejstruj sie i zobacz moze niedlugo zmienia cos bo w plemionach na najnowszym swiecie zobacz ile juz zmienili... ;) Miejmy nadzieje ze zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować